Těžba dřeva – Morava

1–10 firem z 99 nalezených Filtry

1Lesy města Prostějova, s.r.o.

Kostelecká 17, Prostějov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se lesním hospodářstvím, myslivostí a prodejem palivového dřeva. Nabízíme poradenskou činnost v oblasti lesního hospodářství, pořádáme kurzy a školení. Můžete s myslivci zažít hon vysoké zvěře. Provozujeme pilu, nabízíme výkup, prodej a zpracování dřeva nebo kácení stromů.

2Pila - lesnictví Jan Sečkař1 pobočka

Pila zaměřená na stavební a truhlářské řezivo a pořez, prodej a sušení řeziva, nákup a prodej kulatiny, prodej palivového dříví. K dalším činnostem patří farmový chov zvěře a lesnická činnost. V případě zájmu nás kontaktujte! Podrobnější informace získáte na našich internetových stránkách.

3Bortl Lubomír

Prodáváme a poskytujeme servis lesní a zahradní techniky Echo a Shindaiwa. Zahradní sekačky značky Work a Snapper.

4Loštická lesní s.r.o.

Široká nabídka palivového dřeva, které sami těžíme a následně zpracováváme.

5G 2 - trans, s.r.o.

V současné době patří naše společnost mezi nejvýznamnější velkoobchody s pevnými palivy v České republice a její dlouholetá úspěšná působnost na trhu ji právem řadí ke stabilním a spolehlivým dodavatelům pevných paliv. Dodáváme bílinské (ledvické) uhlí, mostecké uhlí, sokolovské uhlí, německé…

6Pila Bavory, spol. s r.o.

Bavory 160, Bavory Bezdlužná

Děláme a nabízíme těžbu i také zpracování dřeva.

7Lubomír Skočík- PILA

Více jak 25 let zkušeností v pěstování lesů, těžbě a především zpracování dřeva nás řadí ke špičkám ve svém oboru. Poradenství v otázkách pěstování lesa a výstavby dřevěných konstrukcí je pro nás samozřejmostí. Ve spolupráci s ostatními firmami jsme schopni realizovat jakýkoli projekt k Vaší…

8PETRA spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Brandlova 3393/129, Hodonín Bezdlužná

Poskytujeme služby v těžebních a pěstebních činnostech. Těžíme a prodáváme dřevo.

9FYTO Králík s.r.o.

Poskytování služeb v zemědělství. Hospodářská úprava lesů, těžba dřeva, lesní školky, atd. Zabýváme se také úklidovými službami jako je například úhrn a odklizení sněhu.

10LESY POD HOSTÝNEM, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hadovna 54, Lukoveček Bezdlužná

Specializujeme se na těžbu dřeva a lesnickou činností.


Firmy v dalších lokalitách


Těžba dřeva v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Těžba dřeva najdete 99 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 89 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Morava.