Fekální vozy, cisterny - prodej – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ROISS, spol. s r.o.- jeřábnické práce

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Rolencova 389/52, Brno-Holásky Bezdlužná

Provoz vrakoviště, prodej použitých náhradních dílů na vozidla TATRA 815 a 148. Servis, náhradní díly, výměnné středisko autoagregátů, autodoprava vozidly Tatra, sklápěcí vozy. Přepravujeme sypké hmoty, písek. Odvážíme fekálie. Kropení vozovek.

2Iva Rudá- FEKO

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 274, Zdounky Bezdlužná

Čištění a odvoz fekálií, odpadních a tukových jímek a ekologická likvidace odpadu, odstranění nečistot z dešťových výpustí a kanálů. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.

3Lakomý Ivan - Vývěvy

Vápenice 240, Konice Bezdlužná

Generální opravy vývěv, fekálních vozů, malotraktorů a motorů.

4Minařík Miroslav, Ing.

Provádíme sanace a průzkumy zemin i vod a poskytujeme ekologické poradenství či likvidaci odpadů.Zabýváme se i výrobou plastových jímek. Vypracování geologických podkladů.

5SMKD Morava s.r.o.

Provozujeme kontejnerovou a cisternovou dopravu. Provádíme odvoz fekálií a odpadového materiálu, přepravu pohonných hmot atd. Dále se zaměřujeme na zemní a výkopové práce.

6Lysoněk Martin

Částkov 11, Částkov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme výkup kovového odpadu či odvoz a ekologickou likvidaci autovraků, Nabídka odvozu fekálií vozidlem PV3S o objemu 4m3. Dále provoz autodopravy a pronájem autojeřábu. Provádíme zemní a výkopové práce či nabízíme výrobu a prodej palivového dříví.

7POL-AGRO TRADING ZT s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Palkovická 2393, Frýdek-Místek,…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Komunální, transportní a zahradní technika, fekální vozy. Dále sněhové radlice a pluhy, zametací kartáče, sněhové frézy, zadní radlice, příkopové mulčovače, sypače komunikací i návěsy, přívěsy, přepravníky, traktory, žací stroje, krmné vozy, napáječky a speciální cisterny.


Firmy v dalších lokalitách


Fekální vozy, cisterny - prodej v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Fekální vozy, cisterny - prodej najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.