Ostraha, hlídání objektů a majetku – Morava

1–10 firem z 195 nalezených Filtry

1SPOSMASTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
K. H. Máchy 1064/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

2CHEROKEE CARS, s.r.o. - ostraha objektů1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Litobratřice 103, Litobratřice Bezdlužná

Nabízíme ostrahu objektů a osob, služby zásahové jednotky.

3SIPADAN a.s.20 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské náměstí…, Brno Bezdlužná

Nabídka bezpečnostní služby, možnost odběru náhradního plnění.

4SOMAX SECURITY, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Zámkem 2881/5, Břeclav Bezdlužná

Nabídka bezpečnostních služeb. Fyzická ostraha majetku a osob, doprovod a přeprava cenin, recepční a pořadatelské služby, montáže EZS a CCTV, provoz PCO, výjezdy zásahové jednotky. Detektivní služby a údržba a úklid nemovitostí.

5O.S.E. Security Consulting, s.r.o.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Plucárna 3560/1, Hodonín Bezdlužná

Bezpečnostní agentura poskytuje komplexní bezpečnostní služby. Nabízíme ostrahu firem a domácností, fyzickou ostrahu, ostrahu vozidel a knihy jízd a ostatní bezpečnostní služby. Provádíme každodenní kontroly zásahovou jednotkou. Zajišťujeme služby na míru. Kontaktujte nás!

6S.B.S. Services s.r.o. - (pobočka Miroslav)15 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Brněnská 104/27, Miroslav Bezdlužná

Zajišťujeme bezpečnostní služby - fyzická ostraha objektů, osobní ochrana, převoz financí, pořadatelská služba, detektivní činnost. Zabezpečujeme objekty elektronickými a kamerovými systémy. Dále provádíme poradenskou činnost a bezpečnostní audity.

8TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Dvořákova 2924/21, Znojmo Bezdlužná

Nabídka ostrahy majetku, osob, kulturních a společenských akcí, osobního řidiče. Zajištění inkasa a pohledávek včetně právnických služeb. Výcvik bojových sportů.

9Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Bratislavská 201/14, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Naše úklidová firma se zaměřuje na pravidelné a jednorázové úklidy. Zajišťujeme pravidelný úklid a údržbu komerčních objektů, kanceláří, domů, domácností, zdravotnických zařízení, nemocnicí a ústavů. Uklízíme po stavebních prací, po malování a řemeslných prací. Čistíme koberce, čalounění a myjeme…

10SWBC - service, a.s.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Staňkova 103/18, Brno-Ponava Bezdlužná

Nabízíme profesionální zajištění bezpečnostních služeb a úklidového servisu. Fyzická ostraha majetku a osob, montáž, servis, monitorování objektů pomocí systémů EZS, EPS a CCTV. Připojení na PCO. Zajišťujeme pořadatelské i informačně recepční služby.


Ostraha, hlídání objektů a majetku – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ostraha, hlídání objektů a majetku v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ostraha, hlídání objektů a majetku najdete 195 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 176 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 59 firem v regionu Morava.