Renovace kůže - autosedačky – Morava

Kožené autosedačky se s každodenním používáním opotřebovávají. Aby si kůže autosedačky zachovala svůj luxusní vzhled, barvu i lesk, je nutné ji poskytnou pravidelnou a kvalitní péči. Firmy zabývající se renovací kůží autosedaček v lokalitě Morava.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Auto FS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Vlčnovská 2344, Uherský Brod Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů, příslušenství a doplňků na vozidla všech značek. Provozujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, výměny olejů a čipování vozidel. Nabízíme čištění interiérů vozidel, renovace laku a světel i impregnace kůže.

2Renovace laku Petr Denner1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(32)
Vančurova 4302/34, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Renovace laku, leštění, číštění laku, čištění interiéru a klimatizace, ochrana laku.

3Ing. Michal Pavlát - Prodej hovězích usní

U Sýpky 419, Rajhradice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Ing. Michal Pavlát - Prodej hovězích usní, se sídlem U Sýpky 419, 664 61, Rajhradice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

4Leather Market

Leather Market, se sídlem Kovalovice 248, 664 06, Kovalovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5GARA LEDER s.r.o.

GARA LEDER, se sídlem tř. Tomáše Bati 1682, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 108121, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

6Libor Kůr

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Jezerní 403, Vracov Bezdlužná

Naším oborem je výroba, renovace a čištění kožených autointeriérů. Provádíme opravy oděrek a popraskáné kůže. Prodej čisticích a impregnačních prostředků na kůži.

7Ecocarwash, s.r.o.

Nové sady 27, Brno Bezdlužná

Automyčka EcoCarWash - precizní a šetrné ruční mytí aut a čištění interiéru vozidel. Mytí, voskování, strojní leštění karoserie, renovace světel, tepování sedaček, ošetření vnitřních i venkovních plastů, ošetření kůže. Nabízíme také možnost mobilního mytí.

8Kocourek Radim, Ing.

V Dolině 214, Zlín Bezdlužná

Nabídka renovace sedel motoveteránů a výroby dobových brašen různých odstínů. Vyrábíme také z kůže madla zapouzdření bowdenů, brzd, náhonů na tachometr, popruhy autoveteránů, kožené rožky na kapoty či kastlíky.

9Autoopravna Zacpal - Zacpal Detailing

Naše firma nabízí kompletní servis pro osobní vozy s tradicí od roku 1991 nabízíme mechanické, klempířské a autoelektro práce. Nabízíme plnohodnotné Detaillingové služby od čištění interiérů, pravidelnou údržbu, leštění laků, renovace laků, ochrana laků.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace kůže - autosedačky v lokalitě Morava – detailní popis

Kožené autosedačky, kožený volant a kožené vybavení vozu je luxusní záležitostí a symbolem pohodlí. Kůže jako materiál je ale poměrně háklivý a každodenním používáním ztrácí svůj původní vzhled, vůni, barvu, lesk i pružnost. V kůži navíc ulpívá i řada nečistot. Aby kůže vypadala a voněla jako nová, je potřeba ji věnovat pravidelnou a kvalitní péči. 

O kožené sedačky lze pečovat v domácích podmínkách nebo je svěřit firmě, která se specializuje na čištění kožených sedaček. V případě, že se rozhodnete kožené sedačky udržovat v domácích podmínkách, je důležité si pořídit přípravky, které jsou určené speciálně na kožené čalounění. Běžnými čistými prostředky by totiž mohlo dojít k poškození kůže.

Pokud jsou kožené autosedačky ve špatném stavu, např. už nejsou tak pružné, loupou se, jsou popraskané nebo prodřené, je možné je nechat zrenovovat. Po renovaci budou kožené autosedačky vypadat jako nové.  

Čištění kožených autosedaček

Pravidelným čištěním kůže si kůže zachovává svůj vzhled a své vlastnosti. Navíc se zvyšuje i její životnost, odolnost vůči nečistotám a hodnota vozidla. Čištění kůže je vhodné pouze kvalitními prostředky, které jsou speciálně určené na kůži. Kůži je důležité nejen vyčistit, ale i naimpregnovat a zvláčnit. 

Renovace kožených autosedaček

Při renovaci lze kůži zbavit škrábanců, odřenin, otěrů, skvrn, vyblednutí, vyšisování i nechtěného obarvení např. od nových jeansů. Po renovaci opravená místa ani nepoznáte, jelikož budou mít stejnou barvu i lesk nebo mat. 

Opravy kožených autosedaček

I kožené autosedačky, které jsou silně mechanicky poškozené v podobě trhlin, děr nebo propálenin, lze opravit aniž by muselo dojít k přečalounění.