Cestování – Brno - Brněnské Ivanovice okres Brno - město

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Brno - Brněnské Ivanovice.

1–10 firem z 185 nalezených Filtry

1JELÍNKOVÁ DENISA Ing.

1.9 km Brigádnická 230/67, Mokrá Hora-Brno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

JELÍNKOVÁ DENISA Ing., se sídlem Brigádnická 230/67, 621 00, Mokrá Hora-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

2ATLAS Adria

4.5
★★★★★
★★★★★
(31)
3.4 km Podpěrova 518/6, Brno-Medlánky
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

ATLAS Adria, se sídlem Podpěrova 518/6, 621 00, Brno-Medlánky, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 90850, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

3Atlasfirem.info

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
3.4 km Podpěrova 518/6, Brno Bezdlužná

Provozování informačních portálů pro celou ČR a SR, katalogu firem, realitní a pracovní inzerce. Nabídka optimalizací internetových stránek.

4GASTROFORM, s.r.o. - letenky1 pobočka

4.0 km Ondrova 159/9, Brno-Kníničky Bezdlužná

Nabízíme letenky do celého světa. Letenky s odlety z Prahy, Vídně a Bratislavy.

5Porta Optima

Porta Optima, se sídlem Božetěchova 2270/91, 612 00, Brno-Královo Pole, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6trip.travel, s.r.o.

4.6 km Bystrcká 1137/38, Brno-Komín
Otevřeno do 17:00

trip.travel, s.r.o., se sídlem Bystrcká 1137/38, 624 00, Brno-Komín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 47909, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7Ing. Libor Lerch

4.7 km Lísky 999/42, Komín Bezdlužná

Ing. Libor Lerch, se sídlem Lísky 999/42, 624 00, Komín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

8OREA HOTELS s.r.o. - OREA Wellness Hotel Santon***14 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(2580)
4.8 km Přístavní 1064/38, Brno-Bystrc Bezdlužná

Provozujeme hotel pro horské, lázeňské a wellness pobyty, rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek, seniorské pobyty. Možnost konání kongresu a firemních akcí.

9Petr Špetlík - Privátní konciéř1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
4.8 km Berkova 58, Brno Bezdlužná

Pomáháme lidem i jejich rodinám s řešením veškerých potřeb či požadavků ve vybraných oblastech jejich života - ať už pracovního nebo soukromého. Vaše starosti jsou pro mne výzvou .

10STUDYMIX s.r.o.1 pobočka

4.8 km Absolonova 719/30, Brno-Komín Bezdlužná

Nabídka studia a jazykových kurzů v zahraničí. Zajišťujeme studentská i pracovní víza, ubytování, pojištění a letenky. Specializujeme se na studium v Austrálii a Novém Zélandu.


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Cestování v lokalitě Brno - Brněnské Ivanovice – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Brno - Brněnské Ivanovice.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.