Cestování – Brno - Tuřany okres Brno - město

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Brno - Tuřany.

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1PharmDr. Ilona Protivínská

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
270 m Vyšehradská 341/12, Brno-Brněnské… Bezdlužná

PharmDr. Ilona Protivínská, se sídlem Vyšehradská 341/12, 620 00, Brno-Brněnské Ivanovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

2ZES Brno, a.s.1 pobočka

On-line prodáváme nástěnné mapy, rámování, laminování a foto postery National Geographic. Specializace na nástěnné mapy světa, Evropy, České republiky, plány měst, historické mapy, obří mapy a mapy stolní.

3Čedok a.s. (pobočka Modřice)51 poboček

1.9 km U dálnice 777 , Modřice Bezdlužná

Internetový prodej zájezdů. Nabídka zájezdů do celého světa: Bulharsko, Řecko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Turecko, Kypr, Egypt, Tunisko a mnoho dalších i exotických cílů na letní dovolenou, last minute.

4EXIM TOURS a.s. (pobočka Brno, Skandinávská ul.)140 poboček

1.9 km Skandinávská 2, Brno
Otevřeno do 21:00

Provozujeme cestovní kancelář. Nabízíme pobytové, poznávací a lyžařské zájezdy.

5Air Service Brno, s.r.o.

2.7 km Letiště Brno-Tuřany…, Brno-Tuřany
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Air Service Brno, s.r.o., se sídlem Letiště Brno-Tuřany 904/1, 627 00, Brno-Tuřany, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 34759, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je:…

6Holiday Moments, s.r.o.

Holiday Moments, s.r.o., se sídlem Vinohradská 1114/76, 618 00, Brno-Černovice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 93505, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba…

7CK KUDRNA - KUDRNA s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(103)
2.9 km Hněvkovského 153, Brno

Aktivní dovolená, především pro cyklisty, turisty, vysokohorské turisty, ferratisty, pro aktivní začátečníky, pokročilé na vodě a běžkaře. Zájezdy všech náročností od pohodových až pro drsňáky v partě stejně naladěných lidí.

8Cesty s dětmi

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.6 km Blažovická 1351/11, Brno-Slatina
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Cesty s dětmi, se sídlem Blažovická 1351/11, 627 00, Brno-Slatina, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9SCUBA TOUR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
3.7 km Železná 713/1a, Brno - Horní… Bezdlužná

Všem dobrodruhům , potápníkům, cestovatelům i normálním človíčkům nabízíme možnost zúčastnit se již 8. sezónu našich netradičních sportovně a expedičně zaměřených akcí. Ty jsou určeny především těm kdo nemají rádi pasivní cestování ve velkých kolektivech a jsou ochotni se sami aktivně zapojit.

10Win&Sun

3.8 km Řípská 1457/17, Brno-Slatina
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Win&Sun, se sídlem Řípská 1457/17, 627 00, Brno-Slatina, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Cestování v lokalitě Brno - Tuřany – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Brno - Tuřany.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.