Technické plyny – Morava

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Hadyna - International, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Teslova 1118, Moravská Ostrava a…
Otevřeno do 15:30
Ověřená

Dodávky svařovací techniky, svařovacích hořáků, materiálů, stolů a traktorů. Dále nabízíme brusivo, hadice, vozíky, technické plyny, ochranné pomůcky a odsávání zplodin. Provádíme robotizace pracovišť i výrobních linek. Poskytujeme servis a velkoobchodní prodej zařízení.

2HUTNÍ MATERIÁL Břeclav, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Třida 1.máje 1369/9A, Břeclav
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Velkoobchod a maloobchod s hutním materiálem: betonářská ocel + kari sítě, plechy, jekle, rošty, tyče ploché, kruhové, čtvercové, profily IPN, UPN, drát černý + pozink, pletiva. Možnost dopravy a dělení. Prodej technických plynů společnosti LINDE technoplyn a.s. Obchod s kovovým odpadem.

3IMWELD, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Svitavská 2348/28a, Blansko
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme optoelektrické svářecí masky a svářecí techniku. Zajišťujeme distribuci technických plynů firmy Westfalen. Nabízíme zaškolení personálu na svářecí zdroje. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis veškerých svářecích zdrojů a techniky.

5BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. (centrála Brno)56 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(43)
Vranovská 46/3, Brno Bezdlužná

Působíme v oboru výroba, vývoj, maloobchodní, velkoobchodní, prodej barev, laků, ředidel, technických kapalin a pryskyřic.

6REMET, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 11/127, Brno-Přízřenice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Od roku 1990 jsme významným odběratelem kovového šrotu a dodavatelem hliníkových slitin a kovových polotovarů. Vykupujeme kovový odpad a autobaterie. Ekologicky likvidujeme autovraky, kovové konstrukce a strojní zařízení. Zajišťujeme dopravu a přistavení kontejnerů.

7AGRO SERVIS CZ, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
U Sýpky 1, Rajhradice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost s téměř 30-letou historií na trhu provozuje nákladní dopravu, autoservis a pneuservis pro osobní, nákladní, přípojná vozidla, karavany a stavební stroje. Součástí areálu je prodejna stavebnin rozšířená i o prodejnu značkového elektro nářadí. Mezi další činnosti patří karavan centrum,…

8METAL - STYL, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
U Elektrárny 4094/4e, Hodonín Bezdlužná

Zámečnické práce včetně kovovýroby. Vyrábíme schodiště a zábradlí na míru.

9Fousek František - hasicí přístroje1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
K Suchopádu 324/10, Znojmo-Přímětice
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Prodáváme a poskytujeme servis hasicích přístrojů. Nabízíme plnění CO2. Provozujeme školení i zpracování dokumentace v oblasti protipožární ochrany a bezpečnosti práce.

10GÖSSWEIN PLYN, spol. s r.o.

Osová 591/4, Brno Bezdlužná

Distribuujeme a prodáváme zkapalněné ropné plyny do zásobníků a čerpacích stanic LPG. Dodáváme topné systémy pro rodinné domy.


Technické plyny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Technické plyny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Technické plyny najdete 62 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 56 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Morava.