Filtry do automobilů – Morava

Filtry jsou nezbytné pro správný chod celého automobilu i pro spokojenost řidiče. K výběru vhodného filtru budete potřebovat znát technické informace o vašem voze. Najdete je ve velkém technickém průkazu. Prodejci filtrů do automobilů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 192 nalezených Filtry

1MONAL CZ s.r.o.1 pobočka

Neumanova 237/52, Brno - Pisárky Bezdlužná Ověřená

Firma se dlouhodobě zabývá prodejem: průmyslových maziv - převodové oleje, řezné oleje, hydraulické a ložiskové oleje, motorových olejů různých značek, olejů pro automatické převodovky, olejů pro užitková a nákladní vozidla, zemědělskou techniku, olejů pro osobní automobily a motocykly, plastických…

2Bažant Stanislav – Oleje Liqui Moly1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velkomoravská 4228…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem průmyslových a motorových olejů, průmyslových maziv, aditiv do pohonných hmot a olejů, plastických maziv, odmašťovacích přípravků, technických a obráběcích kapalin, zařízení pro odmašťování a čištění a mnoha dalších chemických přípravků.

3Jan Schön - OLEJE, AUTOBATERIE

Nová 121, Postřelmov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se distribucí a prodejem autobaterií BANNER, olejů a maziv tuzemských a zahraničních výrobců od roku 1993. Z původního maloobchodního prodeje autobaterií se firma postupně rozšířila na velkoobchod autobaterií, olejů a maziv. Naše prodejna se nachází v obci Postřelmov - 5 km od Zábřehu na…

4T-LAB1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Řípská 960/9a, Brno-Slatina
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem, poradenstvím a servisem v oblasti olejového hospodářství. Nabízíme vám průmyslové oleje včetně hydraulických olejů, chadicí emulze, řezné kapaliny, odmašťovadla a mnoho dalšího. Součástí našeho sortimentu jsou zařízení na odsávání emulzní mlhy, pro čištění emulzních…

5Zdeněk Fabičovic – AUTO FORM1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
A. Kuběny 721, Břeclav –… Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální autoservis a pneuservis. Provádíme veškeré opravy motorových vozidel včetně mechanických, lakýrnických a karosářských prací. Provozujeme prodejnu náhradních dílů a autodoplňků. Mezi naše další služby patří odtahová služba.

6ADAMEC - ADRO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Vrchovině 331/7, Opava,Komárov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej filtrů, olejů a trysek s příslušenstvím. Zaměřujeme se také na servis a dodávku náhradních dílů pro stroje jako ROPA, MERLO, RAU a další. Adtranz, Airmann, Air Maze, Akermann, Allis Chalmers, Allison, Alstom, AMC, Ammann, AP Lockheed, Arburg, Argo, Asahi, Atlas Copco…

7Finstrle Petr - Moto Krnov

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Hlubčická 14, Krnov, Pod…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na nákup, prodej a servis motocyklů a skútrů. Dále prodáváme náhradní díly na motocykly a skútry. Specializujeme se na značky JawattaPionýr, Jawa, Babetta 210, 207 a Simson. Prohlédněte si náš sortiment na internetových stránkách.

8Bagry - ND, s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Louka 251, Louka Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na stavební stroje JCB, použitých minirýpadel, vibrační, hutnící, hladící, sekací a bourací techniky. Prodej skel na veškeré stavební stroje.

9Gardentech s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(149)
Mírová 212/15, Brno-Černovice Bezdlužná

Prodej řetězových pil, elektrických pil, křovinořezů, vyžínačů, plotostřihů, elektrických i benzínových sekaček, travních traktorů, riderů, a jejich příslušenství, komunální techniky, vertikutátorů, provzdušňovačů, drtičů, fukarů, sněhových fréz, elektrocentrál, malotraktorů, rotačních kypřičů,…

10MADOIL s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Sovadinova 841/10, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost MADOIL s.r.o. zabezpečuje dodávky olejů, maziv, speciálních produktů nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody a dopravní firmy. Specializací společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribotechnický servis včetně filtrace a aditivace olejů, elektrické a…


Filtry do automobilů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Filtry do automobilů v lokalitě Morava – detailní popis

Automobilové filtry jsou nezbytnou součástí každého motorového vozidla. Každý z filtrů má svou důležitou úlohu. 

Olejové filtry 

Slouží k zachytávání nečistot cirkulujícího oleje. Jelikož se filtr neustále zanáší, je nutné ho pravidelně měnit. Ideální doba na výměnu olejového filtru je při každé výměně oleje. Olejové filtry mohou být ve formě kazetového filtru, který se montuje přímo do boku motoru, nebo ve formě samostatné vložky olejového filtru.

Palivové filtry 

Zachytávají rez, prach, kovové piliny a další nečistoty, a tím udržují palivo čisté. Svou činností přímo podporují výkon motoru. Nacházejí se v palivovém potrubí v motorovém prostoru nebo pod palivovou nádrží. Vyrábí se jako šroubovací, s přípojkami a jako samostatné vložky. 

Vzduchové filtry 

Označují se i jako čističe vzduchu. Jejich úkolem je nejen filtrovat nasávaný vzduch, ale i snižovat hluk motoru, který vzniká při jeho proudění sáním do motoru. Na vzduchové filtry jsou kladeny velké požadavky, jako je vysoká účinnost filtrace, nízký odpor při proudění vzduchu, tlumení hluku při proudění vzduchu sáním, dlouhá životnost, malá hmotnost a co nejnižší cena. Existuje několik typů vzduchových filtrů – suchý filtr, vlhký filtr, vzduchový filtr s olejovou náplní a odstředivý filtr (cyklon). 

Kabinové filtry 

Slouží k ochraně řidiče a posádky před prachem, pyly, sazemi a dalšími alergeny. Kabinové filtry je nutné pravidelně měnit, aby byl chráněn ventilační a klimatizační systém vozu a topení. Pravidelně měněný filtr také přispívá k dobrému výhledu z oken. Pokud není kabinový filtr pravidelně měněn, dochází k jeho zanášení. Takový filtr při některých klimatických podmínkách způsobuje zamlžování oken i nepříjemný zápach v interiéru vozu.