Ocenění vozidel, aut – Morava

Základem úspěšného prodeje automobilu je správný odhad ceny, který se stanovuje podle mnoha kritérií. Mezi základní kritéria patří cena nového automobilu, jeho stáří a najeté kilometry. Přehled firem zabývajících se oceňováním vozidel v lokalitě Morava.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1D.I.S., spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Křižíkova 3009/72a, Brno-Královo Pole

Společnost D.I.S., spol. s r.o. patří k nejvýznamnějším středně velkým stavebním firmám v České republice. Byla založena v roce 1992 bývalými pracovníky Dopravních staveb Olomouc, jedné z největších stavebních společností v tehdejším Československu. Díky jejich dlouholetým zkušenostem v dopravním a…

2Sychra Pavel, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štolcova 862/68, Brno-Černovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka oceňování nemovitostí, určování tržních cen i zpracování znaleckých posudků.

3AUTO T&M, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Čelakovského 2343/20, Brno- Židenice Bezdlužná

Prodej, financování, pojištění vozidel.

4SLAVÍČEK PAVEL - Sláva auto!

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Pražská, Brno Bezdlužná

Zprostředkování prodeje. Zprostředkujeme prodej Vašeho vozu bez poplatku za parkování v co nejkratší možné době, a to díky naší databázi klientů České republiky. Výkup za hotové. Pokud se Vám nechce čekat na toho správného kupce, odkoupíme Váš vůz ihned za co nejvyšší možnou cenu. Více zde > Nákup…

5AUTODRUŽSTVO ZNOJMO

4.5
★★★★★
★★★★★
(294)
Vídeňská třída 2573…, Znojmo Bezdlužná

Autodružstvo Znojmo je autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA, RENAULT a DACIA ve Znojmě. Samozřejmostí je také autoopravna vozů, kde poskytujeme komplexní servisní služby. V našem autosalonu si můžete prohlédnout i vyzkoušet nejrůznější modely vozů. V rámci našich služeb zajišťujeme…

6Pater Roman

Zaobírám se zprostředkováním prodeje, pronájmu i koupě rodinných domů, bytů, pozemků a objektů. Dále se zaobírám oceňováním nemovitostí.


Ocenění vozidel, aut – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Ocenění vozidel, aut v lokalitě Morava – detailní popis

Oceňování vozů je velmi složitý proces, při kterém se musí zohlednit velké množství parametrů. Mezi základní parametry patří cena nového vozu, jeho stáří a najeté kilometry. K dalším důležitým parametrům patří typ pohonu a motoru, výbava vozu, model vozu, barva karoserie, oblíbenost značky atd. Výsledkem ocenění je stanovení reálné ceny ojetého vozu. Stanovená cena je pro každý ojetý vůz zcela individuální. 

Jaké jsou možnosti ocenění vozidel?

Existuje několik možností, jak ocenit vůz.

Určení ceny vozu podle inzerce

Spočívá ve vlastním pátrání v inzerátech a hledání totožného vozidla. Tento způsob je časově náročný a mnohdy ani není možné dohledat totožné vozidlo. Pokud ale totožné vozidlo najdete, cena nemusí být přesná, jelikož inzerované ceny bývají často vyšší.

Určení ceny vozu podle VIN čísla

Jedná se o rychlé zjištění ceny vozu, které můžete provést sami. Stačí vám k tomu znát VIN číslo vozu. Číslo VIN zadáte na webové stránce www.zkontrolujsiauto.cz nebo v mobilní aplikaci Carolina, kde se vám hodnota vozu hned ukáže. Kromě toho vám prozradí i další informace o vozidle. 

Ocenění vozu v autobazaru

Představuje poměrně spolehlivý způsob, avšak je třeba navštívit poctivý autobazar. Výkupčí stanoví cenu, za kterou je autobazar ochotný vůz vykoupit. Je potřeba počítat s tím, že cena, kterou vám autobazar nabídne, bude nižší než je opravdová hodnota vozu. Autobazar totiž na výkupu musí vydělat. Autobazary nabízejí i možnost ocenění online.

Ocenění vozu soudním znalcem

Je finančně nejnáročnější a nejzdlouhavější cesta. Tato možnost je vhodná pokud například řešíte soudní spor a v rámci něho potřebujete znát přesnou hodnotu vozu.