Pronájem limuzín – Morava

Chystáte oslavu narozenin, rozlučku se svobodou nebo svatbu a chcete ji něčím ozvláštnit? Pak si pronajměte limuzínu a užijte si jedinečnou a luxusní jízdu. Limuzínu si můžete pronajmout i s řidičem. Firmy nabízející pronájem limuzín v lokalitě Morava.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Krejčí Roman - autodoprava Brno

Merhautova 928/7, Brno
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Autodoprava - taxi, osobní, mikrobusová, dodávková a kurýrní služby. Přepravou osob, zásilek a zboží se zabýváme již od roku 1992. Dnes už jezdíme pro více než 90 zahraničních, státních a soukromých firem, velké hotely, cestovní kanceláře, sportovní svazy a mnoho soukromých osob, kteří jsou s…

2Kšica David - NEWPORT CAR

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Veverská Bítýška, Veverská Bítýška Bezdlužná

Nabízíme k pronájmu limuzíny, mikrobus a veterány i s řidičem. Vhodné na svatby, reprezentaci, zážitky, film, reklamu, Nabízíme Vám jako jediní v ČR možnost pronájmu luxusní limuzíny Rolls Royce Silver Seraph. Druhým výjimečným autem v naší nabídce je od července 2012 sedmimístný Volkswagen…

3CaravanPlan s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
U Leskavy 788/31, Brno - Starý… Bezdlužná

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních i užitkových vozů, motocyklů a skútrů. V ceně je pojištění, neomezené kilometry a dálniční známky. Půjčovna automobilů, karavanů, dodávek a motocyklů. Dále nabízíme osobní přepravu a operativní leasing.

4Vávra Jaroslav - transport

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Vídeňská 538/91, Brno

Nabízíme přepravu osob, kusových zásilek, nákladní dopravu.

5Petr Slezáček- Pronájem limuzín

Romantické vyjížďky limuzínou nebo výlety mikrobusem zajistí autopůjčovna Slezáček. Nabídka půjčovny limuzín a přepravy osob pro klienty z okresů Zlín, Ostrava, Opava, Karviná, Nový Jičín, Frýdek-Místek a Třinec. nabízíme pronájem limuzín včetně profesionálního šoféra.

6Auto A1 s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(105)
Horní lán 1306/4, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Společnost Auto A1 není v obchodu s automobily žádným nováčkem. Služby v oblasti PRODEJE, VÝKUPU I DOVOZU vozů nabízíme zákazníkům již od roku 1993 a navazujeme tak svou činností na dosavadní i dlouholeté zkušenosti. Mimo širokou nabídku až 150 ojetých vozů různých značek a tříd, nabízíme…

7TOP1 SERVICE GROUP s.r.o. - TAXI v Brně

4.0
★★★★★
★★★★★
(167)
Cejl 29/76, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Společnost provozující Top1Taxi byla založena v červenci 2010 z důvodu rostoucí poptávky po této službě a často i nespokojených ohlasů na kvalitu tehdejších poskytovaných služeb oboru taxi služby v Brně. Naše společnost si vzala tedy připomínky klientů v rámci vysokých cen, pozdních příjezdů taxi,…

8Sapeta Jiří- Limuzína Ostrava

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nad Hutěmi 831/4, Ostrava, Radvanice Bezdlužná

Půjčovna luxusně vybavené limuzíny Lincoln Town Car. Limuzínu můžete využít k různým příležitostem, jako jsou svatby, loučení se svobodou, narozeniny, promoce a dalším příležitostem.

9AUTOTRH Černý, Znojmo

3.4
★★★★★
★★★★★
(54)
Šatovská 3578/14, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme pro Vás výkup, prodej a dovoz automobilů na objednávku. Kompletní správa vozového parku, firemní flotily. Nabízíme leasing, úvěr, pojištění, přepis a registrace automobilů. Pronajímáme limuzíny.

10TAMBOV, s.r.o.

Pronájem luxusní limuzíny pro svatby, vyhlídkové jízdy, služební cesty, na plesy nebo rodinné, společenské a reklamní akce.


Pronájem limuzín – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pronájem limuzín v lokalitě Morava – detailní popis

Limuzína je symbolem luxusu a jízda v takovém přepychovém voze je zážitkem na celý život. Limuzíny jsou vybavené koženými sedačkami do tvaru U, osvětleným barem, obrazovkou, Wi-Fi připojením, audio soupravou, intercomen na řidiče, topením, klimatizací, střešním oknem atd. Disponují prostorem až pro 8 lidí. Většinou se pronajímají s profesionálním řidičem. K pronájmu je možné si objednat sekt nebo třeba hostesky. Mezi oblíbené značky limuzín patří Cadillac, Mercedes-Benz, Chrysler, Lincoln nebo Hummer.

Pro jaké příležitosti lze limuzínu pronajmout?

  • Oslavy narozenin
  • Oslavy výročí
  • Rozlučky se svobodou
  • Svatby
  • Párty 
  • Výlety
  • Transfery na letiště
  • Převozy významných osob
  • Firemní akce

Cena za pronájem limuzíny

Cena se odvíjí od počtu hodin pronájmu limuzíny. Některé firmy si účtují peníze i za přistavení vozu. Limuzínu si je možné pronajmout i na několik dní. Pro svatby nabízejí firmy svatební balíčky, které zahrnují přistavení vozu, dopravení na obřad a dopravení na hostinu.