Interierové dveře – Morava

Vybíráte nové interiérové dveře? Při výběru berte v úvahu nejen jejich vzhled, ale i funkčnost, odolnost a celkový design interiéru. Správný výběr může poskytnout vašemu domovu šmrnc a jedinečnou atmosféru. Prodejci interiérových dveří v lokalitě %region.

1–10 firem z 456 nalezených Filtry

1BROUK centrum s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(78)
Blanická 2787/10, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní podlahové služby. Prodáváme kvalitní podlahové krytiny a zajišťujeme odbornou pokládku podlah. V našem sortimentu naleznete PVC podlahy, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, marmoleum i koberce. Navštivte naši specializovanou prodejnu…

2Pavel Holínka – Bytové studio Holínka2 pobočky

8. května 900, Bludov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce kvalitního nábytku na míru. Na zakázku pro vás vyrobíme jakýkoliv interiérový nábytek přesně podle vašich představ. Naší specializací jsou návrhy a realizace vestavěných skříní a kuchyní na míru.

3ZAMKOV UH s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2000 a působí převážně na území zlínského kraje v oblasti stavebního zámečnictví a zakázkového kovářství. Jsme zaměřeni především na kovové a ocelové ploty, brány, branky, atypické schodiště, mříže a další výrobky do interiéru. Dále se zabýváme zakázkovou…

4VIPAMA s.r.o.

Provozujeme truhlářství a stolařství. Vyrábíme kuchyně, skříně, okna, dveře, schody, stoly, vestavné skříně. Stolařská a truhlářská firma Vipama je na trhu již od roku 2003. Naše stolařství a truhlářství naleznete ve městě Opava na adrese Hlavní 478/154, Opava - Kylešovice. Mezi naše Hlavní…

5Nováková Daniela - N Studio

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Těšínská 2063/77, Opava,Předměstí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby bytového a interiérového designéra. Vytvoříme pro vás interiér na míru, ať už půjde o moderní koupelnu, kuchyni či obývací pokoj. Realizujeme celkové rekonstrukce i malé změny v interiérech.

6Wilmar s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Smetanova 2359/6, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

7Stavona, spol. s r.o. (pobočka Boskovice)4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 8, Boskovice Bezdlužná

Vyrábíme značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety + příslušenství (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu) - vč. montáže. Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken a dveří v panelových domech v rámci revitalizace.

8Pokorná Renáta - kuchyňské studio RENA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Rudná 483/4, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kuchyně na zakázku, interiérové dveře. Zaměření, zpracování návrhu na PC, optimální prostorové řešení i montáž včetně spotřebičů. Vestavěné skříně, interiér na zakázku, kuchyně na klíč. Včetně zednických prací a podlahy.

10Dům oken a dveří

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Dolní novosadská 70…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.


Interierové dveře – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Interierové dveře v lokalitě Morava – detailní popis

Interiérové dveře mohou hrát zásadní roli v estetickém dojmu vašeho interiéru. Výběr správného stylu dveří může zvýraznit celkový vzhled vašeho interiéru a vytvořit jedinečnou atmosféru bez ohledu na to, zda preferujete moderní, minimalistický, klasický nebo rustikální vzhled.

Dřevěné interiérové dveře

Dřevo je oblíbeným tradičním materiálem pro interiérové dveře. Dřevěné dveře mají přirozenou krásu a teplý, příjemný, autentický vzhled, který přidává do interiéru pocit útulnosti. Jsou odolné a poskytují dobrou zvukovou izolaci. Dřevěné dveře mohou být vyrobeny z různých druhů dřeva s různými povrchovými úpravami, a tak mohou být krásně přizpůsobeny designu vašeho interiéru. 

Plastové interiérové dveře

Jsou praktickou a cenově dostupnou volbou. Jsou odolné vůči poškrábání, vlhkosti a snadno se udržují. Mají hladký povrch, který je snadno čistitelný, což je ideální pro místnosti s vysokou provozní zátěží, jako jsou kuchyně nebo koupelny. Tyto dveře jsou také odolné vůči deformacím a změnám teploty.

Laminátové interiérové dveře

Vyrábí se z MDF nebo jiných dřevěných vláknitých materiálů, které jsou potaženy tenkou vrstvou laminátu. Tyto dveře nabízejí širokou škálu designů a vzorů, které mohou napodobovat vzhled dřeva, kamene nebo jiných materiálů. Jsou odolné vůči poškrábání a vlhkosti. Jsou cenově dostupnější než opravdové dřevěné dveře.

Skleněné interiérové dveře

Jsou oblíbenou volbou pro moderní a minimalistické interiéry. Poskytují propustnost světla, a tak mohou opticky zvětšit místnost a vytvořit dojem prostornosti. Skleněné dveře mohou být průhledné, mléčné, pískované nebo dokonce zdobené různými vzory. Díky vhodné povrchové úpravě najdete i takové skleněné dveře, které vám poskytnou soukromí

Kovové interiérové dveře

Jsou známé svou pevností a moderním vzhledem. Vynikají hlavně v průmyslových a moderních interiérech. Vyrábí se zejména z hliníku nebo oceli. Tyto dveře jsou odolné a snadno se udržují. Jsou lehké, stabilní a mohou být vybaveny různými dekoračními prvky, jako jsou panely nebo výplně.