Montáže LPG pohonů - LPG přestavby, servis, revize – Morava

Plynový pohon LPG je možné namontovat do kteréhokoliv zážehového automobilu 21. století. Výhodou přestavby je snížení nákladů na palivo, možnost využívání obou typů paliva a větší dojezd. Firmy zabývající se montážemi LPG pohonů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 127 nalezených Filtry

1AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
U Bzinku 1169, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naším oborem je prodej a servis manipulační techniky Desta, Hyundai, Capstan a dalších značek. Prodáváme a servisujeme vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme montáž a servis LPG. Součástí našich služeb je provoz stanice měření emisí. Aktuálně máme volná místa.

2STK Jiříkovice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Rohlenka 250, Jiříkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní stanice technické kontroly. Provádíme technické prohlídky motocyklů, osobních a užitkových vozidel, STK na klíč a měření emisí zážehových i vznětových motorů včetně LPG a CNG. Provozujeme autoservis a pneuservis.

3Team MAAT, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oběžná 2086/13, Ostrava – Mariánské… Ověřená

Potřebujete provést STK na vašem vozidle? Pak jsme tu pro vás. Provádíme technické a evidenční kontroly včetně měření emisí. Kontroly provádíme na všech druzích silničních vozidel do 3,5 tuny, včetně vozidel na LPG a CNG. Naše stanice technické kontroly naleznete v Ostravě a Rychvaldu.

4DAROS PLUS, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(91)
Sladovnická 518/4, Brno-Brněnské… Bezdlužná

Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG, CNG se zachováním tovární záruky na nová vozidla. Montáže Ethanolu E85, tažných zařízení. Měření emisí BENZÍN, LPG, CNG, DIESEL. Revize LPG, CNG. Servis vozidel - opravy motorů, seřízení systémů. Pneuservis. Čerpací stanice LPG. Možnost splátek.

5AUTO - PYTELA s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(154)
Havlíčkova 783/16, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Prodáváme a servisujeme vozy HYUNDAI a SEAT. Provozujeme autobazar. Montujeme LPG. Dodáme a servisujeme firemní auta, náhradní díly HYUNDAI, karosářské, lakýrnické opravy, elektroopravy. Nabízíme ruční mytí aut a čištění interiérů vozů.

6REWOL Group s.r.o.2 pobočky

Nabízíme přestavby a montáže LPG a CNG do osobních a dodávkových automobilů, revizi a servis.

7Greenfuel company, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(26)
Terezy Novákové 102, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Naše společnost Greenfuel, Brno se zabývá přestavbou spalovacích motorů na LPG. Využíváme zařízení nejvyšší kvality umožňující použití nejrozšířenějšího alternativního paliva LPG – Liquid Petroleum Gas pro pohon automobilů. S přestavbami na LPG máme více jak 10 let zkušeností, nabízíme…

8MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky a manipulační a skladovou techniku. A dále nábízíme fullservis a dílenské opravy a repasy všech typů vysokozdvižných vozíků i také manipulační techniky. A také provádíme školení řidičů i technické prohlídky vysokozdvižných vozíků.

9Pavel Palme - Servis a prodej čtyřkolek1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mladkov 19, Boskovice Bezdlužná

Prodáváme čtyřkolky a motokrosové motocykly. Provozujeme e-shop. Specializujeme se na prodej čtyřkolek, skútrů, motocyklů a zahradní techniky mnoha modelů i značek. Prodáváme ND a doplňky. Provozujeme autoservis a pneuservis, půjčovnu čtyřkolek a zahradní techniky, bazar čtyřkolek, motocyklů a…

10SINGO, spol. s r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Kovařovicova 1724/24, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Projektování, revize a montáže topení, plynu i vody v občanských a průmyslových objektech.


Montáže LPG pohonů - LPG přestavby, servis, revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Montáže LPG pohonů - LPG přestavby, servis, revize v lokalitě Morava – detailní popis

LPG (Liquefied Petroleum Gas) je zkapalněný ropný plyn, který obsahuje především směs propanu a butanu. Je jedním z nejvíce rozšířených alternativních paliv. LPG se nemusí vyrábět, jelikož je vedlejším produktem při rafinaci ropy a těžbě zemního plynu.

Plynový pohon LPG je možné namontovat do zážehových i vznětových motorů. U osobních automobilů se montuje jedině do zážehových motorů. Ovládání vozu na LPG není vůbec složité. Řidič se nemusí starat o to, na jaký pohon jede. Jízdní vlastnosti vozu se změní jen nepatrně. Jelikož vzroste váha vozu, zmenší se o trochu rychlost a zrychlení. Na druhou stranu plynný pohon lépe táhne v nižších otáčkách. Podle zákona musí být automobily na LPG viditelně označeny na zadním okně (nebo dveřích) patřičnými symboly.

Výhody přestavby automobilu na LPG

 • LPG palivo je výrazně levnější oproti benzínu 
 • LPG je šetrnější k životnímu prostředí oproti benzínu 
 • Automobily s LPG pohonem mají delší dojezd
 • Nádrže pro LPG jsou mnohdy bezpečnější než nádrže na benzín
 • Možnost využívání obou typů paliv 
 • Automobily na LPG neplatí silniční daň
 • Široká síť čerpacích stanic 
 • Velké množství autorizovaných i neautorizovaných servisů

Nevýhody přestavby automobilu na LPG 

 • Zvětšení hmotnosti vozidla, které souvisí s větší spotřebou paliva a nepatrným snížením výkonu
 • Zákaz vjezdu automobilů do podzemních garáží, které jsou starší nebo nejsou dostatečně odvětrávány
 • Zmenšení zavazadlového prostoru kvůli nádrži na plyn