Průvodcovské služby – Morava

1–10 firem z 320 nalezených Filtry

1Státní zámek Kunštát132 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(659)
Zámecká 1, Kunštát Bezdlužná

Státní zámek Kunštát - Jeden z nejstarších moravských hradů, postupně přestavěný na renesanční a barokní zámek. Hodnotný komplex zámeckých budov je obklopen parkem, zřízeným v 17. století a ve století následujícím rozšířeným na celé zámecké návrší. Součástí parku je ojedinělý psí hřbitov založený…

2Penzion Siesta s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(153)
Břeclavská 630, Valtice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování ve Valticích a to s vinným sklepem, zahradou a parkováním ve dvoře. Také nabízíme prostory pro školení, semináře a firemní akce. Provozujeme vinařskou turistiku a cykloturistiku.

3CK Grand travel

4.7
★★★★★
★★★★★
(65)
Sušilovo náměstí…, Rousínov
Otevřeno od 9:00

Nabízíme pobytové zájezdy a především poznávací zájezdy do zahraničí, letecky, vlastní dopravou i autobusem. Eurovíkendy a poznávací zájezdy: Anglie, Irsko, Skotsko, Turecko, Itálie, Belgie, Nizozemí a další země. Školní a skupinové zájezdy. Zajišťujeme pojištění, ubytování, letenky, svatby v Řecku.

4Znojemská Beseda

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Masarykovo náměstí…, Znojmo Bezdlužná

Organizujeme kulturní a společenské akce v jednom z nejstarších a historicky nejcennějších měst v České republice, ve Znojmě. Během celého roku organizujeme společenské, hudební a kulturní zážitky a festivaly pro město Znojmo. Staráme se o cestovní ruch a turistické cíle pro naše návštěvníky. Mimo…

5Formánek Vojtěch - CK MARION-tour

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Šafaříkova 184/1, Kroměříž
Otevřeno od 9:00

Nabízíme pořádání krátkodobých poznávacích zájezdů a zájezdů s kulturní tematikou v České republice i do zahraničí. Zajišťujeme prodej jízdenek na mezinárodní autobusové linky po celé Evropě, stejně jako letenky do celého světa. Poskytujeme průvodcovské služby. Zajišťujeme i zájezdy na míru.…

7Klubové zařízení Plumlov

4.4
★★★★★
★★★★★
(2124)
Zámek 99, Plumlov
Otevřeno od 9:00

Zámek se nachází v rekreační oblasti Plumovská přehrada. Dále pořádáme zde kulturní a sportovní akce, prohlídky zámku, výstavy, koncerty hudebních skupin, divadlo, festivaly, ukázky historického šermu. Mimo jiné v zámku je fitness centrum.

8SKANZEN Modrá s.r.o. - Hotel Skanzen

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Modrá 227, Modrá
Otevřeno do 24:00

Hotel v turistickém komplexu areálu velkomoravského opevnění Archeoskanzen Modrá.

9Město Uherské Hradiště - informační centrum4 pobočky

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, dopravě, ubytování i kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Průvodcovské a kopírovací služby.

10Sušićová Ivana- Ubytování v Chorvatsku

Nabízím překlady a tlumočení. Dále i výuku anglického, chorvatského a srbského jazyka. Provádím průvodcovské a delegátské činnosti.


Firmy v dalších lokalitách


Průvodcovské služby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Průvodcovské služby najdete 320 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 288 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 96 firem v regionu Morava.