Sněhové řetězy – Morava

Sněhové řetězy jsou v zimních měsících, zejména v horských oblastech, nepostradatelným pomocníkem. Díky nim se můžete dostat do míst, do kterých byste se na pouhých pneumatikách nedostali. Přehled prodejců sněhových řetězů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Kaděrka Radim – PRICNIKY.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Hlavní 212/64, Kylešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem autopříslušenství. Nabízíme vám střešní nosiče, příčníky, autoboxy, nosiče kol, nosiče lyží, tažná zařízení a pomůcky na upevnění nákladu. Provozujeme půjčovnu střešních nosičů pro osobní a dodávková vozidla.

2ASN HAKR Brno s.r.o. (výrobní závod)3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(171)
Štefánikova 413, Újezd u Brna Bezdlužná Ověřená

Výroba a prodej střešních nosičů, nosičů kol a lyží, autoboxů.

3Pavel Dostál - Zahradní a lesní technika

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Kašnice 12, Kašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme prodej a také servis zahradní a lesní techniky. Pro více informací klikněte na odkaz našeho e-shopu a v klidu domova si můžete vybírat věci pro les a zahradu. Na e-shopu se můžete podívat také na nabídku příslušenství a autobaterií.

4METALLAN, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Dobré Pole 1/5152, Dobré Pole Bezdlužná

Nabídka ocelových lan, vázacích prostředků a manipulační techniky, odborné a technické konzultace, poprodejní servis a revize.

5VINGU - Steel, s.r.o.- vázací prostředky a zdvihací zařízení

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Dvorecká 486/45, Brno-Tuřany Bezdlužná

Firma VINGU Steel s.r.o. patří k předním výrobcům a dodavatelům vázacích a manipulačních prostředků. Díky dlouholeté spolupráci s firmami z celé Evropy, jsme vyjednali výhradní zastoupení pro českou a slovenskou republiku s výrobci Gunnebo, Gain a Weisshaar. Dále zastupujeme firmy Terrier, Tigrip,…

6Gardentech s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(149)
Mírová 212/15, Brno-Černovice Bezdlužná

Prodej řetězových pil, elektrických pil, křovinořezů, vyžínačů, plotostřihů, elektrických i benzínových sekaček, travních traktorů, riderů, a jejich příslušenství, komunální techniky, vertikutátorů, provzdušňovačů, drtičů, fukarů, sněhových fréz, elektrocentrál, malotraktorů, rotačních kypřičů,…

7DD PNEU s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Vinohradská 1004, Moravská Nová Ves

Kompletní vybavení pneuservisů stroji, nářadím, materiálem a doplňkovým sortimentem. E-shop - doručení do 24 hodin.

8Šimšálek František - zahradní technika

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Brumovská 704, Valašské Klobouky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme travní sekačky, křovinořezy a motorové pily, sněhové frézy, zahradní traktory či rosiče, štípače dříví a elektrocentrály. Dále provádíme záruční a pozáruční servis.

9OCN 24-07 s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Neředínská 2/34, Olomouc Bezdlužná

Oficiální zástupce Bosal pro Moravu. Nabízíme velkoobchod, maloobchod, servis, montáž tažná zařízení, výfuky, čištění klimatizací, pneuservis včetně uskladnění pneu, montáže zámků řazení, pískování autoskel. Odvoz dovoz zákazníků do 10 km zdarma.

10Proksch Václav- pneuservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zolova 389/24B, Olomouc Bezdlužná

Firma Václav Proksch v Olomouci je spolehlivý pneuservis, který vám zajistí nejen výměnu, přezutí a opravy pneumatik včetně sezónního uskladnění pneu, ale také provádí ruční mytí všech druhů vozidel. Dalším zaměřením našeho pneuservisu je prodej a půjčovna střešních boxů a nosičů jízdních kol.


Sněhové řetězy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sněhové řetězy v lokalitě Morava – detailní popis

V zimních měsících mohou nastat situace, kdy vám nebudou stačit zimní pneumatiky. Zejména to platí pro horské oblasti, ve kterých jsou podmínky mnohdy extrémní. Například vyjetí zasněženého kopce bez sněhových řetězů by mohlo být nejen nemožné, ale i nebezpečné. Sněhové řetězy by měli být součástí výbavy každého motoristy, a to zvláště těch, kteří bydlí na horách nebo se do nich chystají. V některých oblastech na horách dokonce můžete narazit na značky, které nasazení sněhových řetězů nařizují. V tomto případě musí být nasazeny minimálně na dvě hnací kola. 

Jak vybrat sněhové řetězy? 

Sněhové řetězy vybírejte pečlivě z toho důvodu, aby perfektně seděli vašemu automobilu i podmínkám, ve kterých s nimi budete jezdit. 

  • Zatížení řetězů – vybírejte takové řetězy, které jsou kompatibilní s hmotností vašeho vozidla.
  • Rozměr pneumatik – dále se zaměřte na rozměry vašich pneumatik (průměr, šířka a výška pneu).
  • Místo v podběhuujistěte se, že vám bude zbývat místo v podběhu. Některé automobily s nadstandardně velkými pneumatikami už nemusí mít prostor pro řetězy.
  • Využití řetězů – zaměřte se také na to, kde budete řetězy využívat. Například pokud se budete nacházet na zpevněných cestách, postačí vám jednodušší řetězy a pokud v terénních oblastech nebo ve vyšších nadmořských výškách, vybírejte mezi kvalitními, certifikovanými a robustnými řetězy.
  • Materiál – existuje několik materiálů, ze kterých se řetězy vyrábějí. Zaměřte se na to, jak často je budete využívat a v jakých podmínkách, a podle toho zvolte pro vás vhodný materiál. Na výběr máte ocelové sněhové řetězy, sněhové řetězy z manganové oceli, plastové sněhové řetězy a textilní sněhové řetězy. K dalším typům patří rychloupínací sněhové řetězy, automatické sněhové řetězy, tekuté sněhové řetězy a vyprošťovací pásy. 
  • Cena – přemýšlejte také nad tím, kolik do nich chcete investovat peněz. Pokud je plánujete často využívat, vyplatí se investovat do kvalitnějších a dražších řetězů. Sněhové řetězy se prodávají v sadách po dvou kusech, jelikož se nasazují vždy na hnanou nápravu. Pokud vlastníte vozidlo s pohonem všech čtyř kol, je nutné počítat se zakoupením dvou sad.