Vyprošťovací služby, vyprošťování vozidel – Morava

Potřebujete vyprostit havarované vozidlo? Pak zavolejte vyprošťovací službu, která se postará o profesionální vyproštění vozidla nacházejícího se v jakémkoliv stavu, místě a poloze. Přehled firem poskytujících vyprošťovací služby v lokalitě Morava.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme vám profesionální servis osobních aut a dodávek. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny čelních skel, přípravu na STK, zajištění TK + ME aj. servisní práce. Dále se specializujeme na stavebnictví. Provádíme zemní a výkopové práce včetně výkopů základů staveb, demolice…

Poslat poptávku lubkar.cz 556 315 273

Naše společnost vznikla v roce 2010, kdy platily velmi přísné podmínky pro založení autovrakoviště a proto naše likvidace starých autovraků je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí.

Poslat poptávku vrakovistekunovice.cz 605 040 635

Naše firma je zaměřena především na ekologickou likvidaci autovraků, mezi naše další služby patří odvoz autovraků, prodej náhradních dílů, mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Využít můžete také naši odtahovou službu.

Poslat poptávku 607 168 414

Jsme non-stop silniční, odtahová a vyprošťovací služba osobních, nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Zajistíme odtah dopravních nehod, servis, náhradní vozidlo, ubytování. Autorizovaný servis a prodejce LVD. Autopůjčovna aut.

Poslat poptávku assist24.cz 545 234 593

Autoservis a pneuservis. Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav a údržby osobních, dodávkových a menších nákladních vozidel všech značek. Nabízíme také možnost odtahu osobních automobilů, ,dodávkových a nákladních vozidel, kamionů a autobusů.

Poslat poptávku 602 540 408

Provozujeme pneuservis a nabízíme dovoz, servis a odtah vozidel. Nově nabízíme i servis nákladních vozidel.

Poslat poptávku auto-barkr.cz 725 534 737

Nabídka klempířských a mechanických oprav automobilů všech značek. Servis, údržba i desinfekce klimatizace, geometrie, diagnostika, služby pneuservisu, měření emisí, příprava a provedení STK. Smluvní servis České pojišťovny. Čistění DPF filtru, renovace světel 3M. Odtahová služba a náhradní vozidlo.

Poslat poptávku autoserviskozlik.cz 547 225 556

Odtahová služba CZ i EU - nonstop. Autoservis, pneuservis. Odtah osobních dodávkových, nákladních vozidel, vyprošťování + úschovna havarovaných vozidel. Náš autoservis Vám nabízí komplexní služby v oblasti oprav a údržby osobních, dodávkových a menších nákladních vozidel všech značek s maximálním…

Poslat poptávku 777 677 770

Mezi naše služby patří vykupování starých nebo bouraných vozů a prodej náhradních dílů všech značek). Prodáváme také hutní materiál, vykupujeme kovový odpad a barevné kovy, a můžete se na nás obrátit i s likvidací kovových konstrukcí. V případě dopravní nehody vám poskytneme i odtah Vašeho vozidla.

Poslat poptávku vrakoviste-vacenovice.cz 518 376 055

AUTOSERVIS-AUTODOPRAVA-VAVERKA ZDENĚK. Nabízíme odtahové služby pro osobní a dodávkové automobily do hmotnosti 18 tun.

Poslat poptávku 603 261 469

Vyprošťovací služby, vyprošťování vozidel v lokalitě Morava – detailní popis

Vyprošťování vozidel je odborná činnost, kterou provádějí vyškolení odborníci pomocí speciální techniky. Vždy se snaží o odborné a šetrné vyproštění havarovaného vozidla, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození. Vyproštění je vhodné nechat pouze na vyprošťovací službě, jelikož laikové nemají dostatek zkušeností ani vybavení a svým jednáním by mohli nadělat ještě větší škody nebo si dokonce ublížit. 

Činnost vyprošťovacích služeb

  • Vyprošťování motocyklů
  • Vyprošťování osobních, užitkových a nákladních automobilů
  • Vyprošťování autobusů
  • Vyprošťování zemědělské techniky

Cena za vyproštění vozidla

Cena se odvíjí od několika parametrů, jako je typ vozidla, hmotnost vozidla, rozsah poškození nebo náročnost jeho vyproštění. Vyprošťovací služby cenu stanovují obvykle až na místě nehody podle situace. 

Technické prostředky pro vyprošťování

  • Hydraulická vyprošťovací zařízení – hydraulické pohonné jednotky (agregáty), hydraulické nůžky, hydraulické rozpínáky, hydraulické rozpěrné válce
  • Pneumatické zvedací vaky – nízkotlaké zvedací vaky, vysokotlaké zvedací vaky
  • Ruční vyprošťovací nástroje – řezače skel, rozbíječe skel
  • Ostatní používané nástroje a prostředky – motorové pily, navijáky, zachycovače airbagů, zajišťovací klíny

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.