Audio, HIFI technika – Morava

1–10 firem z 245 nalezených Filtry

1AK elektro, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Českobratrská 1067…, Letovice
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se prodejem elektra. Nabízíme vám velké i malé domácí elektrospotřebiče, bílou techniku, elektroniku pro péči o tělo a zdraví, TV, video a audio elektroniku, satelitní techniku a zahradní techniku. Součástí našich služeb je montáž satelitních přístrojů a aktivace služby Skylink.

2DISK Multimedia, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Sokolská 221/13, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka audio, video, hudebních softwarů, hardwarů, zvukových karet, mikrofonů, systémů a PC sestav. Pronájem studio techniky, TV, kamer. Nabízíme kvalifikovaný prodej, odborné poradenství i servisní služby v oblasti zpracování zvuku. Umíme postavit malé i velké nahrávací, produkční i rozhlasové…

3Košulič Marek

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Staňkova 382/39, Brno-Ponava Bezdlužná

Nabízíme lisování, potisk CD a DVD, formáte CD-R, CD-ROM, CD-AUDIO, DVD-R, DVD-ROM, DVD-VIDEO, DVD-AUDIO, pre-mastering a mastering CD a DVD. Balení: jewel a DVD box, fólie, kartonová pošetka, digipack.

4Elektro Ušela

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Lidická 74, Hrušovany nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme satelitní techniku a anténní systémy. Prodáváme audio a video techniku, TV, domácí spotřebiče. Provádíme elektroinstalační práce.

5RTZ Holding, a.s.

Montáž slaboproudých zařízení elektronické zabezpečovací signalizace, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, telefonních ústředen. IP telefonie, strukturovaná kabeláž, anténní a satelitní technika. Sestavení ozvučovacích systémů, audio, video systémy do rodinných i nájemních domů,…

6Ivičič Jan - autoelektronika3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(77)
Brněnská 154/32, Mikulov Bezdlužná

Opravujeme autoelektroniku a palubní desky. Instalujeme hifi systémy, parkovací senzory, světla pro denní svícení, tempomaty a vyhřívání sedadel. Dále se zabýváme prodejem běžné elektroniky.

7Vlk Milan

4.1
★★★★★
★★★★★
(80)
Hybešova 218/11, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Opravujeme televizory, TV, LCD, plazmy, LED, VCR, DVD, přehrávače a rekordéry, audio a video, dálkové ovladače. Možná oprava v bytě zákazníka. Montáže a servis satelitů do 48 hodin, SAT a set-top-box, TV. Prodáváme spotřební elektroniku.

8ENGEL s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Mikšíčkova 44, Brno Bezdlužná

Nabízíme projektory, plazmové televize, bílé i interaktivní tabule a audiotechniku.

9Starý Milan, Ing.

Rokytova 2619/4, Brno Bezdlužná

Opravujeme televizory a audiovizuální elektrnoniku. Nabízíme také set-top boxy pro digitální vysílání.

10Mgr. Jaromír Lebovič- TELMONT Brno - oprava s servis TV, AUDIO i elektroniky

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého třída…, Brno Bezdlužná

Opravujeme a zajišťujeme servis všech značek TELEVIZORŮ i jiné elektroniky, včetně dálkových ovladačů. Nainstalujeme zakoupenou televizní techniku, SET-TOP boxy. Realizujeme rozvod anténních kabelových rozvodů v bytě, provedeme kontrolu digitál. signálu. K dispozici jsme denně od 7.00 hod. do 21.00…


Audio, HIFI technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Audio, HIFI technika v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Audio, HIFI technika najdete 245 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 221 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 74 firem v regionu Morava.