Montáže CNG pohonů - CNG přestavby, servis, revize – Morava

Pokud uvažujete o vozidle na CNG pohon, pak je nejlepší variantou zakoupení vozidla s přímo postaveným a zabudovaným systémem. CNG systém je také možné nechat zabudovat do svého vozu. Přehled firem zabývajících se montážemi CNG pohonů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1STK Jiříkovice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Rohlenka 250, Jiříkovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní stanice technické kontroly. Provádíme technické prohlídky motocyklů, osobních a užitkových vozidel, STK na klíč a měření emisí zážehových i vznětových motorů včetně LPG a CNG. Provozujeme autoservis a pneuservis.

2Team MAAT, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Oběžná 2086/13, Ostrava – Mariánské… Ověřená

Potřebujete provést STK na vašem vozidle? Pak jsme tu pro vás. Provádíme technické a evidenční kontroly včetně měření emisí. Kontroly provádíme na všech druzích silničních vozidel do 3,5 tuny, včetně vozidel na LPG a CNG. Naše stanice technické kontroly naleznete v Ostravě a Rychvaldu.

3DAROS PLUS, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(91)
Sladovnická 518/4, Brno-Brněnské… Bezdlužná

Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG, CNG se zachováním tovární záruky na nová vozidla. Montáže Ethanolu E85, tažných zařízení. Měření emisí BENZÍN, LPG, CNG, DIESEL. Revize LPG, CNG. Servis vozidel - opravy motorů, seřízení systémů. Pneuservis. Čerpací stanice LPG. Možnost splátek.

4REWOL Group s.r.o.2 pobočky

Nabízíme přestavby a montáže LPG a CNG do osobních a dodávkových automobilů, revizi a servis.

5AUTECO BS, spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(80)
Komenského 9, Boskovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

AUTECO BS, spol. s r.o. - Prodáváme nové vozy Renaul a Dacia, předváděcí vozy Dacia a Renault, referentská i ojetá vozidla Renault a Dacia.

6CanoCar, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(181)
Olomoucká 176, Brno Bezdlužná

Prodáváme osobní, SUV, 4x4, terénní a nákladní auta Suzuki - nové, předváděcí, referenční, ojetá - SX4, SWIFT, VITARA. Autosalon, autobazar, autoservis. Přestavby na LPG, autoškola pro tělesně postižené. Zajišťujeme kompletní servis Suzuki, náhradní díly Suzuki, pneuservis, čištění vozů, pojištění.

7AUTO DOLI s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(128)
U střelnice 1729, Tišnov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis Doli Tišnov Vám již několik let nabízí svoje služby které neustále rozšiřuje a zkvalitňujeme na snadno přístupném a zavedeném místě v těsném sousedství STK Tišnov - na Autoklubu Koral Tišnov. Je zde zajištěno bezproblémové parkování, dostupná WiFi síť, případná procházka kolem řeky…

8AUTOPLYN - CENTRUM spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Papírenská 51, Želechovice nad… Bezdlužná

Přestavby vozidel na LPG a CNG. Revize a servis LPG, CNG zařízení. Autoservis. Pneuservis. Měření emisí benzín, plyn, diesel. Čerpací stanice na LPG.

9Snášel Jan - Autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Hranická 13, Hranice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kompletní servis a opravy vozidel všech značek. Provádíme mechanické a diagnostické práce, karosářské i lakýrnické práce. Přestavujeme automobily na alternativní pohon LPG a CNG. Prodáváme originální i aftermarketové náhradní díly na evropské i asijské vozy.

10STELO OIL spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jilemnického 24/36, Olomouc Bezdlužná

Dodávky a montáž technologických zařízení. Dále i potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí, servis a revize ČS PHM, signalizace netěsnosti pro nádrže a potrubí, čištění a vložkování nádrží na závadné látky, benzín, naftu, stavební činnost, výkopové práce. Otevřeno nonstop.


Montáže CNG pohonů - CNG přestavby, servis, revize – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Montáže CNG pohonů - CNG přestavby, servis, revize v lokalitě Morava – detailní popis

CNG (Compressed Natural Gas) je stlačený zemní plyn, který se používá jako palivo pro pohon motorových vozidel. Kromě CNG se zemní plyn může vyskytovat i ve formě LNG (Liquefied Natural Gas), což je zkapalněný zemní plyn. CNG patří mezi alternativní paliva. Jedná se o emisně čistší palivo oproti benzínu, naftě nebo LPG, a tak je více šetrné k životnímu prostředí. 

Automobil na CNG je možné zakoupit s již přímo postaveným a zabudovaným systémem CNG. Tyto automobily pak mají větší účinnost než dodělávaný pohon. Další možností je montáž CNG systému do vlastního vozu. Tuto montáž provádějí specializované firmy. CNG nádrž je možné přidat k benzinové nádrži (dvoupalivový systém) nebo CNG nádrží nahradit benzinovou nádrž (jednopalivový systém). Podle zákona musí být automobily na CNG viditelně označeny na zadním okně (nebo dveřích) patřičnými symboly.

Výhody přestavby automobilu na CNG

 • CNG palivo je výrazně levnější oproti benzínu 
 • CNG je šetrnější k životnímu prostředí oproti benzínu 
 • Motory spalující CNG vyprodukovávají nižší emise oproti motorům spalujícím benzín
 • Motor spalující CNG má tišší chod, je plynulejší a v zimě lépe startuje oproti motorům spalujícím benzín
 • Velká dojezdová vzdálenost díky možnosti přepínání benzínu a zemního plynu
 • CNG je možné tankovat na samoobslužných čerpacích stanicích po celé ČR
 • Tankovací stanici CNG lze pořídit domů nebo do firmy
 • Automobily na CNG neplatí silniční daň

Nevýhody přestavby automobilu na CNG

 • Zvýšení hmotnosti automobilu kvůli nádrži na CNG, která souvisí se snížením jeho výkonu
 • Automobily na CNG nesmí parkovat v podzemních garážích 
 • Nedostatečná síť čerpacích stanic