Přívěsy za auto, přívěsné vozíky – Morava

Přívěsné vozíky jsou praktickým pomocníkem, který šetří náklady na dopravu. Pokud občas převážíte lehčí náklad, postačí vám jednoduchý hobby vozík. Pro časté používání jsou ideálním řešením profi vozíky. Prodejci přívěsných vozíků v lokalitě Morava.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1AD-auto-elektroopravna, výrobní družstvo

4.2
★★★★★
★★★★★
(24)
4. května 180, Vsetín Bezdlužná

Zajišťujeme autoelektrikářské práce, opravy a údržbu motorových vozidel, měření emisí, přípravu a provedení STK. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů. Po telefonické domluvě pro Vaše auto přijedeme, opravíme, vyřídíme ME, STK, a opět Vám ho přivezeme. Pevně věříme, že Vás…

2Martinec Zbyněk

Prodej náhradních dílů pro motorová vozidla a motocykly. Auto baterie přivezeme a osadíme. Servis a montáž autodoplňků.

3Doveztodal s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(72)
Náves 77, Majetín Bezdlužná

Dovoz aut, s kterým budete naprosto spokojeni. Pomůžeme vám vybrat spolehlivé auto z Německa podle vaších požadavků. Máme dlouholeté zkušenosti a stovky spokojených zákazníků. Auto jsme schopni přivézt rychle a přímo před váš dům.


Přívěsy za auto, přívěsné vozíky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Přívěsy za auto, přívěsné vozíky v lokalitě Morava – detailní popis

Přívěsné vozíky nacházejí uplatnění jak pro osobní, tak firemní účely. Zvláště oblíbené jsou u chatařů a chalupářů. Jsou ideální pro převoz jakéhokoliv nákladu, např. pro převoz stavebních materiálů, stavební a zahradní techniky, dřeva a jiného paliva, dále pro přepravu nábytku, zavazadel na dovolenou atd. 

Jak vybrat přívěsný vozík?

Při výběru vhodného typu vozíku se zaměřte na několik faktorů. Nejdůležitějším faktorem jsou technické možnosti vašeho automobilu. Vozík je tedy nutné vybírat podle toho, co váš automobil dokáže utáhnout. Dále berte v potaz, jaký typ nákladu budete nejčastěji převážet a zda máte přívěsný vozík kde parkovat

Jaké jsou typy přívěsných vozíků?

Na trhu najdete širokou škálu přívěsných vozíků za auto – plachtové, valníkové, skříňové, speciální nebo přívěsy pro přepravu motocyklů. Přívěsné vozíky se odlišují druhy bočnic (plechová, hliníková, překližková), ojí (trubková, ve tvaru písmene V), umístěním kol (kola pod ložnou plochou, kola vedle ložné plochy) a tím, zda jsou, nebo nejsou vybaveny brzdami. 

  • Nebrzděný přívěs – jedná se o přívěs, který nemá brzdy a brzdění tak provádí vozidlo táhnoucí přívěs. Jejich hmotnost je maximálně 750 kg. Podobají se univerzálním valníkům. Dokážou převézt náklad o hmotnosti 500 až 600 kg. Jelikož nemají brzdy, tak nevyžadují žádnou údržbu. Oproti brzděným přívěsům se jedná o levnější variantu přívěsu. 
  • Brzděný přívěs – tento typ přívěsu je vybaven brzdami, které ulehčují brzdám tažného automobilu. Zvládnou převézt těžký náklad o hmotnosti až 2 tun. Jsou vhodné pro jízdu na sněhu i náledí. Brzdová lanka vyžadují pravidelnou údržbu. Je nutné kontrolovat jejich napnutí a také je promazávat.