Vyprošťovací služby, vyprošťování vozidel – Morava

Potřebujete vyprostit havarované vozidlo? Pak zavolejte vyprošťovací službu, která se postará o profesionální vyproštění vozidla nacházejícího se v jakémkoliv stavu, místě a poloze. Přehled firem poskytujících vyprošťovací služby v lokalitě Morava.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1LUBKAR s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Jerlochovice 161, Fulnek Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální autoservis osobních a dodávkových vozidel. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny čelních skel, zajištění TK + ME, chiptuning a mnoho dalších servisních prací. Dále se specializujeme na stavební práce a demolice. Provádíme rekonstrukce staveb, přístavby atd.

2Salvage-UH s.r.o. - autovrakoviště Kunovice

4.0
★★★★★
★★★★★
(29)
Na Záhonech 1467, Kunovice
Otevřeno od 8:00
Ověřená

Naše společnost vznikla v roce 2010, kdy platily velmi přísné podmínky pro založení autovrakoviště a proto naše likvidace starých autovraků je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí.

3Kőnig Aleš - Autovraky

Boženy Němcové 137, Chlebičov Bezdlužná Ověřená

Naše firma je zaměřena především na ekologickou likvidaci autovraků, mezi naše další služby patří odvoz autovraků, prodej náhradních dílů, mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Využít můžete také naši odtahovou službu.

4ASSIST 24 s.r.o.8 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(95)
Ostravská 4250/2, Brno-Židenice Bezdlužná

Jsme non-stop silniční, odtahová a vyprošťovací služba osobních, nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Zajistíme odtah dopravních nehod, servis, náhradní vozidlo, ubytování. Autorizovaný servis a prodejce LVD. Autopůjčovna aut.

5Jaroslav Botek- Auto Botek & Syn

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Kostická Váha 54, Břeclav Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav a údržby osobních, dodávkových a menších nákladních vozidel všech značek. Nabízíme také možnost odtahu osobních automobilů, ,dodávkových a nákladních vozidel, kamionů a autobusů.

6AUTO BarKr, s.r.o. - autoservis, půjčovna aut, dovoz

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Čebínská 209, Hradčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a nabízíme dovoz, servis a odtah vozidel. Nově nabízíme i servis nákladních vozidel.

7Kozlík Ivo - AUTOSERVIS KOZLÍK

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Ořechovská 199, Prštice Bezdlužná

Nabídka klempířských a mechanických oprav automobilů všech značek. Servis, údržba i desinfekce klimatizace, geometrie, diagnostika, služby pneuservisu, měření emisí, příprava a provedení STK. Smluvní servis České pojišťovny. Čistění DPF filtru, renovace světel 3M. Odtahová služba a náhradní vozidlo.

8Auto Botek Jaroslav

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Břeclavská 720, Kostice Bezdlužná

Odtahová služba CZ i EU - nonstop. Autoservis, pneuservis. Odtah osobních dodávkových, nákladních vozidel, vyprošťování + úschovna havarovaných vozidel. Náš autoservis Vám nabízí komplexní služby v oblasti oprav a údržby osobních, dodávkových a menších nákladních vozidel všech značek s maximálním…

9Jan Fišman- autovrakoviště Šmelc

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Vacenovice 757, Vacenovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Mezi naše služby patří vykupování starých nebo bouraných vozů a prodej náhradních dílů všech značek). Prodáváme také hutní materiál, vykupujeme kovový odpad a barevné kovy, a můžete se na nás obrátit i s likvidací kovových konstrukcí. V případě dopravní nehody vám poskytneme i odtah Vašeho vozidla.

10AUTOSERVIS-AUTODOPRAVA-VAVERKA ZDENĚK

Merhautova 1076/240, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

AUTOSERVIS-AUTODOPRAVA-VAVERKA ZDENĚK. Nabízíme odtahové služby pro osobní a dodávkové automobily do hmotnosti 18 tun.


Vyprošťovací služby, vyprošťování vozidel – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vyprošťovací služby, vyprošťování vozidel v lokalitě Morava – detailní popis

Vyprošťování vozidel je odborná činnost, kterou provádějí vyškolení odborníci pomocí speciální techniky. Vždy se snaží o odborné a šetrné vyproštění havarovaného vozidla, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození. Vyproštění je vhodné nechat pouze na vyprošťovací službě, jelikož laikové nemají dostatek zkušeností ani vybavení a svým jednáním by mohli nadělat ještě větší škody nebo si dokonce ublížit. 

Činnost vyprošťovacích služeb

  • Vyprošťování motocyklů
  • Vyprošťování osobních, užitkových a nákladních automobilů
  • Vyprošťování autobusů
  • Vyprošťování zemědělské techniky

Cena za vyproštění vozidla

Cena se odvíjí od několika parametrů, jako je typ vozidla, hmotnost vozidla, rozsah poškození nebo náročnost jeho vyproštění. Vyprošťovací služby cenu stanovují obvykle až na místě nehody podle situace. 

Technické prostředky pro vyprošťování

  • Hydraulická vyprošťovací zařízení – hydraulické pohonné jednotky (agregáty), hydraulické nůžky, hydraulické rozpínáky, hydraulické rozpěrné válce
  • Pneumatické zvedací vaky – nízkotlaké zvedací vaky, vysokotlaké zvedací vaky
  • Ruční vyprošťovací nástroje – řezače skel, rozbíječe skel
  • Ostatní používané nástroje a prostředky – motorové pily, navijáky, zachycovače airbagů, zajišťovací klíny