Vybavení autoservisů, pneuservisů – Morava

Důkladná údržba a oprava automobilů klade nároky nejen na servisního technika, ale i na vybavení. Proto vybírejte kvalitní vybavení, které vám usnadní práci a se kterým budete pracovat efektivně. Prodejci autoservisní techniky v lokalitě Morava.

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1CORA Bohemia, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami kvalitních pneumateriálů více jak 20 let. Dodáváme pneumatiky, duše do pneumatik, opravné materiály pro duše a pláště, kolové šrouby, velomateriál, nářadí pro autodílny a pneuservisy a mnoho dalšího.

2Grajciar Marian

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
ČSA 808/43b, Krnov Bezdlužná

Nabízíme rozšířený servis osobních vozidel všech značek. Servisní práce poskytujeme individuálně podle přání zákazníka. Provádíme také likvidaci pojistných událostí. Provozovna autoservisu se nachází v areálu Karnola v Krnově pohodlně dostupném z ulice ČSL Armády. Naše zákazníky přivítáme v…

4AUTO - BAYER, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(288)
Bučovická 299, Slavkov u Brna Bezdlužná

Společnost AUTO-BAYER, s.r.o. působí v oblasti prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1992. Celé toto období je profesně spjata s koncernem Volkswagen a za uplynulé období se z původně malé rodinné dílny rozrostla na jeden z největších autosalonů a servisů na Moravě. V…

5IB filtr s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bohunická cesta 975…, Ořechov Bezdlužná

Nabízíme lakovací boxy pro autolakovny, průmyslové kabiny, myčky na lakovací pistole, lisy na papír a plechovky. Zastoupení firmy Filtrair bv, výrobce vzduchových filtrů do autolakoven a klimatizací.

6Auto Centrum Glos s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Brněnská 59C, Hodonín Bezdlužná

Prodáváme a montujeme autoskla pro osobní i nákladní vozy. Nabízíme tónování autoskel a potřeby pro lakýrníky. Kromě náhradních dílů a příslušenství se specializujeme na velkoobchodní a maloobchodní prodej a montáž autoskel (čelní, boční a zadní) na všechny osobní a nákladní automobily a autobusy.…

7DD PNEU s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Vinohradská 1004, Moravská Nová Ves

Kompletní vybavení pneuservisů stroji, nářadím, materiálem a doplňkovým sortimentem. E-shop - doručení do 24 hodin.

8Pneuservis Poláček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 906 , Ždánice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme pneumatiky a výfuky. Nabízíme repase a opravy strojního vybavení pneuservisu. Již 20 let Vám nabízíme kompletní služby pneuservisu a autoservisu.Další naší činností je prodej pneumatik, litých i plechových disků, ozdobných krytů kol, duší, autobaterií, autolékáren, filtrů, žárovek,…

9Líska Vladimír

Servis hydraulických momentových utahováků, klíčů, napínáků šroubů a zařízení pro přesné utažení šroubových spojů.

10Svoboda Zdeněk - Autoservisy

3.3
★★★★★
★★★★★
(264)
U Sýpky 393 , Rajhrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Děláme nákup a prodej náhradních dílů PEUGEOT a RENAULT a CITROËN a dále provádíme likvidace a prodej vozů a provozujeme autoservis a pneuservis i také prodej pneu a disků a máme bezplatnou výměnu čelních skel a dále poskytujeme autodopravu vozidly MAN a DAF a VW Crafter.


Vybavení autoservisů, pneuservisů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vybavení autoservisů, pneuservisů v lokalitě Morava – detailní popis

Žádný profesionální autoservis nebo pneuservis se neobejde bez autoservisní techniky. K nejdůležitějšímu vybavení autoservisů i pneuservisů patří zvedáky, které slouží ke zvedání těžkých břemen, jako jsou automobily, převodovky nebo motory. Zvedáků existuje několik typů, a to sloupové zvedáky, nůžkové zvedáky a pojízdné dílenské zvedáky. Sloupové zvedáky jsou určené ke zvedání celých vozidel a umožňují jejich opravu přímo pod vozidlem. Nůžkové zvedáky disponují stejnou funkcí jako sloupové zvedáky, avšak jsou méně náročné na místo. Mohou být zapuštěné do země nebo vybavené nájezdy. Pojízdné dílenské zvedáky jsou výhodné pro jejich snadné přemisťování.

Vybavení autoservisů

  • Zvedáky a heverypatří k nejdůležitějšímu vybavení autoservisů. Existuje několik typů, a to zvedáky motorů (žirafa), zvedáky převodovek, pojízdné zvedáky (žába), nůžkové zvedáky, dvousloupové zvedáky, nouzové zvedáky, pneumatické vzduchové zvedáky nebo sloupový zvedák (panenka).
  • Odsávačky a vypouštěčky oleje – slouží k vysátí olejů a dalších kapalin z vozidel. 
  • Měřicí přístroje a testery – slouží k odhalení problémů ve vozidle. Zahrnují tlakoměry, univerzální měřiče, mikrometry, testery tlaku paliva atd.
  • Autodiagnostika – využívá se k přečtení dat z řídicí jednotky a k následnému nalezení chyb ve vozidle.
  • Nářadí – zahrnuje širokou škálu nářadí, jako jsou klempířská nářadí, lakýrnická nářadí, aku nářadí, pily, vrtačky, pájky, brusky, leštičky a mnoho dalšího.

Vybavení pneuservisů

  • Zouvačky pneumatikumožňují jednoduché a pohodlné přezutí pneumatik.
  • Nářadí na přezouvání – zahrnuje klíče na kola a ventily, nožní pumpy, roztahováky, rázové utahováky atd.
  • Vyvažovačky kol – pravidelné vyvažování kol je důležité, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení pneumatik, tlumičů, nápravných částí atd. Je důležité pro zachování správných jízdních vlastností a v neposlední řadě z důvodu bezpečnosti. 
  • Tlaková děla – slouží k huštění a předhuštění pneumatik. 
  • Opravné sady na defekty – obsahují nářadí a pomůcky na opravy defektů a poškozených pneumatik.