Solární sprchy – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Zbyněk Lhotecký - INSTALO SERVIS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lišky 448/21, Troubsko Bezdlužná Ověřená

Provádíme topenářské a instalatérské práce. Zajišťujeme výměny kotlů a ohřívačů, mechanické a tlakové čištění odpadů a kanalizací do průměru DN150. Dále děláme čištění podlahového topení, úpravu tvrdosti vody, změkčování vody, solární ohřev, topení a další.

2AZP Brno s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
U Sýpky 555, Rajhradice
Otevřeno od 7:30

Vyrábíme automatickou a nerezovou sanitární techniku, umyvadla, podlahové, umývací a pisoárové žlaby, výlevky, vpusti, klozety, automatické pisoáry, bezdotykové vodovodní baterie, sprchy. Dále vyrábíme produkty pro gastro a antivandal sanitu. Mincovní automaty pro sprchy, dveře, elektřinu.

3Skříšovský Dušan

Provádíme stavby betonových a foliových bazénů na klíč. Zabýváme se také zastřešením bazénů a komplexními službami v oblasti servisu všech typů bazénů. Působíme zejména na Jižní Moravě a v okolí Brna.

4BTGreen s.r.o. (pobočka Fryšták-Horní Ves)5 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Komenského 352, Fryšták-Horní Ves Bezdlužná

Nabízíme skleníky s ocelovou konstrukcí, pařníky, zahradní kovový a dřevěný nábytek a závlahy. Prodáváme solární osvětlení, vodotrysky, sprchy a doplňky. V sortimentu naleznete grily, houpačky, sítě, stínící techniku a potřeby pro zahrádkáře. Dále u nás najdete teploměry a sady na ošetření dřeva.

5BASPA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bohunická cesta 727, Moravany

Nabízíme bazény a vířivky. Prodej a výstavba bazénů nadzemních, částečně i zcela zapuštěných. V nabídce máme dřevěné bazény Wood Line a foliové bazény Laghetto. Prodej a servis pro kanadské venkovní vířivky Arctic Spas, také pro jejich řadu Coyote Spas a nově také švédské vířivky Viskan Spa.

6KVB ENERGY s.r.o.

Společnost KVB ENERGY s.r.o. byla založena v roce 2017 odštěpením od společnosti MVB OPAVA CZ s.r.o., která byla založena v roce 2000 rozšířením rodinné firmy, která působila od roku 1993. Naši pracovníci mají více než dvacetileté zkušenosti v oboru. Činnost společnosti je různorodá, ale především…

7Urban Ladislav

Prodej bazénové chemie a příslušenství. Dále nabízíme filtrační zařízení, čerpadla, světla, skimmery, vratné trysky, schody a žebříky, ohřevy, protiproudy, vysavače, solární plachty, rolovací navíjecí zařízení, sprchy, tepelná čerpadla, testery, UV lampy.

9Kostka David - bazény Dako

Severní 1181, Hlučín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej bazénů, chemie a příslušenství. Jako jsou vířivé vany, infrasauny, solární sprchy, čerpadla, odvlhčovače a filtrace.

10Labaj František1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 563, Třinec, Staré Město
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Instalatérství i rekonstrukce a vybavení koupelen a WC. Obklady, dlažby, sprchové kouty, vany, umyvadla, baterie, hydromasážní systémy, zahradní whirlpooly, koupelnový nábytek, topení, bojlery, solární ohřev i parní boxy.


Solární sprchy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Solární sprchy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Solární sprchy najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.