Kamery do auta – Morava

Autokamery jsou stále oblíbenějším doplňkem mnoha řidičů. Zaznamenávají silniční provoz před i za autem a mohou být důležitým svědkem při dopravní autonehodě. Moderní autokamery toho umí i mnohem víc. Přehled prodejců autokamer v lokalitě Morava.

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1AUTO TRNKA s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(56)
Zastávecká 1092, Rosice Bezdlužná

Nabízíme kompletní mechanické, klempířské a lakýrnické práce, měření emisí, pneuservis, prodej náhradních dílů, výměny čelních skel, 4-kamerová laserová geometrie, zapůjčení náhradního vozidla.

2STESYS, s.r.o. - zabezpečení vozidel3 pobočky

Nabízíme autotrezory. Chrání vaše cennosti, HW, SW, data, přístroje, foto, kamery, GPS, dokumenty, přístroje, datové nosiče, know-how, kombinuje zabezpečení cenností i vozidla včetně využití GPS/GSM.

3O.S.E. Security Consulting, s.r.o.4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Plucárna 3560/1, Hodonín Bezdlužná

Bezpečnostní agentura poskytuje komplexní bezpečnostní služby. Nabízíme ostrahu firem a domácností, fyzickou ostrahu, ostrahu vozidel a knihy jízd a ostatní bezpečnostní služby. Provádíme každodenní kontroly zásahovou jednotkou. Zajišťujeme služby na míru. Kontaktujte nás!

4Rus Milan-DETEC

Máchalova 356/5, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Jsme autorizovaný distributor firmy Jablotron pro jižní Moravu. Nabízíme elektronické zabezpečení vozidel, objektů, EZS, bezdrátové a GMS alarmy a přenosy. Dále nabízíme autoalarmy, kamery, kamerové systémy CCTV, zámky zpátečky Defend. Vše skladem.

5NEXT BRNO, s.r.o.

Nabízíme bezpečnostní dveře, pevné, nůžkové a rolovací mříže do oken, protisluneční fólie, protipožární dveře, sekční, rolovací a výklopná garážová vrata, vjezdové brány, zabezpečovací a kamerové systémy, bezpečnostní fólie na sklo, protisluneční, termoizolační, privátní fólie a fólie na autoskla,…

6CNS GROUP s.r.o.

Specializace na ochranu a ostrahu objektů na území Brna a okolí s důrazem na kvalitu služeb a osobní kontakt s našimi klienty s neprodlenou reakcí na jejich aktuální potřeby a požadavky. Zásahové jednotky jsou profesionálně vystrojeny a vyzbrojeny, zásahy jsou natáčeny a uloženy pro další případnou…

7Ladislav Malík - RATES

Havlíčkova 102/2a, Hodonín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V současné době poskytujeme fotovoltaické elektrárny na klíč, anténní a satelitní systémy individuální i společné, satelitní systémy pro domácnosti, jachty, nákladní auta, karavany atd., elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS+EPS), kamerové zabezpečovací a monitorovací zařízení (CCTV),…

8PSÍ MOTOODĚVY s.r.o.1 pobočka

Prodej dámského i pánského motooblečení a doplňků. Nabídka handsfree, kamer, zavazadel, přileb, bot, ponožek a podkolenek, funkčního prádla, šátků, chráničů a ledvinových pásů. Dále jsou v nabídce rukavice, lékárničky, oleje, kosmetika na motocykly, pneumatiky, stany a motorkářské brýle.

9MULTI-S, s.r.o.1 pobočka

Úklidové služby, ostrahu majetku, opravy silničních vozidel a správu nemovitostí.

10Vodica Jiří-JV car

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
Na Výsluní 5518, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost JVcar se od roku 2002 zabývá prodejem a montáží zabezpečovacích systémů, ozvučení automobilů, multimédií, HF sad, GPS navigací, GPS střežení, parkovacích asistentů, LED denního svícení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, opravy autoelektroniky a elektroinstalace. Samozřejmostí je…


Kamery do auta – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kamery do auta v lokalitě Morava – detailní popis

Autokamery umí zaznamenávat silniční provoz před vozidlem, za vozidlem i uvnitř vozidla. Při dopravních nehodám se stávají důležitými svědky. Kromě těchto základních funkcí moderní autokamery umí informovat řidiče o rychlostních limitech, radarech nebo úsekových měřeních

Typy kamer do auta

Podle oblastí, které kamery zaznamenávají, se rozdělují na klasické, duální a externí autokamery. Nejčastěji používané a také cenově nejdostupnější jsou klasické autokamery. 

  • Klasické autokamerymonitorují pouze prostor před vozidlem. Standardně se umisťují v horní části čelního skla, např. za zpětným zrcátkem.
  • Duální autokamery jedná se o dvě kamery. Jedna monitoruje prostor před vozidlem a druhá monitoruje prostor uvnitř vozidla, přičemž částečně vidí i za vozidlo. 
  • Externí autokamery – najednou monitorují prostor před i za vozidlem. Jejich nedílnou součástí je další přídavná optika, která je vyvedena k zadnímu oknu vozidla.

Jak vybrat kameru do auta?

Při výběru se zaměřte na důležité technické parametry.

  • Typ kamery – volte podle toho, zda potřebujete monitorovat prostor před vozidlem, nebo i za vozidlem.
  • Úhel záběru – představuje zachycenou šíři plochy čočkou autokamery. Čím větší úhel zvolíte, tím větší plocha bude pokryta.
  • Rozlišení snímače – rozlišení ovlivňuje kvalitu záznamu. Čím větší rozlišení zvolíte, tím budete mít kvalitnější záznam.
  • Velikost snímače – kvalita záznamu nezávisí pouze na množství pixelů, a proto se kromě rozlišení snímače zaměřte i na jeho velikost. Vybírejte větší snímače, které propustí více světla. Záznam budete mít ostřejší a jasnější.
  • Funkce – při výběru se zaměřte také na funkce, které kamera nabízí. Díky funkcím nebude vaše kamera pouhým zařízením k zaznamenávání silničního provozu, ale stane se všestranným a užitečným pomocníkem.