Nádrže na hydraulický olej – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1HSP PARTNERS s.r.o.1 pobočka

Zámecké náměstí 1/13, Krnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletními návrhy a dodávkami hydraulických systémů pro sklápěcí nástavby na nákladní vozidla. Zajišťujeme kompletní dodávky olejových nádrží, palivových nádrží, pomocných pohonů a dalších komponent pro výrobu nástaveb na automobilových podvozcích, přívěsech a návěsech.…

2MADOIL s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Sovadinova 841/10, Břeclav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost MADOIL s.r.o. zabezpečuje dodávky olejů, maziv, speciálních produktů nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody a dopravní firmy. Specializací společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribotechnický servis včetně filtrace a aditivace olejů, elektrické a…

3Snášel Jan - Autoservis

Hranická 13, Hranice
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Kompletní servis a opravy vozidel všech značek. Provádíme mechanické a diagnostické práce, karosářské i lakýrnické práce. Přestavujeme automobily na alternativní pohon LPG a CNG. Prodáváme originální i aftermarketové náhradní díly na evropské i asijské vozy.

4Malach Miroslav, Ing.

Nabízíme filtraci olejů, tribotechnickou diagnostiku a čištění olejových nádrží.

5LubriTEC Česká republika s.r.o.

Naším oborem je velkoobchodní prodej olejů a maziv značky Shell pro osobní i nákladní vozy, motocykly, stavební stroje, zemědělství a průmyslové subjekty. Zajišťujeme dopravu, technickou podporu, zpětný odběr olejů či přečerpání olejů včetně následné filtrace a čištění olejových nádrží.

6PRUTEX s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Pod Sádkama 1534, Hluk Bezdlužná

Firma se zabývá výrobou, prodejem a opravami autochladičů. A to pro všechny typy nákladních vozidel, autobusů, zemědělských strojů, zemních strojů a expanzních nádrží pro autobusy značky SOR a KAROSA. Více informací na www stránkách.

7Mimra Milan - opravy plastů moto vozidel

Máchova 1536/6, Opava
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se opravami plastů motorových vozidel. Lepíme, svařujeme, laminujeme.


Firmy v dalších lokalitách


Nádrže na hydraulický olej v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nádrže na hydraulický olej najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.