Elektrické hrnce – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1PaP servis

2.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Křenová 42, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka autorizovaného servisu značek Braun, Moulinex, Rowenta, Tefal či Zelmer. Prodej náhradních dílů.

2NOVASHOP s.r.o.

Slovácká 249, Mutěnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá převážně distribucí keramického nádobí a výrobku pro dům a zahradu. Vzhledem k bohatým dlouholetým kontaktům a možnosti získávání kvalitních výrobků za dobré ceny, jsme se rozhodli otevřít internetový obchod a nabídnout tak zákazníkům naše služby i v České republice. Do budoucna…

3Durník Pavel - GASTROSERVIS

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Svobody 240, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, servis a montáž gastronomického vybavení. Zaměřujeme se na varné kotle, sporáky i fritézy, elektrické pece a zařízení na mytí nádobí a skla. Dodáváme chladící skříně, mrazničky i pracovní a mycí stoly, výlevky, regály a podstavce. Dále provozujeme prodejnu s nabídkou domácích a…

4Červenák Stanislav

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Mariánské náměstí 71, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej domácích potřeb a spotřebičů či elektroniky, elektronářadí a osvětlovacích těles. Naše zboží si můžete prohlédnout a následně zakoupit v naší prodejně přímo v centru Uherského Hradiště.

5UNIS - JAKOS, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Vodní 110, Uherské Hradiště Bezdlužná

Kompletní dodávky gastrozařízení. I nerez nábytek pro gastro, zdravotnictví. Dále projekty gastroprovozů od studie pro prováděcí projekt vč. konzultace na KHS. Dodávky i gastro technologie Zanussi Professional, Electrolux. Konvektomaty myčky,sporáky, fritézy.

6Marková Věra - VELKOOBCHOD KUCHYŇSKÝCH POTŘEB1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Lafayettova 41/12, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod kuchyňských potřeb. Nabízíme - kuchyňské nádobí a náčiní, nádoby na přípravu jídel, nože, sklo, porcelán, teploměry, pánve a kuchařské náčiní.

7ERLICHER s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 1693, Dubňany Bezdlužná

Zásilkový obchod je na našem trhu od ledna roku 2001. Začínali jsme v malých prostorách a pod názvem O.K.-Plast, kde naší předností byla distribuce a prodej zdravotnických pomůcek prodáváných především v zahraniční. Pro velký zájem jsme vstoupili na český trh a rozšíříli prodej jen o malou část…

8Alena Šebestová - Elektrotuner.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Čujkovova 1713/17, Ostrava-Jih – Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Náš e-shop prodává vypínače, zásuvky, vodiče, kabely, žárovky, objímky, zářivky, autožárovky, pojistky, instalační krabice, startéry, pájení, testery a jističe.

9Michal Klemens, DiS. - GASTROTRADE1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Výškovická 3052/38, Ostrava, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej gastronomického vybavení - zařízení k přípravě gyrosů, grily, vodní lázně, fritézy, myčky, pánve, ohřívače na čaj, kávu, víno a teplé nápoje, gastronádoby i cukrářské a řeznické vybavení. Gastrobazar, půjčovna gastronomického vybavení.

10Buček Jan - kuchyňské potřeby2 pobočky

Hlohová 364/29, Ostrava, Lhotka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový prodej kuchyňských potřeb a gastronomického vybavení - pánve, nerezové hrnce, brousky nožů, barmanské a cukrářské potřeby, gastronádoby, plechy, odpadkové koše, mlýnky Peugeot, šlehačkové lahve Kayser, termosky, pizza program, příbory, elektrické spotřebiče, podnosy, tácy a sklenice.


Elektrické hrnce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Elektrické hrnce v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektrické hrnce najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.