Renovace kůže - autosedačky – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Auto FS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčnovská 2344, Uherský Brod Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů, příslušenství a doplňků na vozidla všech značek. Provozujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny olejů a čipování vozidel. Nabízíme čištění interiérů vozidel, renovace laku a světel i impregnace kůže.

2Renovace laku Petr Denner1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vančurova 4302/34, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Renovace laku, leštění, číštění laku, čištění interiéru a klimatizace, ochrana laku.

3Ing. Michal Pavlát - Prodej hovězích usní

U Sýpky 419, Rajhradice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ing. Michal Pavlát - Prodej hovězích usní, se sídlem U Sýpky 419, 664 61, Rajhradice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

4Leather Market

Leather Market, se sídlem Kovalovice 248, 664 06, Kovalovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5GARA LEDER

GARA LEDER, se sídlem tř. Tomáše Bati 1682, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 108121, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

6PAVELEK MIROSLAV-PAMIR

PAVELEK MIROSLAV-PAMIR, se sídlem Hlavní třída 1016/67, 708 00, Poruba-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

7Libor Kůr

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Jezerní 403, Vracov Bezdlužná

Naším oborem je výroba, renovace a čištění kožených autointeriérů. Provádíme opravy oděrek a popraskáné kůže. Prodej čisticích a impregnačních prostředků na kůži.

8Ecocarwash, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Nové sady 27, Brno Bezdlužná

Automyčka EcoCarWash - precizní a šetrné ruční mytí aut a čištění interiéru vozidel. Mytí, voskování, strojní leštění karoserie, renovace světel, tepování sedaček, ošetření vnitřních i venkovních plastů, ošetření kůže. Nabízíme také možnost mobilního mytí.

9Kocourek Radim, Ing.

V Dolině 214, Zlín Bezdlužná

Nabídka renovace sedel motoveteránů a výroby dobových brašen různých odstínů. Vyrábíme také z kůže madla zapouzdření bowdenů, brzd, náhonů na tachometr, popruhy autoveteránů, kožené rožky na kapoty či kastlíky.

10Autoopravna Zacpal - Zacpal Detailing

Naše firma nabízí kompletní servis pro osobní vozy s tradicí od roku 1991 nabízíme mechanické, klempířské a autoelektro práce. Nabízíme plnohodnotné Detaillingové služby od čištění interiérů, pravidelnou údržbu, leštění laků, renovace laků, ochrana laků.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace kůže - autosedačky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Renovace kůže - autosedačky najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.