Železniční doprava – Morava

1–10 firem z 164 nalezených Filtry

1PST CLC, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 969/112, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti komplexní logistiky, skladování, manipulace a distribuce. Nabídka mezinárodní a vnitrostátní dopravy a celních služeb.

2SZAKAL METAL s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Koliště 281/67a, Brno - Zábrdovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem motorových náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily. Díky zastoupení v 16 evropských zemí jsme největším distributorem náhradních motorových dílů v celé Evropě. Kromě samotného prodeje vlastníme závod na výrobu součástek pro železniční dopravu a zabýváme se renovací…

3GS PLUS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bohunická cesta 385…, Moravany Bezdlužná

Máme výrobu a také dodáváme dopravní značky a informační a orientační značení i také značení cyklotras a dále poskytujeme z montáže a údržby i také technické poradenství v oblasti dopravního značení.

4Lokomont, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(67)
Rosická 354/1, Brno-Trnitá Bezdlužná

Výroba, opravy motorových lokomotiv, speciální železniční kolejová vozidla a zařízení.

5RPS logistic s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hudcova 533/78c, Brno Bezdlužná

Nabízíme zasilatelství, autodopravu i spedice. Přeprava způsobem "Just in time". Pozemní doprava, letecká, lodní a železniční doprava.

6SEŽEV-REKO, a.s. (pobočka Brno-Maloměřice)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Jarní 898/50, Brno-Maloměřice Bezdlužná

Za 20 let existence prokázala společnost SEŽEV-REKO, a.s. stabilní pozici na trhu práce a zajistila si perspektivu růstu výkonu. Po založení společnosti nastala každodenní mravenčí práce na budování společnosti, zajišťování zakázek a v neposlední řadě pracovníků, kteří by je úspěšně realizovali.…

7Rail Cargo Logistics - Czech Republic s.r.o.

Mezinárodní železniční spedice a zasilatelství, silniční, námořní, říční, kontejnerová a letecká doprava, nadrozměrná přeprava, logistika, vvcelené systémové vlaky.

8Vigorous s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Losky 3071, Zlín Bezdlužná

Nabízíme poradenský servis v návrhu nejefektivnějšího způsobu přepravy. A to silniční, železniční, lodní i letecké, s ohledem na priority klienta.

9KD TRANSPORT, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Sladkovského 625/31, Olomouc Bezdlužná

V naší firmě nabízíme logistické služby: mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice, přeprava zásilek všemi druhy dopravy-silniční, železniční, letecká, námořní i nadrozměrná. Provozujeme veřejný, celní, daňový sklad, distribuce zboží, celní deklarace, INTRASTAT.

10AXTONE s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(22)
Dolní 3137, Prostějov

Zabýváme se prodejem nárazníků pro nákladní či osobní vagóny, lokomotivy a vozidla MHD. Nabízíme tlumiče nárazů, třecí pružiny i tažné ústrojí.


Železniční doprava – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Železniční doprava v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Železniční doprava najdete 164 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 148 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 49 firem v regionu Morava.