Prodejní automaty - Uherské Hradiště

1 - 4 firem z 4 nalezených

TOKO AGRI a.s. - automaty na mléko

Rudice, Rudice 36 kontakt +420 577 131 187, (1 pobočka)

Prodej čerstvého chlazeného mléka přes mléčné automaty je nejpřímější cestou od výrobce. Čerstvé mléko je natolik specifickou čerstvou potravinou s obrovským potenciálem pro naše zdraví a imunitu, proto vám ho naše automaty přináší co nejblíže k vašim domovům.

web www.tmleko.cz

DELIKOMAT UHERSKÉ HRADIŠTĚ (pobočka Uherské Hradiště)

Uherské Hradiště, Tř. Maršála Malinovského 874 kontakt +420 800 800 020, (8 poboček)

Zaobíráme se umísťováním, pronájmem, prodejem, leasingem a kompletním servisem nápojových a prodejních automatů. Dále nabízíme automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, sodobary a výdejníky vody. K dispozici jsou i bezhotovostní platební systémy. Mimo jiné prodej směsí a kelímků do automatů.

web www.delikomat.cz

Panáček Marian - MPM

Staré Město, Luční čtvrť 2050 kontakt +420 777 210 475

Prodej, provozování a servis prodejních a nápojových automatů. Dále automaty provozujeme na všech typech škol, kulturních zařízeních, veřejných budovách. Pořádáme společenské a kulturní akce, rauty a plesy. Zajišťujeme občerstvení. Akce venku i v uzavřených prostorách. Nabízíme pronájem dětských nafukovacích skákacích atrakcí, hradů, skluzavek a trampolín pro všechny věkové kategorie. Kombinace skákacího hradu s ukončením do skluzavky, skákadla, skluzavky. Atrakce včetně vyškolené obsluhy.…

web www.mpm-uh.cz

AZIK PLUS, s.r.o.

Uherský Brod, Na Láně 2009 kontakt +420 572 632 486

Nabízíme prodej čepovaného piva z autostánku na rautech, koncertech či podnikových akcích. Zajišťujeme provoz skladu nápojů. Poskytujeme pronájem automatů na cigarety.

zobrazit detail