Varné desky – Morava

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1CORA - Ing. Dana Půlpánová

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Korečnice 1770, Uherský Brod Bezdlužná

Specializujeme se na velko i maloobchodní prodej užitkového, hotelového skla, porcelánu a dárkových předmětů. Zajistíme dekoraci skla na zakázku i v malých sériích. V daném oboru se zabýváme importem a exportem, specializujeme se na dovoz skla ze SR.

2ABK 99, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 259, Pohořelice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a také maloobchod gastronomického zařízení i také restaurační potřeby a také poskytujeme zajištění kompletní služby od projektu přes dodání.

3SDS, HLINA & MALÝ s.r.o.

Nabídka servisu praček, myček, odsavačů a varných desek.

4FOOD TOP SERVIS, s.r.o.

Provádíme projekce a také dodávky gastrozařízení a to včetně záručního i pozáručního servisu a děláme výroba gastrozařízení z nerezu.

5Šuba Jiří - Elektroobchůdek.cz

Čermákova 481, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Internetový prodej domácích elektrospotřebičů, nářadí a elektroniky.

6MARTYKÁN SERVIS,s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Zámecká 3, Veselí nad Moravou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a opravy i servis domácích elektrospotřebičů a náhradních dílů a dále nabídka výrobků značek Amica, Haier, Electrolux, Gorenje, Whirpool a dalších. Martykán servis je výhradním dovozcem a distributorem náhradních dílů pro výrobky Amica pro Českou republiku. Dále je gestorem servisu…

7INOSTAR s.r.o.

Husova 592, Rosice Bezdlužná

Naše společnost se zaměřuje na prodej a e-shop gastronomického vybavení. Zabýváme se také servisem a dodávkou myček, konvektomatů, fritéz a dalšího zařízení. Provozujeme také gastrobazar.

8UNIS - JAKOS, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Vodní 110, Uherské Hradiště Bezdlužná

Kompletní dodávky gastrozařízení. I nerez nábytek pro gastro, zdravotnictví. Dále projekty gastroprovozů od studie pro prováděcí projekt vč. konzultace na KHS. Dodávky i gastro technologie Zanussi Professional, Electrolux. Konvektomaty myčky,sporáky, fritézy.

9TELIMA

4.5
★★★★★
★★★★★
(44)
Nábřeží 5574, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem spotřební elektroniky. Nabídka UHD, LED, smart, 3D, LCD a plazmových televizí. Provádíme instalace a následný servis STA rozvodů, montáž antén, satelitních kompletů a kompletů pro příjem internetu ze satelitu. Zajišťujeme měření analogového a digitálního televizního…

10Alena Šebestová - Elektrotuner.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Čujkovova 1713/17, Ostrava-Jih – Zábřeh
Otevřeno od 9:00

Náš e-shop prodává vypínače, zásuvky, vodiče, kabely, žárovky, objímky, zářivky, autožárovky, pojistky, instalační krabice, startéry, pájení, testery a jističe.


Varné desky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Varné desky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Varné desky najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.