Průmyslová vrata - Uherské Hradiště

1 - 4 firem z 4 nalezených

CEMA MORAVIA, spol. s r.o. (Uherské Hradiště)

Zlín, třída Tomáše Bati 5213 kontakt +420 736 480 893, (1 pobočka)

Garážová a průmyslová vrata sekční, výklopná, rychloběžná a rolovací. Dodáváme také vjezdové brány posuvné-samonosné, křídlové, závory, automatické dveře, pohony vrat a bran, plastové ploty a terasy woodplastic. Zajistíme prodej, montáž i servis.

web www.cemamoravia.info, www.cema.cz, www.cema.terasy-woodplastic.cz

ČERNÍK s.r.o.

Uherský Brod, Močidla 2656

Specializujeme se na garážová vrata Kružík. Nabízíme zaměření, dodávku a montáž garážových a průmyslových vrat: sekčních, rolovacích a výklopných, brán: samonosných a křídlových. Montujeme stínící techniku Climax - žaluzie venkovní a vnitřní, rolety, markýzy, sítě a posuvné stěny.

web www.m-cernik.cz

Vrata na povel

Dolní Něnčí, U stadionu 824

Naše firma se specializuje na garážová vrata vše druhů jak sekční tak samozřejmě vrat průmyslová a pojezdové brány. Našim cílem je uspokojit zákazníka a to i v případech kdy jsou zakázky velmi atypické. Jsme dodavatelé vrat a bran předních evropských značek jako Hörmann, Doorhan a české firmy Kružík.

web vratanapovel.cz

Bartek vrata, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)

Uherské Hradiště, Mariánské náměstí 80 kontakt +420 774 488 595, (1 pobočka)

Specializujeme se na výrobu, dodávky a montáže garážových vrat a vjezdových bran. Jsme autorizovaný prodejce garážových a průmyslových vrat Kružík. Dále dodáváme a rolety a markýzy. Provádíme záruční a pozáruční servis garážových, průmyslových vrat a vjezdových bran.

web www.bartekvrata.cz