Technické kapaliny – Morava

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1MONAL CZ s.r.o.1 pobočka

Neumanova 237/52, Brno - Pisárky Bezdlužná Ověřená

Firma se dlouhodobě zabývá prodejem: průmyslových maziv - převodové oleje, řezné oleje, hydraulické a ložiskové oleje, motorových olejů různých značek, olejů pro automatické převodovky, olejů pro užitková a nákladní vozidla, zemědělskou techniku, olejů pro osobní automobily a motocykly, plastických…

2ADAMEC - ADRO s.r.o.

Na Vrchovině 331/7, Opava,Komárov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej filtrů, olejů a trysek s příslušenstvím. Zaměřujeme se také na servis a dodávku náhradních dílů pro stroje jako ROPA, MERLO, RAU a další. Adtranz, Airmann, Air Maze, Akermann, Allis Chalmers, Allison, Alstom, AMC, Ammann, AP Lockheed, Arburg, Argo, Asahi, Atlas Copco…

3Jan Schön - OLEJE, AUTOBATERIE

Nová 121, Postřelmov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se distribucí a prodejem autobaterií BANNER, olejů a maziv tuzemských a zahraničních výrobců od roku 1993. Z původního maloobchodního prodeje autobaterií se firma postupně rozšířila na velkoobchod autobaterií, olejů a maziv. Naše prodejna se nachází v obci Postřelmov - 5 km od Zábřehu na…

4HI-OIL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Plotní 56/6, Brno Bezdlužná

Prodejní sklad nafty, olejů, plastických maziv, vazelin, technického benzinu či petroleje.

5Vladimír Fiala - Fima Brno1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradova 273/96, Brno-Ponava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme zahradní techniku, zahrádkářské potřeby, bazénovou chemii, nemrznoucí kapaliny a oleje.

6MERLIN-PLUS spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Polní 585, Hrušky Bezdlužná

Váš autoservis. Provádíme opravy a servis všech značek osobních a lehkých užitkových vozidel do 3,5t jejich pravidelné prohlídky včetně přípravy a provedení STK a emisí. Pro firemní klientelu s vozovým parkem máme navíc připravenou lákavou nabídku zajímavých slev na práci i materiál.

7Nitsche Radomír - autoopravna

Kratochvílova 2938…, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis - opravy vozidel včetně výměny filtrů, provozních kapalin a přípravy vozidel na STK.

8BBLubricants s.r.o.

BBLubrikanty jsou vysoce výkonné a ekologicky šetrné alternativy ke konvenčním mazadlům, využitelné v široké oblasti zpracování kovů. Maziva jsou smývatelná vlažnou vodou a nezanechávají na povrchu žádná residua.

9Slovlak CZ, s.r.o.

Nábřeží 599, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost byla založena v roce 2000 jako dceřiná společnost firmy Slovzink a.s., Košeca, Slovenská republika. Naše společnost se zabývá především prodejem Zinkové běloby a nátěrových hmot. Taky prodejem a distribuci technických kapalin.

10Lihovar a likérka Velká Polom spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Opavská 171, Velká Polom Bezdlužná

Vyrábíme technický líh, provádíme obecnou i zvláštní denaturaci. Pálíme z celého ovoce i dovezených kvasů. Výrábíme oblíbené destiláty a velkou řadu chutných likérů.


Technické kapaliny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Technické kapaliny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Technické kapaliny najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.