Dveřní kování – Morava

Dveřní kování hraje klíčovou roli v celkovém vzhledu, funkčnosti a bezpečnosti vašich dveří. Pokud je pro vás bezpečnost vašeho domova a rodiny prioritou, pořiďte si bezpečnostní kování. Přehled prodejců dveřního kování v lokalitě Morava.

1–10 firem z 119 nalezených Filtry

1PROŘEZ spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(52)
Vrahovická 4302, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dřevovýrobou a prodejem dřeva. Nabízíme vám širokou škálu stavebního řeziva (prkna, fošny, hranoly) a plošných materiálů (OSB desky, překližky, MDF desky). Prodáváme palivové dřevo, dřevěné brikety a peletky. Součástí našich služeb je zpracování dřeva.

2Wilmar s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Smetanova 2359/6, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

3ABT SEZAM s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(58)
Merhautova 1041/177, Brno-Černá Pole Bezdlužná Ověřená

Naše firma nabízí zámečnické služby. Specializujeme se na otevírání trezorů a zabezpečování bytů po vloupání, výrobu klíčů a autoklíčů, opravy zámků a autozámků, montáž dveřních zavíračů a otevírání bytů. Dále nouzové otevírání bytů v Brně, cena za otevření bytu je od 360,- + jízdné.…

4STORO s.r.o.

Nádražní 864/1, Rousínov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naším výrobním a prodejním sortimentem jsou okna a dveře v jakékoliv podobě a pro jakékoliv využití. Nabízíme i doplňkový sortiment typu sítí proti hmyzu či parapety. Okna vyrábíme na zakázku, jsme schopni dodat jakýkoliv rozměr a tvar. Stará okna demontujeme, nová nasadíme včetně drobných…

5Sedlák - System s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gellhornova 2229/2, Blansko Bezdlužná

Naše rodinná firma se specializuje na skleněné automatické dveře, skleněné dveře, celoskleněné posuvné stěny, skleněné příčky, sprchové kouty, schodiště, zábradlí, podlahy, obklady kuchyňských linek, skleněné stoly, police a jiné speciální produkty. Exteriérové prvky zahrnují výkladce, vstupní…

6ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(84)
Dědická 190/17, Vyškov-Město

Tradiční výrobce bezpečnostního a interiérového kování s významným postavením na domácím trhu. Nabízíme bezpečnostní, stavební, interiérové, panikové, nábytkové, kování.

7RIK-FER CZ s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Hovorany 825, Hovorany
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Dodáváme kompletní sortiment materiálů a potřeb pro kováře a zámečníky. Zabýváme se také výrobou plotů, bran, zábradlí, mříží, nábytku a bytových doplňků. Naši širokou nabídku doplňuje sortiment kování pro různé typy bran, elektropohony, litinové zboží pro krby a kamna a městský mobiliář a další.

8ZANO 91 s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Kollárova 431/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme trezory, sejfy a pokladny na zakázku. Nabízíme komletní služby včetně výroby, prodeje a servisu. Soušástí sortimentu jsou ohnivzdorné a protipožární trezory, bezpečnostní dveře, trezorové dveře. Vyrábíme zazdívací sejfy a nábytkové sejfy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

9Jiří Rozsypal - ZÁMKAŘSTVÍ JIRO2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Veveří 459/12, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízím výrobu klíčů všech druhů, prodej vložek FAB, Mul-t-look, Guard, systém generálního klíče, bezpečnostní a interiérové kování, zámky, trezory, servis a montáž zámků, opravy autozámků, nouzové otevírání bytů, trezorů a vozů, servisní středisko FAB.

10Harmonie Brno, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražákova 1008/69, Brno - Štýřice Bezdlužná

Vyrábíme plastová okna a dveře.


Dveřní kování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dveřní kování v lokalitě Morava – detailní popis

Výběr správného typu kování je zásadní pro správnou funkci a bezpečnost vašich dveří. Při výběru dveřního kování berte v potaz specifické požadavky vašeho domova, abyste zajistili, že vaše dveře budou vypadat nejen dobře, ale také vám budou poskytovat potřebnou ochranu a bezpečnost.

Typy dveřního kování

Exteriérové (venkovní) dveřní kování 

Venkovní dveře jsou neustále vystaveny přírodním vlivům, a proto je důležité zvolit kování, které je odolné i vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a zároveň zajišťuje bezpečnost vašeho domova. Obvykle se vyrábí z odolných materiálů, jako je nerezová ocel, aby odolalo vlhkosti, korozi a teplotním výkyvům. Kromě toho je venkovní kování často vybaveno výkonnými zámky a dalšími bezpečnostními prvky, které chrání váš domov před neoprávněným vstupem a zloději. Estetika je také důležitá, a proto můžete vybírat z různých stylů, které budou ladit s exteriérem vašeho domu.

Interiérové (vnitřní) dveřní kování 

Interiérové dveře přinášejí do vašeho domova styl a funkčnost. Interiérové kování se zaměřuje zejména na estetiku a pohodlí, a proto můžete očekávat širší spektrum designových možností. Můžete si vybrat mezi různými tvary, materiály a styly kování, které budou ladit s celkovým interiérem vašeho domu. Bezpečnostní prvky mohou být méně důležité, ale stále je důležité zvolit kvalitní kování, které zajišťuje hladké otevírání a zavírání dveří.

Bezpečnostní dveřní kování

Je nezbytnou součástí pro ochranu vašeho domova před nežádoucím vniknutím cizích osob a zlodějů. Bezpečnostní kování je vybaveno pokročilými zámky a dalšími bezpečnostními prvky, které ztěžují fyzický vstup do vašeho domu. Často splňuje specifické bezpečnostní normy a může být certifikováno různými bezpečnostními agenturami.

Protipožární dveřní kování

Je speciálně navrženo tak, aby minimalizovalo šíření ohně a kouře při požáru. Vyrábí se z materiálů s vysokou odolností vůči teplu a může být vybaveno speciálními uzávěry a těsněními, které minimalizují průnik ohně do sousedních prostorů. Protipožární kování je důležitou ochranou pro váš domov a může být klíčovým prvkem při ochraně životů a majetku v případě požáru.