Nádrže na hydraulický olej – Morava

Nádrže na hydraulický olej jsou součástí hydraulických systémů. Neslouží pouze jako zásobníky oleje, ale starají se i to, aby oleje bylo dostatečné množství a čerpadlo tak nemohlo nasávat vzduch. Přehled prodejců hydraulických nádrží v lokalitě Morava.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1HSP PARTNERS s.r.o.1 pobočka

Zámecké náměstí 1/13, Krnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletními návrhy a dodávkami hydraulických systémů pro sklápěcí nástavby na nákladní vozidla. Zajišťujeme kompletní dodávky olejových nádrží, palivových nádrží, pomocných pohonů a dalších komponent pro výrobu nástaveb na automobilových podvozcích, přívěsech a návěsech.…

2MADOIL s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Sovadinova 841/10, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost MADOIL s.r.o. zabezpečuje dodávky olejů, maziv, speciálních produktů nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody a dopravní firmy. Specializací společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribotechnický servis včetně filtrace a aditivace olejů, elektrické a…

3Snášel Jan - Autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Hranická 13, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kompletní servis a opravy vozidel všech značek. Provádíme mechanické a diagnostické práce, karosářské i lakýrnické práce. Přestavujeme automobily na alternativní pohon LPG a CNG. Prodáváme originální i aftermarketové náhradní díly na evropské i asijské vozy.

4Element-shop.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mlýnská 430, Velký Újezd Bezdlužná

Internetový obchod pro stavbu, dům, dílnu, zahradu, průmysl, řemesla i hobby.

5LubriTEC Česká republika s.r.o.

Naším oborem je velkoobchodní prodej olejů a maziv značky Shell pro osobní i nákladní vozy, motocykly, stavební stroje, zemědělství a průmyslové subjekty. Zajišťujeme dopravu, technickou podporu, zpětný odběr olejů či přečerpání olejů včetně následné filtrace a čištění olejových nádrží.

6PRUTEX s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Pod Sádkama 1534, Hluk Bezdlužná

Firma se zabývá výrobou, prodejem a opravami autochladičů. A to pro všechny typy nákladních vozidel, autobusů, zemědělských strojů, zemních strojů a expanzních nádrží pro autobusy značky SOR a KAROSA. Více informací na www stránkách.

7Mimra Milan - opravy plastů moto vozidel

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Máchova 1536/6, Opava
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se opravami plastů motorových vozidel. Lepíme, svařujeme, laminujeme.


Firmy v dalších lokalitách


Nádrže na hydraulický olej v lokalitě Morava – detailní popis

Hydraulické nádrže jsou součástí hydraulických soustav, které dále tvoří hydraulická čerpadla, hydraulické filtry, hydraulické akumulátory, hydraulické zámky, tlumiče hydraulických rázů, hydraulické pracovní válce a hydraulické posilovače. Nádrže jsou konstrukčně jednoduché, avšak jsou velmi důležitou součástí každého hydraulického obvodu. Na hydraulické nádrže jsou kladeny přísné požadavky. Především musí pojmout všechen objem kapaliny, který je nezbytný pro činnost celého obvodu. Dále musí být konstruovány takovým způsobem, aby na ně bylo možné namontovat další prvky. Hydraulické nádrže musí umožňovat snadnou výměnu kapaliny, čištění a kontrolu hladiny.

Funkce hydraulické nádrže 

 • Slouží jako zásobník hydraulické kapaliny
 • Slouží k ochlazování hydraulické kapaliny
 • Přispívá k zachování čistoty hydraulické kapaliny
 • Zklidňuje proudící kapaliny, aby mohly unikat vzduchové bubliny
 • Odděluje vzduch, vodu a pevné částečky

Hydraulický olej

Hydraulický olej je uložen v hydraulické nádrži. Z této nádrže se přes filtry pomocí čerpadel (hydrogenerátorů) dodává do systému a hydromotorů vykonávajících práci. Hydraulický olej se vrací přes filtry zpět do nádrže.

Aby hydraulický olej v hydraulické soustavě správně pracoval, musí splňovat následující požadavky.

 • Musí mazat pohybující se součásti
 • Musí utěsňovat pohybující se součásti
 • Musí být kompatibilní se všemi částmi hydraulické soustavy
 • Musí být chemicky a fyzikálně stálý
 • Musí být relativně málo stlačitelný
 • Musí zajišťovat přenos tepla