Psí salóny - Znojmo

1 - 3 firem z 3 nalezených

PSÍ SALON AMANDA

Znojmo, 17. listopadu 933/22

Psí salon.Pro Vaše čtyřnohé kamarády nabízíme široké spektrum služeb. V salonu provádíme služby, spojené s úpravou Vašeho pejska. Stříhací místnost je pravidelně dezinfikována, všechny nástroje jsou po použití vyčištěny a podle potřeby dezinfikovány. Můžete být přítomni po celou dobu úpravy nebo nám pejska nechat- nemusíte mít obavy, bude o něj dobře postaráno.Můžete si u nás vybrat také z doplňkového sortimentu zboží.

web psisalonamanda.webnode.cz

Lisner Tereza- Psí salon CHICO

Znojmo, Vídeňská třída 896

Nabízíme stříhání dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování, ošetření srsti balzámem a kondicionérem, koupání standardní nebo ve speciálních šamponech, vysoušení, fénování, kartáčování, zvýraznění barvy, antiparazitární program, stříhání drápků, depilace chloupků z uší a čištění uší, ošetření tlapek krémem, zesvětlení skvrn od slzných cestiček a mnoho dalšího.

zobrazit detail

Vendula Svobodová - služby mazlíčkům

Znojmo, Holandská 2714/1 kontakt +420 777 009 867

Jsme nově založená firma zaměřující se na kvalitní a individuální poskytování služeb pro domácí mazlíčky. Naše vize při založení firmy byla prostá a to především - SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK A JEHO SPOKOJENÝ MAZLÍČEK.

web sluzby-mazlickum-svobodova.web-rychle.cz