Dveřní zavírače – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(53)
Dědická 190/17, Vyškov-Město

Tradiční výrobce bezpečnostního a interiérového kování s významným postavením na domácím trhu. Nabízíme bezpečnostní, stavební, interiérové, panikové, nábytkové, kování.

2Liznová Miluše1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Boskovice

Poskytujeme služby nouzové otevírání bytů, systémy generálního a hlavního klíče, zabezpečování objektů (montáž bezpečnostního kování, přídavné kování, kukátka apod.), montáž zavíračů, oprava dveří, výroba klíčů, autoklíče, elektronické systémy, vložky, zámky.

3Jiří Ptáčník

Zámečnictví, výroba klíčů, autoklíče s čipem všech značek, montáže, opravy zámkových systémů. Projekce a montáž generálního klíče, přestavba cylindrických vložek, visací zámky. Servisní středisko FAB, GUARD. Nouzové otevírání bytů a aut.

4Kašpárek Libor - Klíčové centrum Zlín

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
třída Tomáše Bati , Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme klíčové centrum s nabídkou prodeje zámků, cylindrických vložek, kování či trezorů, bezpečnostních dveří a příslušenství. Dále nabízíme výrobu klíčů, výroba autoklíčů včetně přestavby zámků, výroba autozámků a systémů generálního klíče.

5Moučka Jiří - SYMO

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Pasecká 2519, Zlín
Dnes už má zavřeno

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej bezpečnostních, protipožárních, ocelových a interierových dveří. Dále provádíme výrobu klíčů, sjednocení vložek, systém SGHK. Prodáváme kování, zámky, cylindrické vložky, zavírače i panikového kování. Poskytujeme opravy a servis zámků, kování či…

6DETA, spol. s r.o. - SAPELI CENTRUM1 pobočka

Heršpická 1009/11c, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Interiérové dveře a zárubně SAPELI, protipožární dveře, bezpečnostní dveře, plovoucí podlahy dřevěné, korkové a laminátové. Sapeli centra patří mezi největší vzorkovny dveří v České republice a jsou zárukou největšího výběru dveří, nejkvalitnější péče o zákazníka a nejlepších služeb. Sapeli centra…

7Selník Miroslav1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 534/18, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se gravírováním a laserové pálení do různých materiálů. Výroba razítek, klíčů a autoklíčů, centrálních a generálních klíčových systémů. Dále prodáváme kukátka, rozvory, kliky, koule a domovní čísla. Zajistíme montáž a poskytujeme servis zámků.

8ROVEL , spol. s r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínovo nám. 169…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Rovel, spol .s r.o. vznikla v roce 1993 jako jeden z velkoobchodů výrobní firmy Rostex Vyškov. Velkoobchod,zaměřený na mechanické zabezpečení nabízí nejen kompletní sortiment největšího tuzemského výrobce bezpečnostního kování, ale svůj sortiment rozšířil a ve své oblasti zastupuje významné…

9Clearmont, spol. s r.o. - kování4 pobočky

Bořivojova 127/20, Ostrava-Kunčičky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchod stavebního kování a dveřní techniky. Dodáváme dveřní zavírače, kliky, štítky a zámky či panty, panikové kování a madla včetně kompletního sortimentu pro skleněné, kovové i dřevěné dveře a příčky.

10Panenka Patrik - zámečnická pohotovost

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Bohuslava Martinů…, Frýdek-Místek,…
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nouzové otevírání bytů, opravy po vloupání, dveře do rodinného domu, protipožární dveře, nábytkové trezory, montáž zámků a závor, servis a repas trezorů, zámečnická pohotovost, montáže trezoru, okrasné mříže, montáž samozavíračů, bezpečnostní vrata i výměny vložek a zámků.


Dveřní zavírače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dveřní zavírače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dveřní zavírače najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.