Laminované desky – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1KRON, s.r.o. - Dřevařský materiál1 pobočka

KRON, s.r.o., dodavatelem materiálů a služeb v oblasti dřevozpracujícího průmyslu a nábytkářství se specializací na velkoobchodní distribuci plošných materiálů, výrobu nábytkových dílců zpracovávaných profesionální CNC technologií, polotovarů a vlastní sériovou i zakázkovou výrobou nábytků a…

2Zbyněk Valenta - truhlářství, dřevoprodej

Prušánky 188, Prušánky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naším oborem je výroba a montáž interiérových dveří, nábytku, kuchyňských linek, schodišť, eurooken. Prodej překližek, palubek, sololitu, stavebního řeziva.

3Podlahářské práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nemojany 27, Nemojany

Provádíme montáž a dodávku PVC podlah, koberců, laminátových a třívrstvých plovoucích podlah, parket a palubových podlah...renovace dřevěných podlah...

4DŘEVO TRUST, a.s.28 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Skopalíkova 2600/47, Kroměříž Bezdlužná

Zboží pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily. Nabízíme laminované desky, kuchyňská dvířka, pracovní desky, palubky, OSB, řezivo, nábytkové kování, drátěné koše, dřezy, kuchyňské koše a baterie. Prodáváme také dveře, podlahy, dřevěné lišty, schodiště, parapety a další.

5Stolařství Smetana s.r.o.

Podolí 43, Podolí Bezdlužná

Naším oborem je výroba nábytku z masivu, přírodní dýhy a lamina včetně 3D grafických návrhů, zaměření, montáže a dopravy. Nabízíme kancelářský nábytek, dětské pokoje, kuchyně, obývací pokoje, postele, skříně, stolky, vestavěné skříně, schody či prvky na dětská hřiště.

6DŘEVO TRUST, a.s. (pobočka Prostějov)28 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Určická , Prostějov Bezdlužná

Prodej zboží pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily. Nabízíme laminované desky, kuchyňská dvířka, pracovní desky, palubky, OSB, řezivo, nábytkové kování, drátěné koše, dřezy, kuchyňské koše, baterie, dveře, podlahy, dřevěné lišty, schodiště, parapety a další.

7STAVOTES, spol. s r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída…, Brno Bezdlužná

Nabízíme laminované dřevotřískové desky Kronospan a Egger, dřevotřísky, stavební, truhlářské a vodovzdorné překližky, kuchyňské pracovní desky, OSB desky, dýhované DTD nábytkové kování, ABS hrany, lepidla, spojovací materiál.

8RIVESTI, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvítkovická 1633, Napajedla
Otevřeno od 9:00

Prodáváme italské obklady a dlažby, luxfer, umělého a přírodního kamene a diamantového nářadí pro obkladače. Nabídka dlažeb v imitaci dřeva, velkoformátových dlažeb, dýhových a laminátových podlah.

9Bitala Michal - PODLAHY BIKR-KOMPLETNÍ PODLAHOVÉ SLUŽBY PŘEROV2 pobočky

Velká Dlážka 527/8, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost nabízí podlahové krytiny, a to včetně dovozu a pokládky. Dále se zabýváme montáží zárubní a dveří v interiéru. Nabízíme přípravu rozpočtů a návrhů technologických postupů.

10Blahuta Kamil

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Oty Synka 1854, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen dodáním a profesionální montáží plovoucích podlah, ale také poradenstvím o nejvhodnějším výběru krytin v daném prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Laminované desky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Laminované desky najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.