Řezbářství – Morava

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Atelier Abakuk - Jaroslav Pecháček

Údolní 58 (U Rychty), Hanušovice Bezdlužná Ověřená

Provozujeme řezbářství. Vyrábíme nábytek ze dřeva, zahradní doplňky a dřevěné sochy. Dále se zabýváme stavbou srubů. Provádíme řezbářskou show a exhibice.

2Eduard Bařina-Bednářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bednářská 188, Čejkovice Bezdlužná

Rodinná tradice výroby dřevěných sudů sahá až do 19. století, dnes v této tradici pokračuje už v pátém pokolení pan Eda Bařina.Firma se zabývá výrobou dřevěných sudů, řezbou, řezbářskými pracemi a stylovým vybavením vináren.

3Slabiková Marie

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Československé…, Valašské Klobouky
Otevřeno od 8:00

Galerie Marika zahájila svoji činnost v roce 1997. Dále nabízíme zákazníkům obrazy, keramiku, ubrusy, proutěné zboží, sklo, vázy, skleněné šperky,sezónní zboží (vánoční,velikonoční).

4Táborský Karel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Okružní 1415, Uherský Brod Bezdlužná

Provádím řezbářské práce. Dále provádím sekání, obnovu, zlacení i stínování a malování písma na náhrobky včetně lepení keramických fotek na náhrobní desky.

5Barna Ondrej- Truhlářství, Restaurování

Světlov 843, Šternberk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Restaurování a truhlářství je moji hlavní činností od roku 1996. Svou praxi jsem začal v olomoucké restaurátorské dílně. Ale již od roku 2006 jsem ve Šternberku.

6AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní…

Hasičská 550/50, Ostrava, Hrabůvka
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Soukromá střední umělecká škola zajišťující výuku čtyřletých studijních oborů. Nabízíme průmyslový design, umělecké kovářství, grafický a keramický design, design a tvarování dřeva, animovanou tvorbu a design interiéru s vazbou na rekvalifikační kurzy.

7Kučera Vítězslav - kulečníky

Zabýváme se výrobou kulečníků ve standardním provedení, ale i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Nabízíme sportovní potřeby a příslušenství. Věnujeme se i renovaci starých kulečníkových stolů. U nás získáte repasované stoly za skvělé ceny.

8Adam Balajka, DiS.

Restaurování historického nábytku, řezbářské služby. Výroba soch do zahrad.

9Póč Alois

Nabídka restaurátorských a řezbářských prací. Pokládání plátkového zlata.


Řezbářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Řezbářství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Řezbářství najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.