Akvarijní rybičky, ryby – Morava

Přemýšlíte nad pořízením akvarijních ryb? Pokud jste začátečník, tak myslete na to, abyste zakoupili snadno chovatelné druhy, které se budou mezi sebou snášet a kterým bude stačit velikost vašeho akvárka. Prodejci akvarijních rybiček v lokalitě Morava.

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1OLŠOVEC s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2502)
Havlíčkovo náměstí…, Jedovnice Bezdlužná

Firma se zabývá chovem jedovnického kapra a jiných sladkovodních ryb.

2JUKO petfood s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Vážany nad Litavou…, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma JUKO vstoupila na trh v roce 1996 jako dynamická společnost, kladoucí důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb a zboží. Zabývá se distribucí vybraných produktů pro domácí zvířata.

3Rybářství Hodonín, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(222)
Písečné 3999/741, Hodonín Bezdlužná

Chováme a prodáváme sladkovodní ryby, vodní drůbež a násady tržních a barevných bazénových ryb ze specializované rybí líhně.

4Minařík Vlastimil

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Kanice 208, Kanice Bezdlužná

Nabízíme chovatelské potřeby.

5Pet Planet s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1005)
Palackého třída 537…, Brno-Medlánky Bezdlužná

Prodej chovatelských potřeb, vodítek, obojků, krmiv (více než 40 druhů), živých zvířat, exotických zvířat, ryb, ptáků. Nabídka akvárií, terárií, zakázková výroba, nabízíme kompletaci u zákazníka. Odborné poradenství pro akvaristiku a teraristiku.

6SkloREX Akvárium, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1245)
Koperníkova 4309/19, Brno-Židenice Bezdlužná

Nabídka akvárií, terárií, akvarijních nábytkových kompletů, zakázkové i sériové výroby. Prodej akvarijních ryb a rostlin.

7AQUA VALA, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Merhautova 941/57, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka komplexního řešení od návrhu až po instalaci akvária. Výroba filtrační techniky, import mořských živočichů. Servis akvárií. Náplní naší firmy je realizace mořských akvárií "na klíč". Mořské akvárium od návrhu až po stavbu v interieru. Mořská akvária do firmy nebo domů jako relax. Vyrábíme…

9Farao International, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Huštěnovice 373, Huštěnovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší firmě se zabýváme výrobou akvarií, akvarijních kompletů a terárií. V naší nabídce naleznete lepené nádrže, kryty, pozadí, stěny, skříňky a akvarijního osvětlení. Zajišťujeme dovoz objednaného zboží přímo k zákazníkovi. Hlavní předností našich produktů je uspokojení co nejširšího počtu…

10Pavel Mach - Chovatelské potřeby

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Splávku 220, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na akvaristické potřeby, živé rybky, drobné hlodavce, pavouky, papoušky a další. Nabízíme krmiva pro ryby, psy a kočky. Najdete u nás i chovatelské potřeby a techniku do jezírek.


Akvarijní rybičky, ryby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Akvarijní rybičky, ryby v lokalitě Morava – detailní popis

V současnosti existuje přibližně 2500 druhů akvarijních rybiček. Nejpestřeji zbarvené rybičky jsou ty, které žijí v tropických mořích a v oblastech s korálovými útesy. Naproti tomu rybičky žijící ve sladkovodních vodách nemívají až tak výrazné zbarvení. K nejoblíbenějším akvarijním rybičkám patří skaláry, které jsou nekonfliktní vůči ostatním rybám. 

Jak vybrat akvarijní rybičky?

Pokud zrovna s akvaristikou začínáte a v chovu ryb jste začátečník, pak se při výběru zaměřte na to, jakou vodu bude ryba potřebovat, jak se snáší s ostatními druhy, do jaké velikosti dorůstá, zda je choulostivá na změnu kvality vody, po kolika kusech by se měla chovat a čím se živí. 

Pro začátečníky jsou ideální např. živorodky, zejména mečovky, které navíc pomáhají akvárium čistit od řas. Vhodné jsou také různé tetrovité ryby, parmičky a čichavci. Při koupi nezapomeňte na řasožravé krunýřovce, kteří by neměli chybět v žádném akváriu. Ze začátku se určitě vyhýbejte náročnějším druhům, jako jsou cichlidky, terčovci nebo třeba piraně. 

Veškerý seznam druhů akvarijních ryb naleznete v atlasu akvarijních ryb. Existuje i atlas akvarijních ryb pro začátečníky.