Komponenty pro automobily, automobilové komponenty – Morava

Velké nároky jsou kladeny nejen na automobily, ale i na jejich komponenty. Vývoj a výroba komponentů od volby surovin až po finální produkt vyžaduje spolupráci mezi zkušebními laboratořemi a výrobci komponentů. Prodejci autokomponentů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 88 nalezených Filtry

1HSP PARTNERS s.r.o.1 pobočka

Zámecké náměstí 1/13, Krnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletními návrhy a dodávkami hydraulických systémů pro sklápěcí nástavby na nákladní vozidla. Zajišťujeme kompletní dodávky olejových nádrží, palivových nádrží, pomocných pohonů a dalších komponent pro výrobu nástaveb na automobilových podvozcích, přívěsech a návěsech.…

2KOVOKON Popovice s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Záhonech 1072, Kunovice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se CNC kovoobráběním, CNC soustružením, CNC frézováním, CNC broušením a povrchovými úpravami, jako je lakování, zinkování a tryskání. Hledáme kolegy do našeho týmu. Více informací naleznete na našem webu v sekci Kariéra.

3VINGU - Steel, s.r.o.- vázací prostředky a zdvihací zařízení

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Dvorecká 486/45, Brno-Tuřany Bezdlužná

Firma VINGU Steel s.r.o. patří k předním výrobcům a dodavatelům vázacích a manipulačních prostředků. Díky dlouholeté spolupráci s firmami z celé Evropy, jsme vyjednali výhradní zastoupení pro českou a slovenskou republiku s výrobci Gunnebo, Gain a Weisshaar. Dále zastupujeme firmy Terrier, Tigrip,…

4AUTOPETR s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(131)
Tyršova 1780, Kuřim Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na tuzemské i zahraniční vozy. Nabízíme příslušenství do automobilů, oleje, autokosmetiku, filtry a pneumatiky.

5SZAKAL METAL s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Koliště 281/67a, Brno - Zábrdovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem motorových náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily. Díky zastoupení v 16 evropských zemí jsme největším distributorem náhradních motorových dílů v celé Evropě. Kromě samotného prodeje vlastníme závod na výrobu součástek pro železniční dopravu a zabýváme se renovací…

6Mergon Czech s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Evropská 865, Modřice
Otevřeno od 8:00

Provozujeme výrobu plastových dílů vyfukováním a vstřikováním pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Jsme výrobce kopírovací techniky a dále obaly pro nářadí a nástroje a také děláme komponenty pro bílou techniku a dále pro Hračky. Děláme montáže podsestav a to včetně kovových komponent.

7Greenfuel company, spol. s r.o.

Naše společnost Greenfuel, Brno se zabývá přestavbou spalovacích motorů na LPG. Využíváme zařízení nejvyšší kvality umožňující použití nejrozšířenějšího alternativního paliva LPG – Liquid Petroleum Gas pro pohon automobilů. S přestavbami na LPG máme více jak 10 let zkušeností, nabízíme…

8SK Industrietechnik, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Brněnská 668, Modřice Bezdlužná

Provozujeme výrobu hydraulické vysokotlaké hadice na míru a také dodáváme šroubení a rychlospojky a trubky a příchytky i také měřící body minimess a kulové kohouty a manometry i filtry a oleje Q8 a čerpadla a ventily Denison a to pro pneumatické rozvody prvky Legris – Parker.

9Letoplast s.r.o.

Pražská 258/91, Letovice
Otevřeno od 8:00

Letoplast s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny Lefevere Group, rodinou vlastněná skupina společností založených v roce 1900 se sídlem v Belgii. V České republice podnikající od roku 1995. V roce 1995 založená jako Wood & Plastic s.r.o. k výrobě reproduktorů známých světových značek, v roce…

10BIBUS s.r.o.

Pohony, lineární technika, průmyslové pružiny a tlumiče, spínače a sensory, komponenty pro obráběcí stroje, pneumatika, filtrační a navíjecí technika, manipulace, životní prostředí – environment, čerpadla, komponenty pro vozidla, hydraulika.


Komponenty pro automobily, automobilové komponenty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Komponenty pro automobily, automobilové komponenty v lokalitě Morava – detailní popis

Automobily se skládají z mnoha komponentů. Vysoká kvalita, dlouhá životnost, spolehlivost a bezpečnost automobilových komponentů jsou hlavními prioritami nejen výrobců, ale především jejich zákazníků. Každý automobilový komponent má svoji životnost, kterou může ovlivnit několik faktorů. Mezi tyto faktory patří pravidelnost servisních prohlídek, výměny předepsaných dílů, používání originálních náhradních dílů, používání maziv doporučených výrobcem, kvalita paliva nebo styl jízdy řidiče. 

  • Motor – je nezbytný pro pohon automobilu. Průměrná životnost motoru je zhruba 250 000 ujetých kilometrů. Pokud motor odejde, dá se udělat generální oprava, která se však kvůli vysoké ceně nevyplatí. Závada motoru tak většinou znamená konec automobilu.
  • Turbodmychadlo slouží k přeplňování agregátů jak vznětových, tak zážehových. Jeho provoz je závislý na dvou faktorech, a to na mazání a chlazení. Pokud dojde k zanedbání některého z faktorů, pak se jeho životnost výrazně snižuje.
  • Brzdový systémskládá se z několika komponentů, a to z rotoru, destičky, spínače světel, třmenu a brzdového pedálu. Pokud je s brzdami něco v nepořádku, je problém nejspíše s rotorem, destičkou nebo třmenem.
  • Katalyzátor výfukových plynů – je součástí výfukového systému a slouží k eliminaci znečišťujících látek. Vydrží zhruba 130 000 tisíc ujetých kilometrů. Poté se jeho účinnost snižuje a roste obsah škodlivin ve výfukových plynech.