Pneubazary, bazar pneu - ojeté pneu, použité pneu – Morava

Přemýšlíte nad pořízením ojetých pneumatik? Aby se vám nákup ojetých pneumatik vyplatil, pořádně si je prohlédněte. Zaměřte se na to, zda nejsou poškozené a mají dostatečnou hloubku dezénu. Zajímejte se i o jejich minulost. Pneubazary v lokalitě Morava.

1–10 firem z 84 nalezených Filtry

1STK Jiříkovice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Rohlenka 250, Jiříkovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní stanice technické kontroly. Provádíme technické prohlídky motocyklů, osobních a užitkových vozidel, STK na klíč a měření emisí zážehových i vznětových motorů včetně LPG a CNG. Provozujeme autoservis a pneuservis.

2PneuCars spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Oblekovice 361, Znojmo-Oblekovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kompletní osobní a nákladní pneuservis. Prodej nových pneumatik, duší a límců. Prodej plechových a alu disků, opravy disků, opravy pneumatik. Výměnu pneumatik provádíme i na počkání.

3Pneuservis Poláček, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 906 , Ždánice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme pneumatiky a výfuky. Nabízíme repase a opravy strojního vybavení pneuservisu. Již 20 let Vám nabízíme kompletní služby pneuservisu a autoservisu.Další naší činností je prodej pneumatik, litých i plechových disků, ozdobných krytů kol, duší, autobaterií, autolékáren, filtrů, žárovek,…

4Hebelka s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Stráň 786/12, Brno-Štýřice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej a servis automobilů SUZUKI. Nové i použité náhradní díly: startéry, alternátory, převodovky, rozvodovky, poloosy, spojky, motory, hlavy motorů, karosářské díly, světla a jiné... Zásilkový prodej. Prodej off road pneu + disků, úpravy terénních vozidel, montáže navijáků, atd… Provozujeme…

5Moto-pneu.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Kollárova 797, Slavkov u Brna
Otevřeno do 17:00

Internetový obchod s moto pneu se širokou nabídkou kvalitních motopneumatik pro motocykly a čtyřkolky výrobců Dunlop, Continental, Michelin, Pirelli, Bridgestone, Heidenau, Mitas, Metzeler, Sava, Avo, Maxxis. Prodej olejů filtrů na motorky. Zasílám i na Slovensko.

6Reiter Zdeněk1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Urbáškova 146, Bučovice Bezdlužná

Nabízíme služby autoservisu - diagnostika, opravy vozidel, servis klimatizací, seřízení geometrie a přípravy vozidel na STK. Prodáváme pneumatiky.

7Pavel Štěpán2 pobočky

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

8Autoservis a pneuservis Bělohoubek

Provozuji autoservis a pneuservis. Poskytuji servis osobních a lehkých užitkových automobilů všech značek. Zajišťuji opravy motorů a výfuků. Realizuji prodej pneumatik a náhradních dílů.

9Mrázek Pavel

Provozujeme autoservis a pneuservis a to všech značek automobilů a dále provádíme čištění automobilů a nabízíme prodej nových i ojetých pneumatik a autodílů.

10Bartoš Zdeněk - Pneuservisy

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lipová 676, Vranovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vedeme kvalifikovaný pneuservis, kde Vás rádi obsloužíme ať se Vám kolo poškodí, či pouze chcete zkrášlovat svůj vůz. kola přece dělají auto. Také Vám zajistíme základní servisní služby, jako kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměny tlumičů či výfuků a spoustu dalších služeb.


Pneubazary, bazar pneu - ojeté pneu, použité pneu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Pneubazary, bazar pneu - ojeté pneu, použité pneu v lokalitě Morava – detailní popis

Pneubazary nabízejí širokou škálu ojetých a použitých pneumatik, ať už se jedná o gumy letní, zimní nebo celoroční. Kromě prodeje pneumatik a disků se zabývají i jejich výkupem. Vykupují nejen kompletní sady, ale i jednotlivé pneumatiky a disky. Výhodou ojetých pneumatik je především jejich nízká pořizovací cena, avšak koupě takových pneumatik s sebou nese i řadu rizik. Abyste se vyvarovali mnohým rizikům, kupujte ojeté pneu pouze osobně. Pneumatiky si pořádně prohlédněte a zkontrolujte. Zajímejte se i o jejich minulost. Chtějte vědět, na jakém voze byly nazuty, jak byly používány, zda se správně hustily, jak byly skladovány nebo kde vůz parkoval.

Jak na nákup ojetých pneumatik?

Při nákupu ojetých pneumatik se vždy zajímejte o datum jejich výroby. Podle datumu výroby snadno zjistíte, jak staré jsou a z toho si vyvodíte, zda se vám jejich koupě vyplatí nebo ne. Odborníci nedoporučují kupovat ojeté pneumatiky, které jsou staré 3 a více let, jelikož jízdní vlastnosti takhle starých pneumatik se výrazně zhoršují. Stáří pneumatik má vliv i na jejich brzdnou dráhu, která se s každým rokem používání prodlužuje.  

Ojeté pneumatiky je nejlepší kupovat osobně, protože si je můžete pořádně prohlédnout. Na prohlídku můžete s sebou vzít i známého automechanika, který vám poradí a pneumatiky odborně prohlédne. 

Na co si dát pozor při nákupu ojetých pneumatik?

  • Rozměry a typ pneumatik – pneumatiky by měli mít stejné rozměry a typ.
  • Stáří pneumatik – nedoporučuje se kupovat pneumatiky, které jsou 3 a více let staré. 
  • Hloubka dezénu – před koupí je dobré si změřit hloubku dezénu. Zimní pneumatiky musí mít hloubku dezénu minimálně 4 mm a letní pneumatiky minimálně 1,6 mm.
  • Nepravidelné opotřebení pneumatik – je znakem nedostatečné údržby. Takové pneumatiky není vhodné kupovat. 
  • Zanedbané auto – pokud byly pneumatiky na zanedbaném autě, pak je pravděpodobné, že byly též zanedbávány. 
  • Poškození pneumatik – nedoporučuje se kupovat pneumatiky, na kterých jsou známky poškození nebo viditelné nekvalitní opravy.