Těžba dřeva – Morava

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1Lesy města Prostějova, s.r.o.

Kostelecká 17, Prostějov
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se lesním hospodářstvím, myslivostí a prodejem palivového dřeva. Nabízíme poradenskou činnost v oblasti lesního hospodářství, pořádáme kurzy a školení. Můžete s myslivci zažít hon vysoké zvěře. Provozujeme pilu, nabízíme výkup, prodej a zpracování dřeva nebo kácení stromů.

2Pila - lesnictví Jan Sečkař1 pobočka

Pila zaměřená na stavební a truhlářské řezivo a pořez, prodej a sušení řeziva, nákup a prodej kulatiny, prodej palivového dříví. K dalším činnostem patří farmový chov zvěře a lesnická činnost. V případě zájmu nás kontaktujte! Podrobnější informace získáte na našich internetových stránkách.

3Bortl Lubomír

Prodáváme a poskytujeme servis lesní a zahradní techniky Echo a Shindaiwa. Zahradní sekačky značky Work a Snapper.

4Pila Bavory, spol. s r.o.

Bavory 160, Bavory Bezdlužná

Děláme a nabízíme těžbu i také zpracování dřeva.

5Lubomír Skočík- PILA

Více jak 25 let zkušeností v pěstování lesů, těžbě a především zpracování dřeva nás řadí ke špičkám ve svém oboru. Poradenství v otázkách pěstování lesa a výstavby dřevěných konstrukcí je pro nás samozřejmostí. Ve spolupráci s ostatními firmami jsme schopni realizovat jakýkoli projekt k Vaší…

6PETRA spol. s r.o.

Poskytujeme služby v těžebních a pěstebních činnostech. Těžíme a prodáváme dřevo.

7FYTO Králík s.r.o.

Poskytování služeb v zemědělství. Hospodářská úprava lesů, těžba dřeva, lesní školky, atd. Zabýváme se také úklidovými službami jako je například úhrn a odklizení sněhu.

8LESY POD HOSTÝNEM, s.r.o.

Specializujeme se na těžbu dřeva a lesnickou činností.

9DATO-FOREST s.r.o.

Luhačovická 618, Bojkovice
Dnes už má zavřeno

Zpracování a prodej palivového dřeva. Dále řezivo, pořezy, stolářské práce i doprava dřevní hmoty a palivového dříví. Zaměřujeme se na oblast Bojkovice a jeho blízké okolí.

10INTERFORST CZ, s.r.o

Brněnská 4646/69, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej zahradní a lesní techniky: frézy, štípačky na dřevo a mnohé další. Dále také lišty CARLTON, sněhové řetězy, ocelová lana a řetězy.


Firmy v dalších lokalitách


Těžba dřeva v lokalitě Morava – detailní popis

V oboru Těžba dřeva najdete 74 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 67 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Morava.