Kávovary a nápojové automaty – Morava

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1Pavigo s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Popelova 49, Brno-Brněnské… Bezdlužná Ověřená

Nabízíme prodej a pronájem nápojových automatů včetně automatů na jídlo a automatů na kávu. Pokud si vyberete z naší nabídky, automat Vám instalujeme a uvedeme do provozu. Zajišťujeme záruční i pozáruční servisy včetně dodávky mincovníků, které nejsou standardně součástí stroje. Automaty…

2DELIKOMAT s.r.o. - nápojové, prodejní automaty8 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(81)
U Vlečky 843, Modřice Bezdlužná

Bezplatné umísťování, pronájem, prodej, leasing a kompletní servis nápojových a prodejních automatů. Automaty na kávu, koktejly, polévku, kusové zboží, sodobary, výdejníky vody. Bezhotovostní platební systémy. Prodej směsí a kelímků do automatů.

3ATC - EURO - GROUP,s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Národních hrdinů 22, Břeclav Bezdlužná

Zabýváme se pražením čerstvé kávy, prodejem instantních nápojů, profesionálních kávovarů i alternativních kávovarů.

4VARGA s.r.o.

Dobšická 3399/5, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme a pronajímáme nápojové a prodejní automaty na bagety, nápoje, cukrovinky. Nabízíme espresso kávovarů, prodej směsí a kávy, distribuce výdejníků, sodobarů jak na vodu v barelech tak i na vodovodní řád, dodávky balené vody a minerálky.

5CAFFE IDEA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Cacovická 1595/66a, Brno-Husovice

Činnost firmy zaměřena zejména na servis a prodej espresso kávovarů značek BOSCH a SIEMENS. Prodáváme kávovary TASSIMO, kávu, čaje. Nabízíme nápojové, prodejní a potravinové automaty Bianchi, Rhea. Instatní a zrnková káva Jacobs, Mauro, čokoláda, cappuccino, smetana, čaj.

6Fiveco s.r.o.

Naše společnost realizuje designový návrh, konstrukční dokumentaci pro výrobu v oblasti nábytkové, dřevo, kov včetně například podkladů pro výpalky konstrukčních prvků stánků.

7PaP servis

2.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Křenová 42, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabídka autorizovaného servisu značek Braun, Moulinex, Rowenta, Tefal či Zelmer. Prodej náhradních dílů.

8Catering Urbánek

Připravíme pro Vás ve Vámi vybraných prostorách rauty, bankety, plesy, svatby, oslavy narozenin, promoce, smuteční hostiny, catering, firemní večírky a jiné.

9JHREST, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Nádražní 418, Ždánice Bezdlužná

Specializujeme se na catering, závodní stravování, party servis, rodinné oslavy a firemní akce. Nabízíme dovoz jídel pro zaměstnance Vaší společnosti. Nabízíme dovoz jídel pro zaměstnance Vaší společnosti. Zajišťujeme také kompletní cateringové služby tzn. výdej obědů a večeří, zajištění provozu…

10PH compact, s.r.o.

Profesionální kávovary. Chcete připravovat lepší kávu, kterou ocení každý ve vašem okolí? Moderní profesionální kávovary od známé italské značky Astoria Vám to umožní. Kávovary jsou charakteristické svou vysokou funkčností, spolehlivostí, originálním elegantním designem a dlouhou životností. Káva…


Kávovary a nápojové automaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kávovary a nápojové automaty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kávovary a nápojové automaty najdete 80 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 72 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Morava.