Klíče a zámky – Morava

Vybíráte zámek? Kvalitní dveřní zámek je jednou z klíčových složek ochrany našich domovů. Investice do kvalitního dveřního zámku se vám opravdu vyplatí, protože je to investice do ochrany vaší rodiny a majetku. Prodejci klíčů a zámků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 136 nalezených Filtry

1M.A.T. Group, s.r.o. - Želežárství M.A.T. (pobočka Vizovice)13 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo nám. 1040, Vizovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme železářské zboží a prodáváme hřebíky, vruty, šrouby, kování, zámky, schránky, sekery i kladiva, pily, klíče, kleště, vrtáky, svěrky, brusné papíry a kotouče, spárovačky, řezačky, respirátory, přilby a míchačky, kolečka, lopaty i krumpáče. V sortimentu naleznete i ochranné pracovní pomůcky.

2ABT SEZAM s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(58)
Merhautova 1041/177, Brno-Černá Pole Bezdlužná Ověřená

Naše firma nabízí zámečnické služby. Specializujeme se na otevírání trezorů a zabezpečování bytů po vloupání, výrobu klíčů a autoklíčů, opravy zámků a autozámků, montáž dveřních zavíračů a otevírání bytů. Dále nouzové otevírání bytů v Brně, cena za otevření bytu je od 360,- + jízdné.…

3REROSA-HYDRAULIKA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nádražní 192/38, Hustopeče
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Typový, ale také zakázkový prodej hydraulických válců i náhradních dílů. Dodáváme chromované pístní tyče, honované trubky, těsniva, kloubová ložiska, oka, hydraulické hadice, zámky a rozvaděče, rychlospojky, spojovací prvky.

4ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(84)
Dědická 190/17, Vyškov-Město

Tradiční výrobce bezpečnostního a interiérového kování s významným postavením na domácím trhu. Nabízíme bezpečnostní, stavební, interiérové, panikové, nábytkové, kování.

5MW tažná zařízení - Wujčík Miroslav

4.4
★★★★★
★★★★★
(27)
Bratislavská 35/37, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme vám kvalitní a spolehlivá tažná zařízení pro téměř všechny typy vozidel – osobní auta, dodávky i nákladní vozidla. Brněnská firma MW – tažná zařízení se specializuje na tažná zařízení již od roku 1990. Prodáváme také vše pro kvalitní zabezpečení vozidel a nosiče kol na tažná zařízení.…

6ZANO 91 s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Kollárova 431/8, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme trezory, sejfy a pokladny na zakázku. Nabízíme komletní služby včetně výroby, prodeje a servisu. Soušástí sortimentu jsou ohnivzdorné a protipožární trezory, bezpečnostní dveře, trezorové dveře. Vyrábíme zazdívací sejfy a nábytkové sejfy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

7Jiří Rozsypal - ZÁMKAŘSTVÍ JIRO2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Veveří 459/12, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízím výrobu klíčů všech druhů, prodej vložek FAB, Mul-t-look, Guard, systém generálního klíče, bezpečnostní a interiérové kování, zámky, trezory, servis a montáž zámků, opravy autozámků, nouzové otevírání bytů, trezorů a vozů, servisní středisko FAB.

8Herman Patrik- zámky – klíče – kování

Husova 255/8, Brno Bezdlužná

Prodáváme dveřní a okenní kliky, samozavírače, bezpečnostní kování, zámky a cylindrické vložky a systémy generálního klíče KABA a GEGE.

9Krajča Tomáš - zabezpečovací služby

Nabízíme kompletní služby v oblasti zabezpečení - instalace zabezpečovacích a přístupových systémů, servis, klíče a trezory.

10Metalia Architekt Partner, s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gajdošova 40, Brno - Židenice Bezdlužná

Jsme český výrobce bezpečnostních vložek do zámků dveří, bezpečnostních uzamykacích systémů a kování na dveře s více než 20-letou tradicí. U nás nikdy nezaplatíte víc, než jste si sami schválili.Garantujeme Vám právní ochranu proti neoprávněnému kopírování klíčů.Garantujeme Vám až 10 let plnou…


Klíče a zámky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Klíče a zámky v lokalitě Morava – detailní popis

Při plánování instalace zámků je důležité mít povědomí o různých typech zámků a jejich specifických vlastnostech, abyste mohli správně vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby. Správná volba zámku může zásadním způsobem přispět k zajištění bezpečnosti, ochrany soukromí a celkového vašeho komfortu.

Typy dveřních zámků

Zadlabací zámky

Jsou neviditelné zámky zabudované přímo do dveří, což zajišťuje elegantní a minimalistický vzhled. Tyto zámky nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti a odolnosti proti vloupání díky svému vnitřnímu mechanismu a konstrukci. Zadlabací zámky jsou oblíbené pro svou schopnost integrovat se do moderních designů dveří a zároveň poskytovat spolehlivou ochranu domova.

Značky zámků

  • BB zámky – mají otvor pro klasický interiérový klíč, jinak nazývaný dozický klíč. Tento klasický klíč má obvykle tvar písmene T nebo L a na konci má dva nebo tři ozubené hroty. BB zámky se používají pro klasické interiérové dveře, které nevyžadují vysokou úroveň bezpečnosti. Jejich výhodou je, že jsou levné a snadno se montují.
  • PZ zámky – mají otvor pro cylindrickou vložku, která se jinak nazývá FAB. Cylindrická vložka je malý kovový válec, do kterého se vkládá speciální klíč s vroubkovanou plochou. PZ zámky se používají zejména pro vchodové dveře a další dveře, které vyžadují vyšší úroveň bezpečnosti. Oproti BB zámkům jsou dražší a náročnější na montáž.
  • WC zámky – jsou speciálně navržené pro použití na toaletách a v koupelnách. WC zámky umožňují zamykání dveří zevnitř. Často jsou vybaveny jednoduchým mechanismem pro snadné použití. Jsou nezbytné pro udržení soukromí a pohodlí v domácím prostředí i na veřejných toaletách. Jsou levné a snadno se montují.
  • B/O zámky – vyznačují se absencí vnějšího klíčového otvoru. Nelze je tedy zamknout ani odemknout. Používají se zejména u designových dveří, posuvných dveří nebo skleněných dveří. Jsou nejlevnějším a na montáž nejjednodušším typem zámku.

Elektrické zámky

Jsou moderní typy zámků, které fungují na bázi elektronického ovládání. Tyto zámky umožňují vzdálené zamykání a odemykání dveří pomocí klíče, kódu, karty nebo chytrého zařízení, což přináší zvýšenou flexibilitu a kontrolu nad přístupem do domu. Elektrické zámky jsou často vybaveny funkcemi, jako jsou sledování přístupu, časové omezení a možnost vzdáleného ovládání, což je činí ideálními pro komerční i rezidenční použití.