Dovoz automobilů, vozů – Morava

Chcete si koupit nový automobil, ale žádný na tuzemském trhu neodpovídá vašim představám? Nebo už máte vybraný vůz v zahraničí, ale sami si na dovoz netroufáte? Pak využijte služby dovozu aut. Firmy zabývající se dovozem automobilů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 215 nalezených Filtry

1Auto Šindler s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Slaměníkova 842/21, Brno-Maloměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Dovážíme a prodáváme vozy se zárukou, převážně značky Ford. Nabízíme služby autobazaru a autoservisu všech značek. Zajistíme STK i ME, přihlášení vozu, pojištění, leasing, klempířské a lakýrnické práce. Provádíme servis vozů Ford, geometrii a diagnostiku aut.

2K + K služby s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipovská 119/26, Jeseník Bezdlužná

Provádíme zahradnické práce. Zajišťujeme návrhy a posudky stavu stromů, inventarizaci zeleně a instalace statického zajištění koruny ve městech i obcích. Pozemní a inženýrské stavby, výstavba rodinných domů a komerčních objektů, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, řezání betonu, výstavba dětských…

3A+V AUTOBAZAR ROSICE - LAUKAR s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 1343, Rosice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar nabízí prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel. Dokážeme zprostředkovat prodej nových vozů Škoda a VW. Dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku dle vašeho výběru.

4Karpíšek Jan - Autodoprava1 pobočka

Nabízíme kontejnerovou přepravu a služby s tím spojené - pronájem kontejnerů, převoz materiálu včetně sypkých hmot, likvidaci naloženého odpadu i zemní a výkopové práce. Působíme v Brně a okolí, ale díky vlastnímu vozovému parku jsme schopni nabídnout služby i ve větších vzdálenostech.

5SyntaR s.r.o. - autobazar1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Drahy 771, Vracov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

autobazar Syntar s.r.o. - Auta na zakázku.I přes náklady spojené s dovozem automobilu se Vám koupě vyplatí, a to z důvodu lepšího technického stavu, nižších cen a často i bohatší výbavy vozidel nabízených v zahraničí.Při výběru se maximálně snažíme vybírat z vozidel s jasnou servisní historií,…

6Auto Kelly a.s. - náhradní díly85 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velkomoravská 2606…, Hodonín Bezdlužná

Nabízíme dovoz a distribuci náhradních dílů na osobní a lehké užitkové vozy všech světových značek.

7CHEROKEE CARS, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Nádražní, Hrušovany nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a výkupem ojetých osobních a užitkových vozů. Součástí našich služeb je také dovoz vozů na objednávku, zajištění servisu a oprav vozidel, příprava vozů na pravidelnou STK a EK. Dále nabízíme možnost financování vozu a pojištění.

8Kotolan Antonín6 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Rašovice 175, Rašovice Bezdlužná

Jsme na trhu od roku 1997 a naším hlavním cílem je spokojený zákaznik. Po celou dobu působnosti firmy se zabýváme veškerou problematikou kolem automobilismu, tudíž máme s tímto odvětvím velké zkušenosti.

9Warm up motors s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 224/2, Brno-Štýřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme autoservis, pneuservis, renovace pro světlomety, autobaterie a filtry pevných částic. Provádíme výměny olejů, servis, plnění a čištění autoklimatizace, autodiagnostika, montáž parkovacích asistentů a antikorozní ochrana podvozku. Prodej autobaterií a akumulátorů, čištění vozidel.

10AGROAD, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(67)
Blanenská 1338, Kuřim Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů na traktory Zetor a malotraktory TZ4K-14 a MT8-132 a VEGA a VINEA a CABRIO a motory Slávia 1S90A a 2S90A i MT8.050 i MT8.150. Zajistíme díly na sekačky na objednání MT8.046 a MT8.222.


Dovoz automobilů, vozů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dovoz automobilů, vozů v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení automobilu ze zahraničí, pak máte dvě možnosti, jak dostat auto do České republiky. První možností je, že si veškeré záležitosti ohledně jeho koupě a dovozu obstaráte svépomocí. Druhou, a to pohodlnější možností je, že využijete firmu, která se specializuje na dovoz aut ze zahraničí. Tyto firmy nabízejí tzv. asistovaný dovoz nebo dovoz na klíč, kdy si vůz vyberete z pohodlí vašeho domova a o vše ostatní už se postará firma. Váš nový vůz vám pak předají kdekoliv v České republice. Vůz bude řádně přihlášený (registrovaný), pojištění a připravený k okamžitému používání. Automobil je možné si nechat dovézt jak ze zemí EU, tak i mimo EU. K nejoblíbenějším automobilům z dovozu patří automobily z Německa, Rakouska, Nizozemí, Belgie, Ukrajiny, USA nebo Kanady. 

Služby dovozu automobilů 

Firmy zabývající se dovozem automobilů ze zahraničí poskytují svým klientům širokou škálu služeb od výběru automobilu přes zajištění financování až po předání automobilu

 • Výběr automobilu z pohodlí domova nebo kanceláře firmy
 • Zajištění dokladové prověrky automobilu
 • Kontrola historie automobilu
 • Příprava kupní smlouvy s dealerem
 • Osobní kontrola automobilu v zahraničí
 • Zajištění fotodokumentace vozu z kontroly 
 • Videohovor s klientem z místa kontroly
 • Zajištění protokolu o kontrole automobilu
 • Absolvování testovací jízdy automobilu
 • Poskytnutí financování automobilu
 • Zprostředkování pojištění automobilu
 • Zajištění transportu automobilu na pojištěném kamionu
 • Zajištění dovozové technické kontroly, měření emisí 
 • Vystavení velkého technického průkazu
 • Vyřízení české SPZ 
 • Zajištění doplňkových služeb (přezutí pneumatik, ruční mytí vozu atd.)