Lodní nákladní doprava – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1ADAMEC - ADRO s.r.o.

Na Vrchovině 331/7, Opava,Komárov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej filtrů, olejů a trysek s příslušenstvím. Zaměřujeme se také na servis a dodávku náhradních dílů pro stroje jako ROPA, MERLO, RAU a další. Adtranz, Airmann, Air Maze, Akermann, Allis Chalmers, Allison, Alstom, AMC, Ammann, AP Lockheed, Arburg, Argo, Asahi, Atlas Copco…

2Synek Petr - SDI, s.r.o. (pobočka Hradec Králové)

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Karla Svobody 183/1, Ostrava Bezdlužná

Nabídka mezinárodní kamionové přepravy v rámci EU a Švýcarska, včetně navazující sběrné služby a námořní kontejnerové přepravy.

3Joppa Logistics s.r.o.5 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Písečná 509/6, Brno-Brněnské…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Mezinárodní, tuzemská přeprava, spedice, logistika, kamionová, nákladní doprava, logistické služby, celní deklarace, skladování, distribuce, námořní i letecká doprava. Nadrozměrné náklady, logistický koordinátor a outsourcing.

4RPS logistic s.r.o.

Hudcova 533/78c, Brno Bezdlužná

Nabízíme zasilatelství, autodopravu i spedice. Přeprava způsobem "Just in time". Pozemní doprava, letecká, lodní a železniční doprava.

5Rail Cargo Logistics - Czech Republic s.r.o.

Mezinárodní železniční spedice a zasilatelství, silniční, námořní, říční, kontejnerová a letecká doprava, nadrozměrná přeprava, logistika, vvcelené systémové vlaky.

6Ing. Jedlička Milan - Cedeon

Zastupování v celním řízení - třetí země a zastupování ve vykazování obchodní výměny v rámci obchodu zemí EU v systému Intrastat po celé ČR. Zprostředkování mezinárodní nákladní dopravy. Specializujeme se na komplexní celní služby a poradenství.

7FORNAL trading s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Lutopecny 80, Lutopecny Bezdlužná

Nástavby nákladních vozidel, hákových a ramenových nosičů kontejnerů, sklápěčů, výměnných systémů, speciály pro manipulaci a svoz kovového i komunálního odpadu. Montáž hydraulických nakládacích jeřábů. Servis a prodej náhradních dílů.

8Vigorous s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Losky 3071, Zlín Bezdlužná

Nabízíme poradenský servis v návrhu nejefektivnějšího způsobu přepravy. A to silniční, železniční, lodní i letecké, s ohledem na priority klienta.

9Madasped s.r.o.

Jamborova 3169/25, Brno-Židenice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Orientujeme se na přepravu kusových zásilek, nadrozměrných nákladů, nebezpečného zboží či námořní přepravu. Služby poskytujeme komplexně včetně pojištění či dalších opatření nutných k přepravě nákladu. Firmám i fyzickým osobám nabízíme stěhovací služby, přestěhujeme Vás i Vaši firmu po celé…

10SCHENKER spol.s r.o. - logistické služby (pobočka Brno-Pisárky)13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky Bezdlužná

Zabýváme se logistikou, kamionovou, leteckou, námořní a železniční přepravou či spedicí.


Firmy v dalších lokalitách


Lodní nákladní doprava v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Lodní nákladní doprava najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.