Výfuky na automobily – Morava

Výfukové systémy slouží k odvodu produktů spalování. Tyto produkty vznikají ve válcích motoru při hoření paliva a odcházejí do okolního prostředí takovým způsobem, aby nepronikaly do kabiny vozidla. Přehled prodejců výfuků na auta v lokalitě Morava.

1–10 firem z 183 nalezených Filtry

1Finstrle Petr - Moto Krnov

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Hlubčická 14, Krnov, Pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na nákup, prodej a servis motocyklů a skútrů. Dále prodáváme náhradní díly na motocykly a skútry. Specializujeme se na značky JawattaPionýr, Jawa, Babetta 210, 207 a Simson. Prohlédněte si náš sortiment na internetových stránkách.

2Urbánek Jiří - Auto Moto Centrum Urbánek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Čsl. armády 1323/21, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se provozem autoservisu a pneuservisu. Nabízíme lakýrnické a karosářské práce. Prodáváme oleje a maziva. Hledáme kvalifikovaného automechanika a autolakýrníka.

3AUTO-PNEU-SERVIS Lubomír Novotný s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Kollárova 2903/6a, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Prodej pneumatik, disků kol, výfuků, baterií. Nabízíme pneuservis, servis brzd, výfuků, geometrie, tlumičů, opravy pneumatik a klimatizací. Provádíme autoklempířské a lakýrnické práce. Opravujeme autoskla.

4AVIMA BRNO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(113)
Kšírova 606/131, Brno Bezdlužná

Prodej náhradních dílů. Nabízíme autobaterie, světla, majáky, filtry, měniče, zrcátka, žárovky, autodoplňky, autokosmetiku, autochemii. Dále nabízíme alkoholtestery, stěrače, řemeny, upínací pásy, startéry, autolékárničky, plastové díly, akumulátory, kotouče, brzdové destičky, tlumiče, výfuky a…

5AUTOPETR s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(141)
Tyršova 1780, Kuřim Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na tuzemské i zahraniční vozy. Nabízíme příslušenství do automobilů, oleje, autokosmetiku, filtry a pneumatiky.

6Kyselka David1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Polní 850/19, Klobouky u Brna Bezdlužná

Nabízíme služby pneuservisu a autoservisu. Prodáváme autobaterie, pneumatiky pro osobní vozy, dodávky, motocykly a zemědělské stroje. Provádíme výměny olejů, filtrů, servis brzd i tlumičů, výměny výfuků a klimatizací. Další služby: Platba kartou.

7AV AUTO s.r.o.

Vlkoš 27, Vlkoš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod prodej olejů a maziv, autokosmetiky, filtrů, náhradních dílů, autochemie, aditiv, autodoplňků, elektromateriálu, výfuků a mycího systému VIKAN. Nabídka značek Castrol, Madit, Mogul, Liqui Moly, Paramo a další. Dodávka zimních pneumatik pro osobní i dodávkové vozy.

8Autodíly a Autopůjčovna Rauš1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Zahradní 454/53, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na všechny druhy automobilů. Prodáváme autodíly Škoda mechanické a klempířské díly. Brzdy, spojky, řemeny, tlumiče, autobaterie, oleje, stěrače. Nabízíme výfuky, karosářské díly, autokosmetiku a autodoplňky.

9Žampach Alois- náhradní díly

Prodáváme náhradní díly na všechny značky osobních i dodávkových automobilů. Nabízíme výfuky, autoskla, karosářské díly a akumulátory.

10Pneuservis Poláček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 906 , Ždánice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme pneumatiky a výfuky. Nabízíme repase a opravy strojního vybavení pneuservisu. Již 20 let Vám nabízíme kompletní služby pneuservisu a autoservisu.Další naší činností je prodej pneumatik, litých i plechových disků, ozdobných krytů kol, duší, autobaterií, autolékáren, filtrů, žárovek,…


Výfuky na automobily – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výfuky na automobily v lokalitě Morava – detailní popis

Základním úkolem výfukových systémů je redukování škodlivin, které vznikají nedokonalým spalováním, a to různými systémovými a konstrukčními úpravami. Tyto úpravy ale nesmí proudění výfukových plynů omezovat takovým způsobem, že by docházelo k nežádoucímu snižování výkonu motoru. Dalším úkolem je snižování hladiny hluku, která vzniká od tlakových vln šířících se do okolního prostředí při otevření výfukového ventilu. A v neposlední řadě odolávání tepelnému, chemickému a mechanickému namáhání při provozu vozidla.

Výfuk je jedním z nejvíce namáhaných součástí vozidla, jelikož musí odolávat vysokým teplotám, nečistotám na vozovce (např. štěrk, kamínky), vibracím, působení vody a zkondenzované kyselé vodě od výfukových plynů. Případné poškození výfuku nebo některé z jeho částí má velký vliv na zvýšený hluku vozidla, nárůst množství škodlivých emisí, zvýšení spotřeby paliva a snížení výkonu vozidla.

Stavba výfukového systému

Výfukový systém byl původně tvořen pouze jednoduchým potrubím doplněným o změnu průměru pro snížení hlučnosti. Dnes se jedná o komplexní sofistikovaný systém, který tvoří sběrné potrubí, spojovací potrubí, tlumič hluku a koncovka výfuku

Sportovní výfuky 

Jsou nezbytnou součástí tuningu vozu. Krásného sportovního zvuku lze dosáhnout pomocí sportovního rezonátoru, koncového sportovního tlumiče či rovnou celého sportovního výfuku.