Palivové nádrže - výroba, prodej – Morava

Aby motor mohl být stále v chodu, musí mít k dispozici dostatečný zdroj paliva. U zážehových motorů je tímto zdrojem palivová nádrž, která musí být pevně ohraničená a za žádných okolností nesmí být propustná. Prodejci nádrží paliv v lokalitě Morava.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1HSP PARTNERS s.r.o.1 pobočka

Zámecké náměstí 1/13, Krnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletními návrhy a dodávkami hydraulických systémů pro sklápěcí nástavby na nákladní vozidla. Zajišťujeme kompletní dodávky olejových nádrží, palivových nádrží, pomocných pohonů a dalších komponent pro výrobu nástaveb na automobilových podvozcích, přívěsech a návěsech.…

2Babušík Pavel - MotoReno

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Brněnská 29/22, Šlapanice Bezdlužná

Firma MotoReno.cz a Litakola.eu má 30letou praxi s opravami a výrobou speciálních mechanických dílů. Opravujeme díly do motorových vozidel, letadel, lodí a sportovních zařízení. Speciální svařování neželezných kovů a jejich slitin je naší doménou.

3PREKOS ATS s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Příborská 38, Frýdek-Místek -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí sortiment náhradních dílů a autodoplňků pro nákladní vozy. Výhodně a rychle palivové nádrže, disky kol, části výfukového systému, tlumiče. Nabízí také velký výběr autopříslušenství a doplňků, kamennou prodejnu i e-shop.

4Stant Manufacturing s.r.o.

Na Novém poli 379, Karviná
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost je dodavatelem palivových systémů pro automobilový průmysl Vyrábíme uzávěry palivových nádrží, palivové bezpečnostní ventily, automobilové termostaty a části palivových potrubí.


Firmy v dalších lokalitách


Palivové nádrže - výroba, prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Palivová nádrž je součástí palivové soustavy. U zážehového motoru s karburátorem tvoří palivovou soustavu zmíněná palivová nádrž, uzavírací kohout, hrubý čistič paliva, palivové potrubí, palivové dopravní čerpadlo, jemný čistič paliva, plováková komora karburátoru, hlavní tryska, čistič vzduchu, emulzní trubice, difuzor a škrticí klapka. 

Palivové nádrže se vyrábějí z ocelového plechu nebo z plastu. Ocelové plechové nádrže jsou zvenku i zevnitř opatřeny protikorozní ochranou (nejčastěji olovem), díky čemuž vzdorují chemickým účinkům paliva. Velké nádrže jsou rozděleny přepážkami na několik menších částí, aby nedocházelo k nadměrnému přelévání a shlukování paliva při rychlém projíždění zatáček, při jízdě v prudkém stoupání nebo klesání, při prudkém brzdění atd. Plastové nádrže jsou vhodně tvarované. Na jejich výrobu se použá polyethylen, který je průhledný. 

Požadavky na palivovou nádrž

  • Musí odolávat všem pružným deformacím automobilu. 
  • Musí odolávat všem pohybům pružně uloženého motoru.
  • Musí být uložena tak, aby byla chráněna před mechanickým poškozením.
  • Nesmí být uložena v blízkosti teplých nebo horkých částí, zejména u výfukového potrubí, aby se zamezilo tvorbě parních bublin.