Škola smyku – Morava

Kurz školy smyku přináší nejen cenné informace a praktické zkušenosti, ale i zážitky. V bezpečném prostředí dopravního polygonu si budete moct vyzkoušet nejrůznější krizové situace, které mohou nastat v běžném provozu. Školy smyku v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Autoškola CooL, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(108)
Křenová 19, Brno

Provozujeme autoškolu, v centru Brna. Provádíme výcvik skupin AM, A1, A2, B, B+E, B96, C. Zajištujeme kurzy jak pro firmy, tak i jednotlivce.

2Kubičko Rudolf - autoškola - školící středisko

3.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří Bezdlužná

Brněnská autoškola s dvacetiletou tradicí v oboru výcviku nových řidičů k získání řidičského oprávnění všech skupin. Výcvik řidičů skupin - AM až A21, B, BE, C, CE, D, DE. Možnost absolvování školy smyků. Dále nabízíme autodopravu nákladními vozidly s uzavřenou skříňovou karoserií s hydraulickým…

3LIBROS OSTRAVA, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(216)
Palackého 1114, Ostrava, Přívoz
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vedeme školu smyku a nabízíme zdokonalování řidičů. K dispozici je smyková deska pro vozidla do 40 tun i pro motocykly. Nabízíme také možnosti vyzkoušet simulátor alkoholu a marihuany. Pořádáme adrenalinové akce, zážitkové akce pro firmy i širokou veřejnost.

4MOHENDŽÁRO - MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný2 pobočky

Tantrická jóga pro ženy, akreditováno Mšmt. Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice. Tantrické hnutí Mohendžodáro. Zakladatelka lékařka Monika Sičová a lektor Igor Samotný vycházeli při tvorbě koncepce ze starodávné indické tradice, ze středoevropské reality a…

5Autoškola Nika

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Rybníčku 521/56, Opava-Předměstí
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Autoškola Nika, se sídlem Na Rybníčku 521/56, 746 01, Opava-Předměstí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Provozování autoškoly Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

6SuperDrive CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostrovačická 935/63, Brno-Žebětín Bezdlužná

SuperDrive CZ, se sídlem Ostrovačická 935/63, 641 00, Brno-Žebětín, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 102325, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

7Jiří Mičánek - MOTORSPORT1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Ostrovačická 783/61, Brno-Žebětín Bezdlužná

Nabízíme kurzy školy bezpečné jízdy a školy smyku pro skupiny i jednotlivce. Praktická část probíhá na vozech zákazníka. Kurz je určen pro 10-12 osob.

8Šenkýř Robert, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(43)
Jihlavská 656/2, Brno-Bohunice Bezdlužná

Nabízíme sportovní úpravy a tuning. Pořádáme kurzy sportovní jízdy a školu smyku.


Firmy v dalších lokalitách


Škola smyku v lokalitě Morava – detailní popis

Kurz školy smyku nebo také kurz bezpečné jízdy je jednodenní kurz určený pro všechny řidiče, kteří se chtějí naučit lépe ovládat své vozidlo a vyzkoušet si nejrůznější krizové situace, které mohou nastat kdykoliv na silnicích. Řidiči se naučí těmto krizovým situacím předcházet, být na ně připraveni a také je lépe zvládat. Kurz školy smyku je nejlepší absolvovat s vlastním vozem, popřípadě si lze vůz půjčit.  

Pro koho je vhodný kurz školy smyku?

Kurz je vhodný pro všechny řidiče, ať už se jedná o řidiče začátečníky, pokročilé řidiče nebo profesionální řidiče. 

Jak probíhá kurz školy smyku?

Kurz se skládá ze dvou částí, a to z teoretické výuky a praktického výcviku. Teoretická výuka spočívá v přednášce o řízení vozidla, stabilizačních systémech ve voze, zásadách bezpečné jízdy, druzích smyků atd. Součástí přednášky je i promítání krátkých instruktážních filmů. Po teoretické výuce následuje praktický výcvik, který probíhá v bezpečném prostředí dopravního polygonu. Při praktickém výcviku si řidiči vyzkouší různé krizové situace, ovládání vozu při smyku na rozdílných površích, zvládnutí aquaplaningu, správnou techniku vyhýbného manévru a mnoho dalšího. Kurz je zakončen předáním osvědčení o absolvování kurzu.

Co se v kurzu školy smyku naučíte?

  • Lépe ovládat svůj automobil
  • Efektivně ovládat volant
  • Zvládnout smyk
  • Předejít vzniku smyku
  • Krizově zastavit
  • Zastavit auto na různých typech povrchů
  • Vyhnout se překážce na silnici při plném brzdění
  • Využívat asistenční systém