Stavební pouzdra – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1JKI CZ s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Mučednická 1386/40, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se komplexním řešením interiérů - dveře, podlahy i schody.

2ZLOMEK, s.r.o. - DVEŘE A ZÁRUBNĚ2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Čajkovského 39, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme interiérové dveře otočné, posuvné, skládací, protipožární, protihlukové i celoskleněné, dále též zárubně včetně obložkových. Nabízíme atypické rozměry, zaměření, poradenství, zpracování cenové nabídky, široký sortiment typů dveří a dekorů, zkrácené dodací termíny.

3STAVO-IMPEXT, spol. s r.o.

Nabízíme interiérové dveře a zárubně. Dovoz a prodej dveří a zárubní SAPELI Jihlava, MASONITE Jihlava a TOPDOORS Uherské Hradiště. Provozujeme velkoobchod se stavebním materiálem.

4J.A.P., spol. s r.o.

Nivky 67, Přerov III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou schodů a schodových obkladů, dále nabízíme půdní stahovací schodiště, kování, ploty a stavebních pouzder pro posuvné dveře. V naší nabídce najdete také schodiště klasická, točitá a segmentová z kovu, skla, nerezu a dřeva. Na Vaše přání zajistíme návrh, výrobu a montáž schodišť.

5LUX interiér s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Okružní 92, Hlušovice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou interiérových dveří a zárubní. Nabízíme dveře posuvné, stavební pouzdra, skleněné dveře. Provádíme montáže a zaměření. Jsme schopni vyrobit jak dveře nižší cenové kategorie (voštinová konstrukce - dýha i fólie), tak dveře a zárubně pro náročné, jako dveře z masívu, z laťovky,…

6Josef Machala - truhlář

Truhlářství. Dodáme Vám interiérové dveře a zárubně, které umožňují vyjít vstříc Vašim představám o designově krásném bydlení, vašim požadavkům na bezpečnost či nárokům na kvalitu. Specializujeme se také na výrobu dřevěných schodišť, různých druhů zábradlí a povrchovou úpravu lakováním.

7NIDUS TRADE s.r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Sládkova 2122/66 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a montáž dveří nejen do interiéru, ale také vstupních dveří a zárubní, stavebních pouzder atd. Preferujeme vysokou kvalitu zpracování dveří, kvalitní montáž a záruční a pozáruční servis. V současné době jsme regionálními zástupci prestižních výrobců dveří jako jsou…

8T- PARKET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Drozdovice 4306/81a , Prostějov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a montáží podlahových krytin, interiérových dveří a doplňků. Podlahy nabízíme plovoucí, korkové, sportovní a PVC. Zajišťujeme komplexní servis i poradenství. V našem sortimentu naleznete také dveře, pouzdra na posuvné dveře a další.

9Tengler Bernhard - KOUPELNY OLOMOUC

Jsme česká stavební firma specializovaná na koupelny. Poskytuji služby v oblasti realizací a rekonstrukcí bytových jader, bytů, koupelen, elektroinstalací, obkladačských prací aj.

10Darda Aleš- DaSort

4.9
★★★★★
★★★★★
(22)
Kasárenská 65/14 , Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme prodejnu podlahových krytin a dveří.


Firmy v dalších lokalitách


Stavební pouzdra v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stavební pouzdra najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.