Elektro – Domašov u Šternberka okres Olomouc

Spotřební elektronika jsou veškerá elektronická zařízení každodenní osobní potřeby. Patří sem televizory, fotoaparáty, tiskárny, mobilní telefony, sluchátka nebo GPS navigace. Přehled prodejců spotřební elektroniky v lokalitě Domašov u Šternberka.

1–10 firem z 558 nalezených Filtry

1Mišo Stanislav

3.3 km Pod lesem 1126, Šternberk Bezdlužná

Provádím revize objektů, hromosvodů, spotřebičů, nářadí, rozvaděčů a strojů do 1000 V v objektech tř. "A a B". Dále i zajišťuji revize zdravotnických zařízení a laboratoří. Provádím zaškolení osob odpovědných za elektrická zařízení.

2SELM MORAVA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(176)
3.4 km Olomoucká 2440/203, Šternberk
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem s instalatérským a topenářským zbožím. Dále nabízíme tepelnou techniku jako jsou kotle, kamna, radiátory, bojlery a platové rozvody, odpadní systémy, trubky. Prodej sanitární techniky, van, sprchové kouty. Koupelnové studio LAUFEN. Provozujeme velkoobchod.

3Ševčík František - revize

3.5 km Jiráskova 2235, Šternberk Bezdlužná

Nabídka montáží a revizí domovních plynovodů. Dále provádění topenářských a vodoinstalatérských prací včetně návrhů. Pracujeme i s materiály značek SUPERSAN, WIELAND. Provádíme montáž podlahového vytápění. Servis plynových kotlů.

4Šabatka Jaroslav, Ing.- Osvetleni.info1 pobočka

3.7 km Schodová 1217, Šternberk
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme internetový prodej měřicí techniky, LED osvětlení a elektroniky.

5Praktická půjčovna Penkovi7 poboček

3.7 km Bělkovice-Lašťany…, Bělkovice-Lašťany
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Jsme firma s dlouholetou praxí, která se specializuje na půjčování profesionálních strojů značky Kärcher pro hloubkové čištění koberců a čalounění mokrou cestou, známé jako tepování – praní koberců. Pokud si s čištěním nevíte rady sami, rádi Vám poskytneme službu kvalitní a odborné vyčištění…

6Václavek Karel

Zaobírám se opravami chladniček a mrazniček. Dále provádím montáže klimatizací.

7ELTARION s.r.o.

Zajišťujeme elektromontážní, malířské a stavební práce. Provádíme elektro projekce, elektro revize. Realizujeme montáže a opravy hromosvodů, výrobu rozvaděčů.

8Bryks Petr

Poskytuji montáž, revize a opravy elektrických i zabezpečovacích zařízení včetně hromosvodů či podlahového vytápění. Dále provádím elektromontážní a kompletační činnosti v občanské, bytové a administrativní výstavbě. Veškeré práce dodávám včetně projektové dokumentace a revizní zprávy. Otevřeno…

9Kráčmar Jiří

Opravy a realizace silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací včetně revizí.

10Grund Radomil - Skysat satelitní technika

Prodej a montáž domácích videotelefonů a satelitní techniky. Dále i nabídka TV antén, videoprojektorů, dálkových ovladačů, DVB-T přijímačů, konvektorů, přístupových karet a držáků.


Elektro – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Elektro v lokalitě Domašov u Šternberka – detailní popis

Televize 

Při výběru nové televize je nejlepší začít s rozhodnutím, zda chcete chytrou televizi (smart TV) nebo klasickou televizi. Chytrá televize kromě televizního vysílání umožňuje sledovat videa z YouTube, přehrát videa, zobrazit obrázky z mobilního telefonu nebo tabletu a mnoho dalšího. Funkce se liší v závislosti na modelu televize. Chytrá televize musí být připojená k internetu. Cenově je chytrá televize o něco dražší než klasická televize. Oproti chytré televizi, klasická televize neposkytuje funkce smart TV a umožňuje pouze sledování televizního vysílání

 • LCD televize – tenká a plochá televize s displejem z tekutých krystalů. Obraz tvoří jednotlivé body (pixely). Jejich kombinacemi lze dosáhnout milionů barev. LCD televize jsou od klasických CRT televizí šetrnější k očím a mají menší spotřebu elektřiny.
 • LED televize – mají stejnou technologii jako LCD televize, ale rozdíl je v podsvícení obrazu. LED televize využívají svítivé LED diody, které poskytují kontrastní obraz. LED televize mají nižší spotřebu než LCD televize.
 • Plazmové televize – pracují s ionizovanými vzácnými plyny. Světelný efekt vyvolává elektrický náboj přecházející do buňky naplněné směsí plynů a jejich skupenství mění na plazmu. Výhodou je rychlá odezva televize.
 • 3D televize – na trhu existují 2 rozdílné technologie. První z nich je aktivní, která využívá zatmavování skel v brýlích, kdy oko vidí jen obraz určený pro něj. Pasivní technologie má jednodušší konstrukci brýlý a využívá rozdílnou polarizaci obrazu. Pasivní technologie je levnější, ale má menší maximální rozlišení. 

Lednice

Při výběru nové lednice je třeba se zaměřit na typ lednice, design, funkce a technické vlastnosti jako jsou parametry, spotřeba, hlučnost nebo užitný objem. 

 • Lednice s mrazákem – nejpraktičtějším typ lednice. Mají mrazák v horní nebo spodní části.
 • Lednice bez mrazáku – neobsahují mrazák a díky tomu poskytují větší objem chladícího prostoru.
 • Americké lednice – velmi prostorné lednice s oddělenou skříní lednice a mrazáku.
 • Vestavné lednice – klasické kombinované lednice, které po zabudování splynou s kuchyňskou linkou.
 • Lednice s no frost funkcí – zamezují vzniku námrazy a nemusí se tedy odmrazovat.
 • Retro lednice – lednice ve stylu retro v různém barevném i typovém provedení.
 • Mini lednice – mají malý objem a malý mrazicí box. Jsou vhodné do kanceláří nebo hotelových pokojů.
 • Lednice na nápoje – mají poličky přímo dělané na láhve a slouží pro správné vychlazení nápojů.
 • Vinotéky – umožňují vychlazení různých druhů vín.
 • Přenosné lednice – používají se k přepravě potravin.

Pračky

Při výběru pračky je třeba zvážit několik faktorů jako jsou rozměry, způsob plnění, objem bubnu, funkce, hlučnost, spotřeba vody nebo elektřiny. 

 • Pračka s předním plněním – umožňuje praní prádla až o hmotnosti 13kg.
 • Pračka s vrchním plněním – je mnohem užší než pračka s předním plněním, a proto je vhodná do malých prostor. Umožňuje praní prádla o hmotnosti 5 až 8 kg.
 • Parní pračka – představuje speciální způsob praní, který je vhodný pro alergiky.
 • Vestavná pračka – hodí se do domácnosti s omezeným prostorem.
 • Minipračka – malá pračka, která je vhodná do malých domácností nebo na cesty.
 • Pračky se sušičkou – představuje 2 spotřebiče v jednom. Výhodou je úsporu místa v domácnosti. 

Časopis ELEKTRO je odborný časopis, který přináší informace ze světa elektrotechniky. Zabývá se tématy jako elektrotechnika, elektroenergetika, elektromobila, elektrické přístroje, bezpečnost elektronických zařízení, výpočetní technika, výkonová elektronika, měřící technika a mnoho dalšího.

Zajímají vás novinky ze světa elektrotechniky? Navštivte webový portál Proelektrotechniky.cz, který přináší ty nejnovější aktuality. 

Sháníte bílé elektro? Alza.cz má širokou nabídku bílého elektra, kde si vybere každý.