Parkovací systémy – Morava

S narůstajícím počtem vozidel na silnicích a nedostatkem parkovacích míst ve městech se stává parkování stále větším problémem. Naštěstí existuje efektivní řešení a to jsou automatické parkovací systémy. Prodejci parkovacích systémů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1TOR-MASTER, s.r.o.

Cukrovarská 8a, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme největší dodavatel vratové techniky Hörmann na Moravě. Dodáváme vám kvalitní garážová vrata, brány, průmyslová vrata, můstky a límce, automatické parkovací závory a protipožární rolety a rolovací vrata. Zajišťujeme montáž a servis.

2BS Morava spol. s r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Foltýnova 1007/19, Brno-Bystrc Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti prodeje dopravního značení a pronájmu dopravního značení. Mezi naše další služby patří realizace trvalého, nebo přechodného vodorovného dopravního značení, návrhy řešení dopravní situace a opravy komunikací. Zabýváme se také výrobou reklamy.

3Vašíček Martin- Autodoplňky V&V

4.7
★★★★★
★★★★★
(67)
Kociánka 10/24, Brno-Sadová Bezdlužná

Prodej a montáž mechanického a elektronického zabezpečení vozidel. Montáže alarmů Jablotron, motoalarmů, aurádií, mutimédií, střešních oken Autotek, parkovacích systémů a tažných zařízení. Nabídka aut a GSM doplňků, lokalizací GSM-GPS, HF sady. Mechanické zabezpečení značek Construct a Defend Lock.…

4AUTOSCREAM s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(107)
Antonína Slavíka…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Specializace na elektronické a mechanické zabezpečení vozidel. Nabízíme auto HiFi, ozvučení, autorádia, reproduktory, multimédia, zesilovače, satelitní vyhledávání, knihy jízd, zámky zpáteček, hands free sady, GSM pagery, navigační systémy, stropní monitory, monitory do opěrek, DVD přehrávače,…

5Identcode s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mošnova 4, Brno-Židenice Bezdlužná

Výroba přístupových a parkovacích systémů a jejich příslušenství, platebních automatů, zařízení pro třídění a výdej mincí, průmyslových terminálů pro sběr dat a řízení výroby.

6Jaromír Přikryl - Brány a vrata Letovice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 76, Letovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou, parkovací a vjezdovou problematikou, kovovýrobou, přestavbou výrobních prostor, apod. Na trhu působíme již od roku 1996, za tuto dobu máme bohaté zkušenosti a řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Dodáváme kvalitní výrobky za férové…

7AUTOGARD spol. s r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(14)
Nová 32, Popůvky Bezdlužná

Vyrábíme, montujeme a servisujeme automatické závory, parkovací systémy, vstupní a přístupové systémy.

8Alexa Radek - AR Safety

Zajišťujeme návrhy, montáž, revize i servis slaboproudé zabezpečovací elektrotechniky.

9REMING, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Kytnerova 18, Brno-Medlánky Bezdlužná

Hlavní činností je klasická kovovýroba z oceli a z nerezu, kde se zabýváme sériovou i kusovou výrobou. Realizujeme prestižní a nevšední díla jako jsou otvírací střechy budov, skleněné bazény, hliníková gotická okna, pohyblivá dna bazénů s různě nastavitelnou hloubkou vody. Další specializací je pak…

10Detomatic s.r.o.2 pobočky

Zabýváme se prodejem výrobků a zařízení pro kontrolu vjezdu a přístupu jako jsou automatické závory, indukční detektory, dálkové ovládání, počítadla obsazenosti, turnikety, LED semafory, GSM systémy, motory pro brány, výsuvné sloupy, čtečky karet či dálkové ovládání. Kontakty naleznete na…


Firmy v dalších lokalitách


Parkovací systémy v lokalitě Morava – detailní popis

Automatické parkovací systémy jsou jedním z nejefektivnějších způsobů, jak maximalizovat využití prostoru v hustě obydlených městech. Tyto inovativní systémy nejenže maximalizují využití dostupného prostoru, ale také minimalizují čas strávený hledáním parkovacích míst a snižují riziko poškození vozidel při parkování. 

Většina moderních automatických parkovacích systémů je vybavena integrovanými informačními systémy, které umožňují řidičům snadno identifikovat volná parkovací místa a navigovat k nim. Jednou z nejnovějších inovací v této oblasti jsou systémy využívající robotické mechanismy, které automaticky přesouvají vozidlo na volné parkovací místo.

Co všechno zahrnují parkovací systémy?

  • Vjezdové a výjezdové parkovací terminály – umožňují řidičům snadno vstupovat a opouštět parkoviště. Využívají různé technologie, včetně čteček čárových kódů, RFID čteček a kamerových systémů pro bezproblémovou identifikaci vozidel.
  • Parkovací závory – používají se k omezení přístupu na parkovací místa a zajištění bezpečnosti parkovišť. Mohou být manuálně, nebo automaticky ovládány a mohou být propojeny s informačními systémy parkovišť pro správu přístupu a řízení toku vozidel.
  • Rozpoznávače registračních značek – umožňují automatickou identifikaci vozidel pomocí čtení registračních značek. Pomáhají usnadnit proces vstupu a výstupu z parkovišť a mohou být integrovány s různými informačními systémy pro správu parkování a sledování vozidel.
  • Parkovací pokladny – umožňují platbu za parkování a správu parkovacích poplatků. Mohou být integrovány s různými platebními metodami, včetně přijímání mincí, bankovek, platebních karet a mobilních platebních aplikací.
  • Navigační systémy na parkovištích – poskytují navigační informace a směrování vozidel k volným parkovacím místům na parkovištích nebo v parkovacích domech. Pomáhají řidičům snadno najít volné parkovací místo a minimalizovat čas strávený hledáním parkovacího místa.