Referentské, předváděcí vozy – Morava

Sháníte kvalitní ojetý vůz? Pak se podívejte na nabídky referentských a předváděcích vozů. Tyto vozy vynikají nízkým počtem najetých kilometrů, krátkou dobou používání a výhodnou cenou. Prodejci referentských a předváděcích vozů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1MOTO MORAVA s.r.o., odštěpný závod CARS MORAVA

3.9
★★★★★
★★★★★
(130)
Brněnská 404/57, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem vozů Opel, prodejem a servisem vozů Citroën, prodejem a servisem vozů Crosscamp, prodejem a servisem vozů Ford. Prodáváme také náhradní díly. Kontaktujte nás.

2Školení řidičů s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nákladní 3179/1, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme školicí středisko. Nabízíme školení a kurzy pro řidiče – vstupní školení k získání průkazu profesní způsobilosti řidiče, školení řidičů vozidel do 3 500 kg neboli školení řidičů referentů, školení řidičů vozidel nad 3 500 kg a školení obsluhy vysokozdvižných vozíků. Nabízíme…

3Autoškola Jiří Mariánek s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovární 915/40, Olomouc Bezdlužná

Autoškola Jiří Mariánek byla založena v roce 1990 a po necelém čtvrtstoletí si našla mezi silnou konkurencí olomouckých autoškol své místo.

4Elko autoškola,s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Pražská 1965/5, Blansko Bezdlužná

Nabízíme řidičské kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů, referentské zkoušky, osvědčení profesní způsobilosti řidiče a autobusovou dopravu. Máme provozovny v Blansku a Boskovicích.

5FAMKO, spol. s r. o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(226)
Čechyňská 365/23, Brno-Trnitá Bezdlužná

Autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Peugeot. Komplexní servisní služby a prodej náhradních dílů. Autobazar referenčních a předváděcích vozidel.

6CARLING, spol. s. r. o.4 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Hviezdoslavova 1308…, Brno-Slatina

Autorizovaný prodejce a servis vozů Citroën. Prodáváme nové, ojeté, předváděcí vozy, náhradní díly. Nabízíme leasing, pojištění, pneuservis. On-line prodáváme pneumatiky. Provozujeme autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní spedici.

7Autoškola Pernica s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Kotvrdovice 190, Blansko

Nabízíme výuku a výcvik pro všechny skupiny řidičských průkazů, kondiční jízdy, školení řidičů a referentů. Autoškola Pernica nabízí mnohem širší nabídku služeb než je samotná autoškola – výuka řidičů motorových vozidel. Další služby jsou vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, autobusová doprava,…

8AUTECO BS, spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(80)
Komenského 9, Boskovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

AUTECO BS, spol. s r.o. - Prodáváme nové vozy Renaul a Dacia, předváděcí vozy Dacia a Renault, referentská i ojetá vozidla Renault a Dacia.

9Ladislav Polák - Školící středisko a autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
J. A. Komenského 415, Zbýšov Bezdlužná

Provozujeme školící středisko, kde pořádáme kurzy a školení. Nabízíme profesní školení řidičů C, D a referentů. Zajišťujeme výcvik v řízení skupin B, C, C+E, D. Další poskytovanou činností jsou zemní práce.

10Autoškola MIRJA, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Žarošice 393, Žarošice Bezdlužná

Autoškola MIRJA - v autoškole s kvalitním vozovým parkem, moderním zázemím a profesionálními službami, která se nachází v Žarošicích, kousek od Kyjova na hlavní silnici č.54 směr Brno a na trase Hodonín, Čejč, Slavkov u Brna.


Referentské, předváděcí vozy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Referentské, předváděcí vozy v lokalitě Morava – detailní popis

Referentské vozy, někdy označované jako referenční vozy, a předváděcí vozy patří do kategorie ojetých vozů. Jedná se o atraktivní a oblíbené ojeté vozy nejen kvůli tomu, že vypadají jako nové, ale především kvůli jejich výhodné ceně. Představují jakýsi výhodný kompromis mezi novými a běžně ojetými vozy. 

Referentské vozy

Jedná se o ojeté vozy, které jsou staré jeden až dva roky. Ve srovnání s běžnými ojetými auty z autobazaru jsou v lepším stavu, mají nižší počet najetých kilometrů a lepší výbavu. Vynikají i výhodnou cenu. I když vypadají jako nové, tak jsou oproti novým autům podstatně levnější

Referentské vozy jsou po prvním majiteli. Jako nové vozy je využívali zaměstnanci automobilek nebo autosalonů. V případě, kdy se zaměstnanec po skončení výpůjčky nedohodl na odkoupení vozidla, šel tento vůz na prodej.

Velkou výhodou referentských vozů je, že mají silnou motorizaci a vysoký stupeň výbavy. Takovým způsobem jsou vybaveny proto, aby zaměstnanci mohli danou automobilku reprezentovat. Při koupi referentského vozu máte jistotu, že vůz byl pravidelně servisován v autorizovaném servisu. Nemusíte mít ani pochybnosti o původu vozu nebo počtu najetých kilometrů. 

Předváděcí vozy

Jsou to vozy, které po určitou dobu sloužily jako exponát na výstavách, k předváděcím akcím nebo ke zkušebním jízdám. Počet jejich najetých kilometrů je velmi malý. Vypadají jako nové, avšak oproti zcela novým autům se prodávají za výrazně nižší cenu