Průvodcovské služby – Morava

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Březík Marcel

Nabízím průvodcovské služby do exotických zemí, na klíč vytvářím programy pro jednotlivce, rodiny i přátele dle vybrané destinace. Žil jsem v Kostarice, v USA, na Novém Zélandu, v Norsku a Izraeli.

2Penzion Siesta s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(113)
Břeclavská 630, Valtice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování ve Valticích a to s vinným sklepem, zahradou a parkováním ve dvoře. Také nabízíme prostory pro školení, semináře a firemní akce. Provozujeme vinařskou turistiku a cykloturistiku.

3CK Grand travel

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Sušilovo náměstí…, Rousínov
Otevřeno od 9:00

Nabízíme pobytové zájezdy a především poznávací zájezdy do zahraničí, letecky, vlastní dopravou i autobusem. Eurovíkendy a poznávací zájezdy: Anglie, Irsko, Skotsko, Turecko, Itálie, Belgie, Nizozemí a další země. Školní a skupinové zájezdy. Zajišťujeme pojištění, ubytování, letenky, svatby v Řecku.

4Znojemská Beseda

Organizujeme kulturní a společenské akce v jednom z nejstarších a historicky nejcennějších měst v České republice, ve Znojmě. Během celého roku organizujeme společenské, hudební a kulturní zážitky a festivaly pro město Znojmo. Staráme se o cestovní ruch a turistické cíle pro naše návštěvníky. Mimo…

5Formánek Vojtěch - CK MARION-tour

Nabízíme pořádání krátkodobých poznávacích zájezdů a zájezdů s kulturní tematikou v České republice i do zahraničí. Zajišťujeme prodej jízdenek na mezinárodní autobusové linky po celé Evropě, stejně jako letenky do celého světa. Poskytujeme průvodcovské služby. Zajišťujeme i zájezdy na míru.…

6Klubové zařízení Plumlov

4.4
★★★★★
★★★★★
(1681)
Zámek 99, Plumlov
Otevřeno od 9:00

Zámek se nachází v rekreační oblasti Plumovská přehrada. Dále pořádáme zde kulturní a sportovní akce, prohlídky zámku, výstavy, koncerty hudebních skupin, divadlo, festivaly, ukázky historického šermu. Mimo jiné v zámku je fitness centrum.

7SKANZEN Modrá s.r.o. - Hotel Skanzen

4.2
★★★★★
★★★★★
(186)
Modrá 227, Modrá
Otevřeno do 24:00

Hotel v turistickém komplexu areálu velkomoravského opevnění Archeoskanzen Modrá.

8Město Uherské Hradiště - informační centrum4 pobočky

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, dopravě, ubytování i kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Průvodcovské a kopírovací služby.

9Sušićová Ivana- Ubytování v Chorvatsku

Nabízím překlady a tlumočení. Dále i výuku anglického, chorvatského a srbského jazyka. Provádím průvodcovské a delegátské činnosti.

10Petr Špetlík - Privátní konciéř1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Berkova 58, Brno Bezdlužná

Pomáháme lidem i jejich rodinám s řešením veškerých potřeb či požadavků ve vybraných oblastech jejich života - ať už pracovního nebo soukromého. Vaše starosti jsou pro mne výzvou .


Firmy v dalších lokalitách


Průvodcovské služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Průvodcovské služby najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.