Turnikety – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Detomatic s.r.o.2 pobočky

Masarykova 118, Modřice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem výrobků a zařízení pro kontrolu vjezdu a přístupu jako jsou automatické závory, indukční detektory, dálkové ovládání, počítadla obsazenosti, turnikety, LED semafory, GSM systémy, motory pro brány, výsuvné sloupy, čtečky karet či dálkové ovládání. Kontakty naleznete na…

2AS Parking s.r.o.2 pobočky

Dodáváme komplexní systémy i dílčí části automatických systémů pro parkoviště. Naše produkty jsou uživatelsky jednoduché, zároveň mechanicky odolné a softwarově propracované. Dodáváme systém, který se dá opakovaně přizpůsobovat požadavkům zákazníka.

3Tandem crc cz, s.r.o.

Postaráme se o vybavení obchodu, nebo čerpací stanice regály prvotřídní kvality a nábytkem na míru, přesně podle vašich představ. Nabízíme řadu regálových systémů nejvyšší kvality, z nichž nejžádanější je systém CRC od italského výrobce regálů, kterým jsou vybavovány i světoznámé oděvní značky.…

4AZK system s.r.o.1 pobočka

Nabízíme parkovací a automatické systémy. Zajistíme vjezdové i výjezdové terminály, automatické a ručně obsluhované pokladny. Prodáváme síťovatelný inteligentní přístupový systém.

5Zlámal Jiří s.r.o.

Vrahovická 620, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodáváme a montujeme automatické posuvné dveře, turniketové dveře, garážová vrata, průmyslová vrata, pohony, parkovací zábrany a závory. Dále rolovací mříže a předokenní rolety, atypické výrobky z nerezu. Nabízíme záruční i pozáruční servis.

6TRIDO Silesia s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(38)
Přemyslovců 694/37b, Opava, Jaktař Bezdlužná

Vyrábíme automatické dveří, turnikety, garážová a průmyslová vrata na trhu v České republice.

7RACCOON s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Poříčí 1603/26, Blansko
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme automatické, turniketové i lineární dveře. Mezi náš sortiment patří karuselové dveře, průmyslová vrata, brány, garážová vrata, bezpečnostní vstupy, protipožární dveře, mříže a závory. Můžeme nabídnout servis a opravy.

8SPEDOS Vrata a.s.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hranická 771, Krásno nad Bečvou Bezdlužná

Specializujeme se na dodávky automatických dveřních a vratových systémů. V našem sortimentu nabízíme automatické dveře, turniketové dveře, bezpečnostní vstupy, průmyslová vrata, garážová vrata a další.

9TRIS- strojní atelier, spol. s r.o.

Výroba a konstrukce turniketů, vrat i registračních systémů.

10Horký Petr, Ing. - PARKSYSTEM.CZ

2.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Svatováclavská 894, Uherské Hradiště Bezdlužná

Nabízíme parkovací systémy, automatické závory, vstupenkové systémy, turnikety, přístupové a docházkové systémy.


Firmy v dalších lokalitách


Turnikety v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Turnikety najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.