Dřevozpracující stroje, dřevoobráběcí zařízení – Morava

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1DSN BRNO s.r.o.1 pobočka

Sušilovo náměstí 15…, Rousínov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Váš spolehlivý partner pro dodávky a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů a zařízení. Nabízíme formátovací pily, frézky, dlabačky, kolíkovačky, olepovačky, brusky, lisy, CNC centra, odsávání, kompresory a ruční el. nářadí.

2PILART s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Ericha Roučky 2499…, Blansko Bezdlužná

Firma PILART se zabývá prodejem dřevoobráběcích, kovoobráběcích strojů a nástrojů značek Rojek, Homag, Weeke, Brandt, Holzma, Griggio, Houfek, Maggi, Sahos, Altendorf, Elcon, Miniprof, Acword, Briklis, Pilana, Julia, Cmt, Karned tools, Norma, Pegas gonda, Pilous, Heltos, Exactcut, Briklis, cnc…

3SAPIN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Viničné Šumice 1 …, Viničné Šumice

Děláme zahradní nábytek a také atypické díly stavebního stolařství.

4Stolařství Jun a synové s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Stará osada 540, Zastávka Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme nábytek či produkty ze dřeva. Nabízíme vchodové a balkonové dveře, vrata, špaletová i masivní okna, kuchyňské linky včetně dodávky vestavěných spotřebičů, interiérové a protipožární dveře. Zhotovujeme či montujeme schodiště a zábradlí.

5JEŘÁBEK - stroje s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
čtvrť Anenská 179, Zbýšov Bezdlužná

Výroba a prodej dřevoobráběcích strojů. Nabízíme CNC frézy, pily, pásové, stolní a válcové brusky, soustruhy, odsavače, lisy, frézy, kolíkokovačky, ruční nářadí, manipulační techniku a související příslušenství.

6CARBE s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Draha 427, Telnice Bezdlužná

Jsme CARBE s.r.o., společnost rodinného typu, zabývající se nákupem, prodejem a servisem dřevoobráběcích strojů a příslušenství. Naše nově rozšířené, prodejní, servisní a skladovací středisko je umístěné v průmyslové zóně obce Telnice u Brna. Bylo postaveno po čtyřletém působení firmy v oboru…

7Wood - Mizer Moravia s.r.o.

Wood Mizer Moravia. Prodej a servis pásových pil WOOD - MIZER. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech našich výrobků. Prodej po celé ČR.

8TEKNIKA - CZ, spol. s.r.o.

Skloobráběcích stoje a diamantové nástroje, servis CNC strojů.

9NESTA, s.r.o.

Firma Nesta s.r.o. vyrábí a dodává široký sortiment soustružených sloupků, příček na zábradlí. Zákazník dle svých požadavků si může vybrat z různých druhů materiálů - dub, buk, jasan, javor, borovice, ořech, třešeň, jilm, habr dále i v kombinaci s nerezem.

10Krajpl Zdeněk - Pila Krajpl

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Hrušky 272, Hrušky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme stavební řezivo a provádíme montáž suchých staveb i další činnosti v oblasti zpracování dřeva.


Dřevozpracující stroje, dřevoobráběcí zařízení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dřevozpracující stroje, dřevoobráběcí zařízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dřevozpracující stroje, dřevoobráběcí zařízení najdete 97 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 87 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Morava.