Laminované desky – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Podlahářské práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nemojany 27, Nemojany

Provádíme montáž a dodávku PVC podlah, koberců, laminátových a třívrstvých plovoucích podlah, parket a palubových podlah...renovace dřevěných podlah...

2RIVESTI, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Slavonínská 61, Olomouc
Otevřeno od 9:00

Prodáváme italské obklady a dlažby, luxfer, umělého a přírodního kamene a diamantového nářadí pro obkladače. Nabídka dlažeb v imitaci dřeva, velkoformátových dlažeb, dýhových a laminátových podlah.

3Bitala Michal - PODLAHY BIKR-KOMPLETNÍ PODLAHOVÉ SLUŽBY PŘEROV

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Velká Dlážka 527/8, Přerov Bezdlužná

Společnost nabízí podlahové krytiny, a to včetně dovozu a pokládky. Dále se zabýváme montáží zárubní a dveří v interiéru. Nabízíme přípravu rozpočtů a návrhů technologických postupů.

4Vencl & Banha s.r.o. (pobočka Jakubčovice nad Odrou)3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(40)
Dobešovská 4, Jakubčovice nad… Bezdlužná

Prodáváme obkladové, dřevěné, plastové a podlahové palubky. Nabízíme Durelis desky, podlahy, plotovky. Dodáváme stavební řezivo jako jsou hranoly, KVH hranoly, vazby, prkna, fošny, střešní latě a plechová střešní krytina. Zabýváme se velkoobchodním prodejem.

5Sikora Jan - plovoucí podlahy

Firma zaměřená na prodej a pokládku plovoucích laminátových podlah, PVC, koberců, plovoucího korku a OSB desek. K dalším činnostem patří vyrovnávání podkladu suchou cestou i pomocí podlahové stěrky. Dále také výroba kuchyňských linek, samonosných schodů a nábytku na míru.

6BRITRADE Pro s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
L. Váchy 1582, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízí materiály, stroje a zařízení pro signmaking, sítotisk, digitální tisk a elektroniku, plotrové, magnetické, tiskové a laminační fólie, bannery, desky či LED diody, tiskové stroje, termolisy, laminátory, čisticí válce nebo ochranné pomůcky.

7Blahuta Kamil

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Oty Synka 1854, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen dodáním a profesionální montáží plovoucích podlah, ale také poradenstvím o nejvhodnějším výběru krytin v daném prostředí.

8DŘEVO ŠIGUT s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Obchodní 710, Mořkov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme palivové dřevo,stavební řezivo, dřevo, hranoly, prkna, fošny, desky, latě, vazby a krovy, řezivo na pergoly, OSB desky, podlahové, obkladové, borové a smrkové palubky, plotovky, dřevěné i laminátové podlahy.

9Lamináty Bison s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Výstaviště 405/1, Brno- Pisárky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na distribuci dekorativních vysokotlakých laminátů (HPL), lamino desek, (LTD), (DTL), přírodních dekorativních dýh významných světových a evropských značek jako jsou Kronospan, Homapal, Polyrey, Formica, Fundermax, Resopal, Wilsonart a Abet Laminati.

10DOMRISTO, spol. s r o.

Drdy 471/28, Brno Bezdlužná

Vyrábíme masivní nábytek a laminované desky. Provádíme tesařské práce.


Laminované desky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Laminované desky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Laminované desky najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.