Proutěné zboží – Morava

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1AV centrum, Luboš Brejcha

Dvořákova 715, Tišnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

AV centrum zabýváme se prodejem v těchto odvětvích, zemědělské potřeby, domácí potřeby, železářství. Prodej domácích, železářských a zemědělských potřeb. Brejcha Luboš.

2Holešinský Petr, Ing.2 pobočky

Naše firma působí na českém trhu od roku 1994. Nabízené zboží je výhradně z přímého importu z Asie, ojediněle z EU.Široký sortiment umělých květin, dárkového zboží, dekorací, potřeb pro květináře a aranžéry.

3VONEKL s.r.o. Velkoobchod s květinami a doplňky1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(43)
Kšírova 669/261, Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše společnost nabízí velkoobchodní dovoz květin a doplňkového sortimentu ke květinám a prodej a distribuci tohoto zboží do květinářství. Pravidelně dovážíme řezané a hrnkové květiny z největší květinové z burzy v Aalsmeeru v Nizozemí a ostatních zemí včetně České republiky. Provozujeme…

4Rosenbergerová Pavlína1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(200)
Jihlavská 110/46b, Troubsko Bezdlužná

Prodáváme květiny, ale i dekorace, dárkové zboží, svíčky, zahradnické potřeby, obrazy, keramiku či proutěné výrobky.

5Slabiková Marie

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Československé…, Valašské Klobouky
Otevřeno od 8:00

Galerie Marika zahájila svoji činnost v roce 1997. Dále nabízíme zákazníkům obrazy, keramiku, ubrusy, proutěné zboží, sklo, vázy, skleněné šperky,sezónní zboží (vánoční,velikonoční).

6H & M spol. s r.o. - Květinka Znojmo5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Velká Michalská 14, Znojmo
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

S dlouholetou tradicí, již od roku 1990, vážeme výhradně z čerstvých květin, kterými jsme našimi dodavateli zásobeni každý den. Vážeme klasické i moderní kytice ke všem příležitostem. Na přání zákazníka také prodáváme květiny hrnkové, stejně tak je v našem sortimentu možné nalézt bohatou zásobu…

7Műller David, Bc. - Prouti.cz2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Hlučínská 1347/3a, Ludgeřovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Internetový prodej proutěného zboží. Nabízíme vybavení pro kuchyně a koupelny, proutěný nábytek, bytové doplňky, dárkové balení na víno a alkohol.

8Kachel Jan- Dřevo a proutí.cz1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(569)
Lučina 298, Lučina Bezdlužná

Nabízíme dřevěné výrobky, koš na dřevo, lokouťová kola, kormidla, proutěný koš, nůše, proutěné truhly, pelíšky pro psy, ošatky na chleba, proutěný košík i kočárek pro panenky, ptačí budky a provence hodiny na zeď. Dřevěné dětské pískoviště, rohože, ratanové výrobky, dřevěný trakař, truhlíky.

9Jakšíková Martina

Náš e-shop Vám nabízí ty nejkvalitnější ruční práce oplétaných demižonů, lahví a sklenic. Dále prodáváme výrobky z proutí, z pedigu a bužírky, holé sklenice a demižony.

10Bigli Societa Anonima

Bigli Societa Anonima, se sídlem třída Tomáše Bati 385, 763 02, Zlín-Louky, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 11546, Krajský soud v Brně. Právní forma Odštěpný závod zahraniční právnické osoby. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: koupě zboží…


Firmy v dalších lokalitách


Proutěné zboží v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Proutěné zboží najdete 66 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 59 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Morava.